Aldığım Züccaciyelerim Hakkında (Yardım edin lütfen)

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Canlarım ben 2009 yılında 2000 TL ye Gaziantep in en önde gelen magazalarından alışveriş yaptım(yapmaz olsaydım:mendil:) ''ALDIM EŞYALARIM DA yemek takımı.tencere seti.teflon set.kahvaltı seti.çay seti.ve sublelerim''
10 ay taksitle...-kizgin-kizgin-kizgin
Ben bunu bi an önce bitsin diye her ödemeye gittiğimde 2-3 taksit verdim.
Ve sonuc olarak 5-6 ay gibi kısa sürede 2000 TL yi bitirdim.
Eşyalarım geldi...Eve gelip baktıgımda tam bi fiyaskoydu...
Sublelerim yok -kizgin-kizgin
Yemek takımı ve kahvaltı setim benim begendiklerim değil. Hemen sabah bi hışımla gittim bagırdım cagırdım yok elemanlarına attılar falan fistan.
Sonuc olarak istedigim ürünleri aldım.-kizgin-kizgin
Hediye göndermişlerdi cerceve.
üstü cizilmiş ne camı duruyor nede arkası duruyordu...
Onuda bugün götürdüm bagrış cagrış alın
size ediyem olsun dedim cıktım...
Sizden istediğim bildiginiz tüketici haklarını benim yaşadıgım bu duruma dair bi yasal hakkımın olp olmadıgının bilgisini istiyorum...
Netten baktıgım kadarıyla taksiti erken ödedigim için bi yasal hakkım var...
Bana yardımcı olurmusunuz. Lütfen

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım anladığım kadarıyla istediğin ürünleri almışsın.

Ne yapmak istiyorsun ilk olarak yanlış ürünleri gönderdikleri için şikayetçi mi olacaksın?

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Canım anladığım kadarıyla istediğin ürünleri almışsın.

Ne yapmak istiyorsun ilk olarak yanlış ürünleri gönderdikleri için şikayetçi mi olacaksın?

1- yanlış ürün yolladıkları için.
2- 10 aylık taksiti 6 ayda gibi bi zamanda bitirdim. Erken ödedigim için bi indirimde bulunmadılar...
Netten baktıgım kadarıyla hakkım var.
Bir bilene sormak istedim canım.
Ve gönderdikleri hediye fiyaskoydu onun içinde yapcak birşeyler varsa yapmak hakkımı aramak istiyorum. Ben ilk defa kendime bu kadar yüklü eşya aldm. Burnumdan getirdiler -kizgin-kizgin-kizgin

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Benimde başıma gelmişti 2 yorgan takımını benim beğendiğim desenleri değil ellerinde olanları yollamışlardı tekrar mağazaya gidip tantana yaptıktan sonra değiştirdiler çok canım sıkılmıştı.:alsana:

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Benimde başıma gelmişti 2 yorgan takımını benim beğendiğim desenleri değil ellerinde olanları yollamışlardı tekrar mağazaya gidip tantana yaptıktan sonra değiştirdiler çok canım sıkılmıştı.:alsana:

tek degilim ablacım:kokos:
vahim bi durum. valla yetkiliye bagırırken 2 ooo tlemle beni rezil ettiniz dedim-kizgin-kizgin-kizgin

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
malesef bu durumla karşılaşan çok insan biliyorum...en iyisi bunları baştan konuşmak sanırım

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
1- yanlış ürün yolladıkları için.
2- 10 aylık taksiti 6 ayda gibi bi zamanda bitirdim. Erken ödedigim için bi indirimde bulunmadılar...
Netten baktıgım kadarıyla hakkım var.
Bir bilene sormak istedim canım.
Ve gönderdikleri hediye fiyaskoydu onun içinde yapcak birşeyler varsa yapmak hakkımı aramak istiyorum. Ben ilk defa kendime bu kadar yüklü eşya aldm. Burnumdan getirdiler -kizgin-kizgin-kizgin

Canım bu erken taksit yatırma işini ödemeden önce adamlarla konuşsaydın deseydin ki ben 10 ayda bitecek taksidi 5-6 ayda yatırıcam bana indirim yapabilir misiniz diye ozaman bişeyler olurdu sanırım ama şimdi ödemişsin geçmiş artık..

Yanlış ürün göndermeye gelince o konuda bilgim yok malesef canım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla canım eğer bööyle bir hakkın varsa peşinden git. Sonuçta az para değil.

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Canım bu erken taksit yatırma işini ödemeden önce adamlarla konuşsaydın deseydin ki ben 10 ayda bitecek taksidi 5-6 ayda yatırıcam bana indirim yapabilir misiniz diye ozaman bişeyler olurdu sanırım ama şimdi ödemişsin geçmiş artık..

Yanlış ürün göndermeye gelince o konuda bilgim yok malesef canım

başta düşünemedim acıkcası bu kadar erken ödüceğimi...Kendimi baya sıktım ödedim işte kısa sürede -kizgin

Valla canım eğer bööyle bir hakkın varsa peşinden git. Sonuçta az para değil.

Oranın sahibini arıcam bu gün....

şimdi canım benim önce kocayı bul ben çeyiz yaparım sana :eller: :kptmya:

kocanın adı batsın. İlla koca mı lazım len ceyiz almak için. Belki ayrı eve cıkcam -kizgin-kizgin

canım üzüldüm melesef oluyo böyle şeyler..hakkın vardır bence iyice araştır hakkını koru

:sim3::sim3::sim3:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar