Amacımız

serra

Aktif Üye
Tepki
193
-alkisTesekkürler Sahmaran, o kadar güzel bir konu islemissin ki bayildim.Tüm kadinlarin duygularina tercuman olmussun .:cak:

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
sayende o kadar guzel bır yazı okudum kı duygulandım canım.
bugune kadar bu konuyla ılgılı hıc bu kadar guzelını okumamıstım.ne kadarda guzel anlatmıssın...

Tepki
37
İŞTE HANIMEFENDİ

Biz kadının sadece evlenilecek ve çocuk doğuracak bir varlık olmadığına inanıyoruz.

Biz kadının erkeğe boyun eğip hayatını sadece eviyle sınırlamasına, dış dünyaya kendini kapatmasına karşı çıkıyoruz.

Biz insanların her gün olan biten güncel olaylardan haberdar olmasını, nefes alıp verdiği dünyada yaşananları görmesini istiyoruz.

Biz hangi eğitim seviyesinde olursa olsun kadının herkesle eşit şekilde –düşünmesini- istiyoruz; çünkü biliyoruz ki düşünmeden üretilmez.

Biz kadınların dünya üzerindeki her türlü coğrafyada yaşananlara karşı kayıtsız kalmasına, yapılan analizlerin yanında sessiz durmasına karşı çıkıyoruz.

Biz kadınların sosyal çevrelerinde fikirleri sorulmadan hareket edilmesine, erkeğin kararlarına yorum bile yapamamasına karşı çıkıyoruz.

Biz sanal dünyada kadının içsel dünyasını yansıtmasını, düşüncelerini özgürce açıklamasını, sesini herkese ve her yere duyurmasını istiyoruz.

Biz kadınların duyguları ve düşüncelerinin kesiştiği noktada bulunuyoruz, hissiyatın rasyonellikle buluştuğu bir ortam kurmayı hayal ediyoruz.

Biz bilime değer veren, akıl ve mantığı rehber alan, ülkesini ve milletini seven, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden Türk kadınını temsil etmek istiyoruz.

İşte tüm bu hedefler ve amaçlar ışığında;

BİZ

Kadınımızın düşünmesini,

Bilinçli olmasını,

Olaylara kafa yormasını,

Bilime değer vermesini,

Sesini duyurmasını,

Ayakta durmasını,

Her zaman ve her zaman kadın olmanın gururuyla kendine güvenmesini

Ve tüm bu yaşantılarını yansıtarak başka kadınları da desteklemelerini, onlara yol göstermelerini
istiyoruz.

Biliyoruz ki bilgi ve düşünce karanlığı delen en büyük güçtür

Ve biliyoruz ki her kadın birer HANIMEFENDİ'dir, kendi ışığını yansıtan...
bunları sanki ben yazdım heleki ulu önderimiz sevgili büyük atatürkün anıldığını okuyunca gözlerim doldu ben benim duygularımın tercümanı olan dolu dopdolu doğru yerdeyim. kutlarım sizleri demek az bile. bu sayfayı görünce çok duygulandım ne yazzam şu an duygu ve düşüncelerimi ifade edemiyebilirim. sevgiler saygılar artık aranızda olduğum için gururluyum. :bayrak:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
-alkis-alkis-alkis-alkis
süpersiniz süperiz bütün kadınlar süperdir hanimefendi.com ailesiyiz biz :teselli:
catlayın padlayın uleeyyyn :hanimdil:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok güzel anlatmışsın yüreğine sağlık:kupa::kupa::kupa::kupa::kupa::kupa::kupa::kupa:::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

S

suna

Misafir
Ve biliyoruz ki her kadın birer HANIMEFENDİ'dir, kendi ışığını yansıtan...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar