Akrep burcu bayanlarının sohbet köşesi

Tepki
8.216
akrep-burcu.jpg

AKREP: Daima aşırı uçlarda yaşarlar. Hayat görüşleri “ya hep, ya hiç“ prensibine dayanır.
Yaşamlarında renkler yoktur. Var olan renk sadece siyah ve beyazdır. Olanla yetinmek, ortalarda kalmak onlara hiç mi hiç uymaz. Hedefleri daima, her şeyde derinleşmek, en zirveye ulaşmaktır. Bir şey, ”ya olacaktır, ya olacaktır". Olursa olur, olmazsa olmaz değildir. Onlar pek çok kişinin göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilir, birbirine bağlıyabilir ve bir netice elde edebilirler.

kızlar bende akrep burcundanım dıyorsanız gelın burada özelliklerınızı paylaşalım

BELKIS

Daimi Üye
Tepki
307
Ben akrep burcuyum :D açık sözlüyüm , insaflıyım , kıskancım , sevdiğimi tam sever sevmediğimle asla muhatap olmam , çevremde dürüst insanlar isterim ,paylaşmayı severim , kimseye kıyamam , kin tutamam , bebekleri çok severimmmm :D:D

sevilay 15

Aktif Üye
Tepki
90
bir akrep kadını olarak çok kıskancım ama kıskançlığım sadece sevdiğim insanlara karşıdır sevdiklerimi asla paylaşamam çevremdeki insanlarda en çok sadakat beklerim sadakatsizliğe hiç tahammülüm yoktur ukala ve yapmacık davranan kendini beğenmiş ve kaprisli insanlardan hiç hoşlanmam ayrıca duygularını açıkça belli eden bir insanim sevgimde nefretimde sevincimde hüznümde belli olur asla saklayamam bu huyumu pek sevmiyorum ama maalesef çok kindarımdır

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
bende bir aaakrebim ama hiç kıskanç değilim
gizemli,kararsız,çekingen,hissleri kuvvvetli olan bir akrebim
:ciklet:

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
bende akrep burcuyum burcumun butun ozellıklerını tasırım
ozguwenım kıskanclıgım oc alma duygum ck gelısmısıtr
sewdım mı sewerım yanlısı affetmem
yapılan ıılıgıde kotulugude asla unutmam hıslerım ck kuwwetlıdır
dıstan ne kadar sert gorunursemde
ıc dunyam o kadar hassastır...

relax

Yeni Üye
Tepki
6
bende akrep burcuyum ve bu burçtan olmaktan onurluyum ...bütün özelliklerini sonuna kadar taşırım

Tepki
43
bende akrep burcuyum burcumun butun ozellıklerını tasırım
ozguwenım kıskanclıgım oc alma duygum ck gelısmısıtr
sewdım mı sewerım yanlısı affetmem
yapılan ıılıgıde kotulugude asla unutmam hıslerım ck kuwwetlıdır
dıstan ne kadar sert gorunursemde
ıc dunyam o kadar hassastır...
aynen bende. kıskançlığımın tek sahibide kocamdır.
birde aptal yerine konmaktan nefret ederim.farkedersem bitiririm o kişiyi

T

Tash_hatun

Misafir
bende panter gibiyim ne bana yapılan iyiliği unuturum nede kötülüğü malesef kinciyimdir.. çok samimi arkdşlrım dışnda kmse blmez ama çok duygslımdr sulugözmdr hassasımdr.. kendime çok fazla güvenirim işimde olsun nrmlde olsun.. olur olmaz şeyleri kıskanmam.. kaprisi tribi hiç sevmem sık boğaza gelemem haklıysam asla kimseyi alttan alamam çok kavgacıyımdr sezgilerim çok kuvetlidir acıma duygm çok derndr çok yufka yürekliyimdir çocukları çok severim hatta evlatlıkda olsa bir kızım var o kadar işin gücün üstüne öğrenimimin içinde en çok ona vakit ayırırım.. siyahı beyzı ve kırmızıyı severm evimde siyah kırmızı-borda ve beyazdn baska renkde mblya aksesar vs bulmzsnz akrep kadnı düşünlnce norml krşlnblck bi özllk (çok tutkuluyumdr) :D hadi yeter bu kadar :fisfis:

özz

Yeni Üye
Tepki
9
ben de bır akrebım:kayris:cokta mutluyum boyle olmaktan..hersey net hayatım da ..kıskanc ve dogrularımdan tavız vermem..ıyı kı kasımlıyım ve ıyı kı akrebım:))

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
bende geldimmmm akrebim mutluyum .sevdimmi tam severim sildimmi bir kalemde.anlatılmam yaşanırımmmmmmmmmmm:sila:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Bende akrebim .. Rengim beyaz kırmızıdan nefret ederim inanılmaz merhametliyim aşırı duygusalım .. hep insanlar tarafından itici bulunmuşumdur vegizemli.. mizacım sert kimse duygusallıgıma inanmaz çok hassasım hedeflerim vardır olmazsa olmazlarım kafama koydugumu mutlaka elde ederim hırslıyımdır..Özgüvenim yüksektir ..hislerim çok kuvvetli ..:findikim:

yesim34

Yeni Üye
Tepki
2
slm kızlar günaydın.. bende akrebim
kıskancım bana ait olana seyleri özellikle cok kıskanırım,kinci degilim ama mutlaka elime fırsat gecince intikamımı alırım,dısardan soguk umursamaz görünsemde aslında hassas biriyim,duygularımı dısarıya pek yansıtmam vs..vs.. cogu özelliklerini tasıyorum ve bende bu burcun mensubu olmaktan mutluyum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar