Aldatıyorsun dedi, karısını boğazladı

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
İzmir'in Buca ilçesinde bir kişi, kendisini aldattığını öne sürdüğü eşini, boğazından bıçaklayarak öldürdü.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Şirinyer semti 330 sokakta T.K. (32), kendisini aldattığını öne sürdüğü eşi Esra K'yi (27), yatak odasında boğazından bıçakladı. Esra K, olay yerinde hayatını kaybetti.

Kaçan T.K, Karşıyaka'da polis ekiplerine teslim oldu. Esra K'nin sevgilisi olduğu öne sürülen H.C. (35) de gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
hic kendilerini olduren yok ama.kadinlari oldurmek oyle kolayki.onlar kadinlarini aldatdiginda onlari karilari oldurmez ama.........................tabi canimmmmmmm onlar erkek yaaaaaaaa................:dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aynen öyle kuseyen kadın yapınca namussuzluk oluyo erkek yapınca elinin kiri kadının ölmesei namusun temizlenmesi lazım...

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
onlarinki yurek kiriliyolar ama,ne yapsinlar ya...............kadinlarin yureyi olmazki,qururuda olmaz.dedim ya ilk nurcum onlar erkek.......erkek......

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
boşansaydı cani adam hem kadının hayatına mal oldu hem kendi hapiste çürüyecek

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Neden aldatır insanlar birbirini anlık zevkler için zinaya düşer hiç bi mantıklı açıklama bulamıyorum kendi içimde..ALLAH verseydi cezasını kulun kula ceza verdiği nerede görülmüş ki aldattıgi kesin degil sadece varsayım..İnsanlar iyice şaşırdı koca karısına güvemiyor anne baba evlattan emin değil Ben bunu bilir bu söylerim OLAN ÇOCUKLARA OLUYOR..Böyle insanlardan doğa çocuklarda bunlar gibi oluyor..:aglayan::aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar