Altın Kelebek Ödülleri : Nk'den Canlı Yayın :)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
En iyi magazin programı Söylemezsem Olmaz oldu :kupa: ödülünü Okan Bayülgen verdi :kupa:

soylemezsem-olmaz_7413141131.jpg

fft31_mf5225276.Jpeg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Yahu ne gereksiz konuşuyorlar (Esin'e şuut) ödül almışsın teşekkürlerini et git :ko

Ay Oya Aydoğan komedi Esin Övet'e sen çok konuştun ben kısa keseyim yaptı :ko Aferin Mert&Gizem iyi toparladılar Esin baydıydı :eek:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
En iyi kültür-sanat programı Afiş programı oldu :kupa: bir türlü sahneye gelemeyen ödülü Ozan Doğulu verdi
37401-nefise-gelin-oluyor-galeri.jpg

Mete Horozoğlu sıkıldı galiba çok uzadı çok uzadı deyip durdu yahu belli etme bari sunucusun :derdimcok:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
En iyi Türk Pop Müziği kadın solist ve bestecisi ödülünde "Gülşen" seçildi :kupa: Ödülü Kenan Doğulu verdi :serenade:

g%C3%BCl%C5%9Fen-denizli.jpg

Ayrıca "Yılın şarkısı" ödülü de Ozan Çolakoğlu - Gülşen/Yatcaz Kalkcaz Ordayım'a gitti :kupa:

fft31_mf5225277.Jpeg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
fft2mm5225265.jpg

Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'yı duygulandıran öpücük

Şarkıcı Sinan Akçıl, Altın Kelebek ödül töreninde sahneden inerek sevgilisi Ebru Şallı'yı alnından öptü

Altın Kelebek ödül töreninde Sinan Akçıl sahneye, babası Saim Akçıl’la çıktı. Akçıl, Güzel Kız şarkısını seslendirirken sevgilisi Ebru Şallı'nın yanına giderek Şallı'yı alnından öptü. Sinan Akçıl'ın şarkısına gözleri dolu dolu eşlik eden Şallı, Akçıl'ın öpücüğü karşısında oldukça duygulandı.

:konusmam::konusmam:sus nk çenene hakim ol:konusmam::konusmam:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
magnum-altin-kelebek-odulleri.jpg

Vee bitiş Mete rahat etsin bir su verin adama :gul:

Oooo bütün ödül kazananlar sahnede Gülşen coşturuyor -kop

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
En iyi magazin programı Söylemezsem Olmaz oldu :kupa: ödülünü Okan Bayülgen verdi :kupa:

soylemezsem-olmaz_7413141131.jpg

fft31_mf5225276.Jpeg

Ben sürekli kanal değiştirerek izledim ama sabah bu programdan bütün gecenin özetini gördüm.

Sinan Akçıl Ebru Şalııya nasıl bir jest yapmış öyle.
Nispet nispet nispet....:böö:
Ebru Şalııda gözyaşlarına boğulmuş iyice parlatmış :D

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Esra Erolu ta flash tv'de izlerdim. O zamanlar çok gençti. Çok neşeliydi içim ferahlardı.
Ödül almasına sevindim ama yaşlanmış görüyorum. Yıllar o eski güzelliğini ve neşesini azaltmış. Artık izlemiyorum onu.:lengua:

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Sibel Can'ın oğlunun sahnedeki annesini izlerken o bakışlarına o triplerine ko)
Ya herkes rol yapıyor yada bu Engincan başka bir rol yapıyor.

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
İrem Derici çok hoş biriymiş karakter olarak :)
En şık Nebahat Çehre'ydi.
Biraz yaşlı ve sarkmış olsa da havası yeter.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Sinan Akçıl tamamen magazinel davrandı öyle ruhmuş incelikmiş falanmış fıstıkmış boş yani güzelce pozunu verdi gitti hiç sevmiyorum o adamı onun yüzünden Ebru Şallı'da güme gitti bende :hihh:

Esra Erol rüküşlükte başı çekti gecelik olarak bile giyilmez o ne olduğu beli olmayan şey ama yazıklar olsun bizim sanatçılara kıyafet seçiminde tamamen fiyaskoydu :derdimcok:Dünyaca ünlü bir isim geliyor adınız bir şekilde beraber anılacak azcık özen yahu

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Sinan Akçıl tamamen magazinel davrandı öyle ruhmuş incelikmiş falanmış fıstıkmış boş yani güzelce pozunu verdi gitti hiç sevmiyorum o adamı onun yüzünden Ebru Şallı'da güme gitti bende :hihh:

Esra Erol rüküşlükte başı çekti gecelik olarak bile giyilmez o ne olduğu beli olmayan şey ama yazıklar olsun bizim sanatçılara kıyafet seçiminde tamamen fiyaskoydu :derdimcok:Dünyaca ünlü bir isim geliyor adınız bir şekilde beraber anılacak azcık özen yahu

kadın kim bilir ne demiştir arkalarından pazara çıkar gibi gelmişler ya tekrar tekrar bakıyım dedim de harbiden de rezalet..Ama merak ediyorum bunu giyme diyen birileri yokmu hiç yanlarında ben bile daha güzel giyinirim inanın buna

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bir de ödülü alan gitti koltuklar boşaldı hani saygıdan oturun bari ne ayıp şey sunucuda habire uzadı diyor bitsede gitsek gibi seyircide ruh yok off geceye daha iyi hazırlanabilirlerdi sanki

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar