Amigurumi ve Benim Amugirişlerim(Caillou,Pepee,Twitty ve daha neler neler....)

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bu şirin oyuncaklar demek bir anlamda hüznün eserleri ,umarım sıkıntılar en kısa zmanda son bulur şahmarancım

Öylede diyebiliriz aslında Hülyam..
Sanırım bunların sayesinde toparlıyor,kafamı dağıtıyorum.
Oğlumun her elimde bir şey ördüğümü gördüğünde bana ne örüyorsun sorusu karşısında..
Resmini açıp gösterdikten sonraki halii....ve tepkisi ''ayyy çok güzelmiş'' yani bunlar...
Senin anlayacağın güzel arkadaşım benim mutluluğum bunlar....sevincim bunlar..içimdeki saklı duyguların bir nevi açığa çıkanlar..

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Öylede diyebiliriz aslında Hülyam..
Sanırım bunların sayesinde toparlıyor,kafamı dağıtıyorum.
Oğlumun her elimde bir şey ördüğümü gördüğünde bana ne örüyorsun sorusu karşısında..
Resmini açıp gösterdikten sonraki halii....ve tepkisi ''ayyy çok güzelmiş'' yani bunlar...
Senin anlayacağın güzel arkadaşım benim mutluluğum bunlar....sevincim bunlar..içimdeki saklı duyguların bir nevi açığa çıkanlar..

şahmaran sen böyle yadıkça ben gerçekten üzülüyorum ,ne diyeceğimi bilemiyorum :uzgun:
her sıkıntının sonunda ferahlık vardır....
güzel günler yakında inş

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
o icindeki cocuk buyumesin de zaten biz seni boyle seviyoruz :ask:
Bende sizleri çok seviyorum..
Sizler benim bir yerlerde gizli saklı kalmış güzel dostlarım..Kimsenin bilmediği canım ailemsiniz.
şahmaran sen böyle yadıkça ben gerçekten üzülüyorum ,ne diyeceğimi bilemiyorum :uzgun:
her sıkıntının sonunda ferahlık vardır....
güzel günler yakında inş

Yok Hülyam üzülme benim can arkadaşım,inan daha iyiyim ben..Eskiye göre çok çok iyiyim.
Hani sen demiştin ya bana,içine ata ata büyür kendine yaparsın diye.İşte bende içime atıp kendime yapmaktansa,ahanda bu oyuncaklara yapıyorum yapacaklarımı..Bir nevi deşarj oluyorum gülüm.
Gün doğmadan neler doğar bilinmez ama ben biliyorum ki benim yarınımda beni de bekleyen güzel şeyler olacak bir gün bitanem:eek:
Canlarım sizleri çok seviyorum..İnanın her biriniz kader arkadaşımsınız ve her biriniz benim geçmişin birer parçası,gelecekte de güzel günlerimin tek ortağısınız.:eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
attachment.php

attachment.php

75 cm'lik Cailloum.

Ekli dosyalar

• ca1.jpg
    ca1.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 75
  • ca2.jpg
    ca2.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 81

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Oyuncak Cenneti gibi :sevindirikasli: ellerin dert görmesin Şahmaran hepsi birbirinden güzel olmuş :huhuu:

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Keske bukadar marifetli olsaydim......napiyosun bunları hepsini sakliyonmu yoksa hediye falan mi ediyorsun...cokcok güzeller

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Keske bukadar marifetli olsaydim......napiyosun bunları hepsini sakliyonmu yoksa hediye falan mi ediyorsun...cokcok güzeller

Hediye etmeye kıyamıyorum:uzgun:
Geçenlerde annemlere gidecektim yiğenlerim görmüş.Caillou ile şirin bebek ve ayıcılları istediler götürdüm ama hemen yenisini ördüm yerine koydum..
Ne bileyim çocuklarım gibi koruyor kolluyorum onları..
Hatta bizim canavarın bile eline veremiyorum inan bir zarar verecek diye:huhuu:

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Hediye etmeye kıyamıyorum:uzgun:
Geçenlerde annemlere gidecektim yiğenlerim görmüş.Caillou ile şirin bebek ve ayıcılları istediler götürdüm ama hemen yenisini ördüm yerine koydum..
Ne bileyim çocuklarım gibi koruyor kolluyorum onları..
Hatta bizim canavarın bile eline veremiyorum inan bir zarar verecek diye:huhuu:

El emegi goz nuru die bosuna demiyorlar demi..ama gerçekten cok guzel yapiosunuz ben olsam bende kiyamazdim.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hihoytttttt ben geldim..
Amigurumi çılgınlığına devam ediyorum canlarım.
Ve işte bir etkinlikte başka bir siteden örneğini aldığım ve büyük bir zevkle ördüğüm şirin ama şirin Uzun Çoraplı Pippi Kız.

pippiii.jpg

pippii.jpg

pippiy.jpg

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
Hihoytttttt ben geldim..
Amigurumi çılgınlığına devam ediyorum canlarım.
Ve işte bir etkinlikte başka bir siteden örneğini aldığım ve büyük bir zevkle ördüğüm şirin ama şirin Uzun Çoraplı Pippi Kız.

pippiii.jpg

pippii.jpg

pippiy.jpg

Elleriniz dert görmesin ne kadar güzel örmüşsünüz,bebeklerin yüzlerindeki ifadeyi verebilmek bile ayrı emek ister.Tekrardan ellerinize ve yüreğinize sağlık sevgili şahmaranran.:) Daha başka bebeklerininde resimlerini paylaşırmısın bizimle?

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Elleriniz dert görmesin ne kadar güzel örmüşsünüz,bebeklerin yüzlerindeki ifadeyi verebilmek bile ayrı emek ister.Tekrardan ellerinize ve yüreğinize sağlık sevgili şahmaranran.:) Daha başka bebeklerininde resimlerini paylaşırmısın bizimle?

Deniz'cim en son bu bebeği ördüm canım,yaz geldi geleli elime örgü alamıyorum inan..
Ama yaptıkça ekleyeceğim canım.Teşekkür ederim beğenmene sevindim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar