Anne Adayları Hangi Hastanede Doğum Yapacaksınız?

G

guzelcem

Misafir
İl devlet hastanesinde özel odamda hazırlanmışdı, doktorum ebeler ve hemşireler, hastabakıcılar etrafımda huri melekleri gibi döndüler:) eşimin mesleği sağolsun dört dörtlük ilgilendiler... ebe hanımda dikişimi atdı 3 tane emin olun estetik gibi hiç belli de değil hepsine minnettarım:)

AYSHE1990

Aktif Üye
Tepki
108
kartal avicenne umut hastanesinde dogum yapıcam normaL dogum fiyatı epidurel 650 sezeryan olucam epidural sezeryanda 750 lira cok temiz hastane kuzenimde orda dogum yaptı cok ilgilliler doktorum bitane her muaynede uzun süre ilgileniyor acele etmiyor cok memnunum oraya gitmeden önce 2 hastane deneim iksiide birbirinden kötüydü sansım varmış buldum doktoru:):huhuu:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
anne adaylarına duyuru :lilav:en iyi dogum dormal dogum bazı arkadaşlar falan diyorlrki dogumdan korkuyoruz onun için sezaryan istiyoruz diyorlar korkulacak dogum sezeryandır mecmur kalınmadıkça normal dogum diyorum
sezeryanla dogum yapanlar bi kaç yıl sonra bir yerden patlak veriyor hastalık yani normal dogumla için temizleniyo ama sezeryanla olmuyor ki doktorlar bile dormal dogum öneriyorlar :sirin:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
bende normal doğum taraftarıyım.aslına bakarsanız sezeryan tam bir vahşet.
kaç katman vücut tabakasını kesip dikiyorlar :acep:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
bende normal doğum taraftarıyım.aslına bakarsanız sezeryan tam bir vahşet.
kaç katman vücut tabakasını kesip dikiyorlar :acep:

yani bir amelliyat geçiriyosun benim iki kızım var hastaneden gelirdik hiç yatmadım bi saat olsun yatmadım vallaha gelen olur diye ev işi yapardım benim görümcem sezeryan oldu şimdi hastaneden çıkamıyo kıs çıktı sonradan sonraya yani insan yarım oluyo basbaya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
yani bir amelliyat geçiriyosun benim iki kızım var hastaneden gelirdik hiç yatmadım bi saat olsun yatmadım vallaha gelen olur diye ev işi yapardım benim görümcem sezeryan oldu şimdi hastaneden çıkamıyo kıs çıktı sonradan sonraya yani insan yarım oluyo basbaya

aynen canım.benimde iki kızım var.normal doğumdu ve hiç yatmadım.
hastanede bile yatmadım :)
ziyarete gelenler oldu tesadüfen wc'deydim.bana şaşırdılar sen nasıl tuvalete kendin girip çıktın diye

leader

Daimi Üye
Tepki
2.416
nasipse istanbul avrasya hospitalde doğum yapacağım doktorum ve hastaneden oldukça memnunum normal 600tl sezeryan 900tl doktorum gamze baykan

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzmir Kent Hastanesi'nde doğum yaptım. Dr. Orçun Sezer. Çok memnun kaldım, sezeryan oldum mecburi.. :utan:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Bende sezeryan oldum; ama kişileri bu şekilde korkutmanın gereği yok bence. Ben yarım insan mıyım yani şuanda? Bazen herşey istediğiniz gibi gitmiyor, ben size katılmıyorum yani. Bende normal doğum diye girdim sezeryan oldum çıktım. İlk başta keşke olmasaydım dedim; ama şuan çok memnunum. Tüm kilolarımı verdim, ilk hafta annem yanımdaydı, sonra normal yaşantıma döndüm. Şuan da çok şükür hiçbir şikayetim yok. Bence doğum yaptığınız hastane, dr. çok önemli bu konuda. Lütfen genelleme yapmayalım.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Benim ilk dogumum sezeryan oldu ardindan da iki normal dogum yaptim.
Her iki dogumunda artilari ve eksileri var.
Ama yarim insan tabiri bence dogru degil.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ben özel hastanede yapacağım daha çok zamanımız var daha hastaneyi tuturamadık.
Acıbademe gittim doktorumdan memnun kalmadım.
Ümit hastanesine deneyeceğim bu ay iyi ise orada iyi değilse.
Medline hastanesini istiyorum.
Devlet hastanesinden şaşma diyorlar ama nerede nasipse orada olacak.-kop

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Medical parkta amanullah bey varmış onu çok övüyorlar bir de burhan şeker o da iyiymiş sanırım ama fiyatlarını bilmiyorum henüz hamilelik yok ama yine de arastırıyorum şimdiden inşallah tez vakitte olur :evet:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
ben özel hastanede yapacağım daha çok zamanımız var daha hastaneyi tuturamadık.
Acıbademe gittim doktorumdan memnun kalmadım.
Ümit hastanesine deneyeceğim bu ay iyi ise orada iyi değilse.
Medline hastanesini istiyorum.
Devlet hastanesinden şaşma diyorlar ama nerede nasipse orada olacak.-kop

canım ümitden cok memnunlar doktorunu tuturursan orası iyi gibi arkadaslarım orda dogum yaptılar hep

ayşegülsüm

Yeni Üye
Tepki
1
ben ilk doğumum boyunca kartaldaki özel umut hastanesine gittim. şimdi yine hamileyim ve oraya gidiyorum. fiyat uygun.doktorum bayan.onun ilgisinden de memnunum.

pukicim

Yeni Üye
Tepki
10
Bende sezeryan oldum; ama kişileri bu şekilde korkutmanın gereği yok bence. Ben yarım insan mıyım yani şuanda? Bazen herşey istediğiniz gibi gitmiyor, ben size katılmıyorum yani. Bende normal doğum diye girdim sezeryan oldum çıktım. İlk başta keşke olmasaydım dedim; ama şuan çok memnunum. Tüm kilolarımı verdim, ilk hafta annem yanımdaydı, sonra normal yaşantıma döndüm. Şuan da çok şükür hiçbir şikayetim yok. Bence doğum yaptığınız hastane, dr. çok önemli bu konuda. Lütfen genelleme yapmayalım.

kesinlikle haklısın arkadaşım bende istnbulda özel bi hastanede doğum yaptım 6 yıldırda özel hastanede halkla ilişkiler müdürüyüm bir sürü sezeryan olup kontrole gelen hastalarımız var hepside çok memnun sezeryan olayı öncelikle doğum yapılan hastane koşullarına ve daha sonra kişinin kendi bünyesi ve psikolojisine göre farklı sonuçlar veriyor kesinlikle genelleme yapılmamalı normal doğum yapıp dikişlerinde yada doğumunda sorun yaşanan bi çok hasta var ama bu hepsinin aynı olacağı anlamına gelmiyor.

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Kocaeli darıca
Yüzyıl hastanesınde yapacagım inşallah
doktorum Mevlüt akın azman işinde başarılı bir doktor

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Kayseei özel kizilay hastanesini dusunuyorum