Annem az sonra ameliyat olacak:(

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Rabbim acil şifasını versin bitaneemm sag saglim atlatırsınız inşallah ameliyatnı

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun canım hayırlısıyla ameliyatı iyi geçer inşaallah

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Canlarım çok sağolun dün üye oldum ama hemen ısındım size çok sevdim hepinizi.Şimdi ben gideyim size haber veririm öpüyorum hepinizi.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
canım Allah acil şifa versin inşallah hemen iyileşir ameliyatı güzel geçer....hayırlı haberlerini bekliyoruz

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
çok geçmiiiş olsun canım korkma rabbim yardımcın olsuun avrupada kadınlar 40 dan sonra genellikle ilerde riske girmemek için rahim ve yumutalıklarını aldırıyorlar korkulacak bir şey Türkiyede biz çok korkuyoruuz bir organımız eksik olur alınmasın filan diye bence saglıksız riskli yaşamaktansa varsın eksik olsuun rahimimiz mememiz onun için üzülme annen iyileşir ona moral ver canıım inan korkulacak bir şey yok rahim alındıktan sonra eski saglıgına kavuşur annen büyük geçmiş olsuun acil şifalar duamız seninle

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallah
Anneciğin tez zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah şifa versin canım... Bu güzel mübarek cuma gününn yüzü suyu hürmetine Rabbim dualarımızı kabul eylesin...

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Çok ama çok sağolun kızlar. Annem çok şükür iyi.Çok ağrı çekti ama şimdi düzeldi:) beni eve yolladı zorla teyzem kalıcak bu gece yanında. yarında hayırlısıyla çıkacak. Ameliyattan çıkınca dudakları bembeyazdı. öyle içim acıdıki keşke geç gitseydim ama neyse iyi ya yüzüm gülüyo arkadaşlar:) Allah hepimizin ana babasını bizlere bağışlasın.Adak adamıştım onuda yaptım ya çok şükür:) Allah çıkarıyo karşıma işte. Sizleri çok seviyorum yanımda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim hepinize.:basakk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar