Aknefug bp10 ve Nadixa kullananlar??

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Meraba arkadaşlar...Size bi sorum olcak bilenler cevap yazarsa çok mutlu olurum:)
sivilce problemim var doktora gittim geçen gün,bana AKNEFUG BP10 VE NADİXA diye 2 tane ilaç yazmış.Aldım eczaneden ama nasıl kullanırım sormayı unuttum:tskler:
Aranızda bu ilaçları kullanan var mı?bana bu ilaçları nasıl kullanacağımı söyler misiniz???

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim ben kullanmadim ama icinde nasil kullanilcagi yazmiyo mu doktorun bir tavsiye de bulunmadiysa iclerinde hep prospektusu vardir yazar icinde kullanimi

OP
Ahraz

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Evet okudum prospektüsünü ama 2 krem old için hangisini ne zaman sürerim?,sadece sivilcelern üzerine mi yoksa yüzün tümüne mi sürcem onu anlamadım doğrusu:uzgun:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende bilmiyorum ama doktorunu arasan ve sorsan bence daha iyi olur.
Umarim iyi gelir sivilcelerine.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
Meraba arkadaşlar...Size bi sorum olcak bilenler cevap yazarsa çok mutlu olurum:)
sivilce problemim var doktora gittim geçen gün,bana AKNEFUG BP10 VE NADİXA diye 2 tane ilaç yazmış.Aldım eczaneden ama nasıl kullanırım sormayı unuttum:tskler:
Aranızda bu ilaçları kullanan var mı?bana bu ilaçları nasıl kullanacağımı söyler misiniz???

Canım ben 17 yaşındayken aknefug kullanmıştım ama tek hatırladığım uyumadan önce sürdüğüm ve bir yere değdiğinde beyazlamasına yol açmasıydı (kıyafet veya yastık gibi yani ağartıyordu) ikisi bir arada nasıl kullanılıyor bilmiyorum bir araştırayım bir bilgi bulursam yazarım buraya geçmiş olsun...

reçetende ne yazıyor?

OP
Ahraz

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Canım ben 17 yaşındayken aknefug kullanmıştım ama tek hatırladığım uyumadan önce sürdüğüm ve bir yere değdiğinde beyazlamasına yol açmasıydı (kıyafet veya yastık gibi yani ağartıyordu) ikisi bir arada nasıl kullanılıyor bilmiyorum bir araştırayım bir bilgi bulursam yazarım buraya geçmiş olsun...

reçetende ne yazıyor?

sağol canım...
Ben de ikisi bir arda nasıl kullanılır onu anlayamadım?
peki sen yüzünün tümüne mi sürüyodun yoksa sadece sivilceli bölgelere mi??
Reçetemde sadece bu iki kremin ismi var başka bişiy görmedim:uzgun:

OP
Ahraz

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Bugün kuzenimi yolladım eczaneye ilaçlaın kullanımını sormak için...söledii şey üzerinde 2 çizgi olan sabah akşam(aknefug),1 çizgi olan da(nadixa) akşam sürcekmişim.ama ne kadar süre yüzümde kalması gerekiyo ve yüzümün tümüne mi yoksa sivilcelere mi tek sürülür onu sormamış:sinirli:
bugün başlıycam daha fazla bekleyemem yüzümün tümüne sürcem zaten kötü b etkisi olsaydı doktor vermezdi deil mi?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar