Allah'a ismarladik

Tepki
49

s8300233nu3.jpg

Simdilik 5 hafta gibi bir zaman aranizda olamiyacagim..30 saatlik bir yolculuktan sonra -rgulu...aslinda aranizda olacagim sizinle ayni havayi soluyacagim nihayetinde..Vatanima yolcuyum inseallah pazar gunu...Degerli hanimefendi ailesi hakkinizi helal ediniz...Yine orada netten girebilirsem sizinleyim benden kurtulusunuz olmaz :lilav:lakin bu kadar biraz aktif olamam ..cunku vatanima ,tasina,topragina,havasina ,suyuna,insanina ve herseyine doymam gerekiyor...simdilk hoscakalin....Dualarinizdan ben kardesinizide unutmayiniz..Hepinizi cok seviyorum.
selam ve dua ile...

beni ozleyinnnn :panter:
gulegule.gif

imagesCAY3APPN.jpg

cicekbahcesi

H

Hera

Misafir
Ooooo İzne çıkıyosun ve Buraya geliyosun Türkiyeye hadi bakalım ne mutlu hoşgeldin şimdiden Türkiyemize...

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
çok sevindim canım insanın memleketi gibisi yok yaa.hasret giderin bol bol dönüşte de bizi unutma bak.hayırlı yolculuklar iyi tatiller :huhuu::huhuu:

OP
cicekbahcesi
Tepki
49
çok sevindim canım insanın memleketi gibisi yok yaa.hasret giderin bol bol dönüşte de bizi unutma bak.hayırlı yolculuklar iyi tatiller :huhuu::huhuu:

cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin...:huhuu:insealah hasret gidercem doyamasamda yinede doymaya calisacagim...:lilav:tesekkur ederim..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ben geleli iki ay bile olmadi özledim simdiden:sim3:
iyice gez canim tadini cikar sonrada bizi unutma olurmu resimlerle dön

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
hoşgeldiniz
baya bir özlemişsiniz türkiyeyi haklı olaraktan..
bülbülü altın kafese koymuşlar ahh vatanım demiş..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar