Anne ve babanız severek mi evlendi görücü usulu mü?

Anne ve babanız severek mi evlendi görücü usulu mü?

• severek

Kullanılan: 38 46,3%
  • görücü usulü

Kullanılan: 44 53,7%

• Kullanılan toplam oy
    82

ece

Daimi Üye
Tepki
367
Bizimkiler gorucu usulu ama birbirlerine olan sevgi ve saygilarina hayranim
Evliligimizdede esimle onlari ornek aliyoruz

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
görücü üsülü annemderki bize ben babanızı akşam tanıdım eve geldıkten sonra:D:D:D:D

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
valla benim de babam istemiş annemi zorla vermişler.zaten 30 senenin üstüne de geçen sene ayrıldılar..

IRMAK

Üye
Tepki
35
bizimkiler de severk evlenmişler...annem ilkoukla giderken babam onunresim dersi içinm ödevlerini yaparmışş..kandırmış annemi iki resimle anlıycanız...

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
Annem ve babam aynı mahallede oturuyorlarmış.haliyle tanışıyorlarmış.babamın anneme karşı olan ilgisinin annem farkındamıymış orası bilinmiyor ama:dusun:sonuç ortada...
şimdi bu durumda olayın görücü usulümü yoksa severek mi olduğu
mualllakta:confused::besik:

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
arkadaslar benim duydugum severek evlenmisler.ama ne yazik ki annemi hic taniyamadim ben 2 yasindayken vefat etmis.babamida cok az tanidim.onlarin agzindan asklarini dinleyemedigim icin cok üzgünüm.ama teyzelerimin anlattigina göre severek evlenmisler.

böcegimm

Daimi Üye
Tepki
284
görücü usulü tanışmışlar ama vazgeçmişler evlenmekten,sonra babam anneme aşık olmuş :evet: ewlenmişlerrr

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Annem 15 yaındaymıış babamda 19 yaşında. Dedem babamı evlendirmek istemiş. Birgün annem incir ağacının tepesinde incir yiyiyor ağzı burnu incir şerbeti. Babam annemi görmüş beğenmiş. ANNEME SONRA SÖYLEMİŞLER BU GENÇ SENİ BEĞENDİ DİYE.annem babamı beğenmemiş ama nafile. evlenmişler mutlu bir evlilikleri var hala.Bam evlendikten hemen sonra askere gitmiş. 24 ay askerlik yapmış. babam gitmeden önce annem hamileymiş. Bbam geldiğinde kızını görmüş . Annem babam bizi görücü usulüyle evlendirmek istemedi. Biz kendimiz bulduk. Annemle babam bu martta evliliklerinin 60. yılını doldurucaklar İnanılmaz gibi gelsede gerçek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar