Aldatılmayı affeder misiniz?

Aldatılmayı affeder misiniz?

• asla

Kullanılan: 52 82,5%
  • affederim

Kullanılan: 2 3,2%
  • bir defaya mahsus affederim

Kullanılan: 9 14,3%

• Kullanılan toplam oy
    63

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
affetmek demek arkadasim, birdaha yaptigindada kapilar ardina kadar aciktir demek...
cesaret veriliyor adamla boyle durumlarda, elbette herkesin basina gelebilir guzellik akillilik kar etmiyor bazi maceraci uckuruna dusuk erkekler karsisinda....
bir erkek aldatiyorsa eger, gozu disarda anlamina gelir ve bununda kadina bagli sebepleri olabilirde olmayadabilirde... erkegin kisiligi karakteri ile alakalidir, kimi kadinlar vardir hem kadinlik yapmazlar hemde bosanmak istemezler, sonrada beni aldatiyor esim diye yakinip dururlar, boyleleri karsisinda erkek ne yapabilir ?...
ama kimi kadinlarda vardir ki benim eltimi ornek verelim, esine kul kole,etrafinda pervane mubarek ama olmazsa dayagi yer zaten, egitimide kulturude sadece bu, okadarda allah a yakin bir insandir ki...ama bu insan benide hic sevmez, kendileri bukadar rahat olmadiklari icin, ben acik daha ekonomik ozgurlukleri elinde olan bi kadinim,ve bircok konularda kiskanildim farkindayim...ayrica kulturumuz hic uyusmuyor.... herneyse iste bu kadinda senelerdir kocasi tarafindan aldatiliyor,kizda arkadasi, evine gelir kizin ailesini bile agirlar(kizin aileside durumulari biliyor, ayakta uyutuluyor yani) birlikte alisverise giderler, evinde yatar kalkarlar ? daha nelerrrr...
esim abisi olarak zamaninda susmadi konustu ama hayat onlarin hayati,annneleride biliyor??? ben zaten karismam cunku, bence eltim saf numarasi yapiyor, herseyin farkinda ama karsi gelse ne olucakki, ne kazanicak, ayrilmak diye birsey sozkonusu olamaz kulturlerinde... tum cevrelerde durumu biliyor, sag solda dedikodu yapiliyor,bizide ilgilendirmez deyip karismiyoruz, eileside eltilerimde bana sinir oluyorlar zaten, abileri kendileri gibi degil diye... bu arada esinede toz kondurmuyor zavalim... ahhh ahhhh....buda erkegin karaktersizligi oluyor yani, iki karisi var gibi hayat yasiyor..yazik, nerde kaldi yaptigi onca kadinlik, cocuklarina yaptigi annelik, kole gibi resmen kole!!!
kadin dedigin akilli olucak, gozu acik olucak, yeri geldiginde kocasini kendisine asik etmeyi taptirmayi bilicek, bunlara ragmen basina gelmis ise bu aldatilma olayi, iste ozaman sineye cekmicek surunsun karsindaki ceksin cezasini, herkes yaptigi hatanin bedelini odemek zorundadir !!!
yok oyle kafana gore yasamak !!!

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
af edilmez bir durum ama arada evlatlar olunca insan ister istemez afeder heralde ben yaşamadım oyle bişi allah'da yaşatmasin kimseye inşlh

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
affedemeyeceğim tek konu diyebilirim,sevgisi bittiyse çeksin gitsin, gitme diye yalvaramam ben kimseye ,yanımda olmasını istemem...
Allah böyle bir olayı yaşatmasın kimseye...

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
bu yola çıktıysan sonuna kadar götüreceksiin madem götüremiceksin yerinde durmuycaksın ne diyo evleniyon be adaammmm:cirla::cirla::cirla::cirla:

ece

Daimi Üye
Tepki
367
Asla dedim.
Allah yasatmasin.
Ama oyle bir konumda olsam onu affedersem eger affetmeden once onu iyice mahvederim oyle bir surunurki_ zaten yapasi varsada yapmaz o vicdan azabi ve sucluluk duygusu ona yeter.
Ozel bir seye gerek yok 2 cumle bile onu mahveder.
Ama yinede allah kimseye vermesin cok zor
cooooooook

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
allah kimseye vermesin cok kötü bir durum arkadaslar.düsünmesi bile ürkütücü ben asla affetmem kabullenemem yine de büyük konusmayayim amabir kadinin gururunun incinmesi ay allah korusun kimse yasamasin insallah

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
herkes asla demiş ama ankette birdefaya mahsus olan yer de fena ilerlememiş hani:):)hani bu oyların sahibi:??açık yürekli olalım zor bir durum zor bir karar yuvan ve çocuğun varsa bazı hataları kamufle etmek gerekebilir hayatta arkadaşlar yuva yapmak okadar kolay değil yıkmak kolay olanı bence...

Tepki
40
Ben affederim nedenini bilmiyorum ama affederim.Aldatmak tek basina yasanan bise degil burda herkez suclu yapanda yapmasina yardim edende burda bi kac suclu var ve ben inaniyorumki her ne kadar yok desekte bu aldatma isinde hic kimse tek basina degil...

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
aldatan kısı acız basıt ınsandır bana gore..kendıne saygınlıgı olmaz en basta
bende (asla) tıkladım ama evlı olsam allah gostermesın boyle bısı basıma gelseydı arkama bakmadan gıderdım acıkcası buyuk konusmamak gerek ama ıradelı olmayıda bılmek gerek..ha ısın ıcınde cocuklar olsa o zaman ıstemeden de olsa sıneye cekılıyor malesef :(

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
gercekten zor olsa gerek allah kimseye göstermesin affedermiyim, bilemiyorum esimi cok seviyorum,heralde affedemezdim.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kesinlikle affetmem illa affedeceksem aldatılmayı da göze al derim yaparmıyım ama bilmem:):dusun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Asla affetmem. Büyük konuşmak istemem ama bunu hazmedemem.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
çocuklarınızı ailenizi düşünüyorsunuz içinizdeki yarayla yaşamaya çalışıyorsunuz tabiki mutsuz insan olduğunuz için davranışlarınız farklı oluyor bunun acısını aldatanda çekiyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar