Ajda Pekkan kaç yaşında Biliyormuydunuz?

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
sewmiyorum bu kadını hiçç artık estetik yaptırmaktan uyurken gözü kapanmıyor diyolar star akademide fark ettim normal dururken ağzıda kapanmyo hep açık ilerde ne hale gelcek acaba çok merak ediyorum:sinifsinif::ilknur:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Doğallıktan yanayım...
Estetik açısından en azından.
Ajda pekkan bunca senelere rağmen taş gibi ama onun kadar herkes estetik yaptırsaydı umarım onlarada senelere meydan okurlardı.
:1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1:

M

madesam

Misafir
michael jacksonla çok benzetiyorum ben onları acaba estetik bi noktadan sonra birbirine mi benzetiyor insanları?

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
sewmiyorum bu kadını hiçç artık estetik yaptırmaktan uyurken gözü kapanmıyor diyolar star akademide fark ettim normal dururken ağzıda kapanmyo hep açık ilerde ne hale gelcek acaba çok merak ediyorum:sinifsinif::ilknur:

bende izledimde canım cidden çok aşırı kötü vücudu güzel taş gibi cidden de ama yüzü aşırı kötü itici olmuş o kadar estetiktense fatma nine gibi olurum daha iyi-ciko

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
hasta bu insan ya genç görüncem diye oramı buramı açayım diye o kadar acıya ne gerek var...birazda ahireti düşün... çirkin değildi güzeldi ne gerek vardı mecburiyet abes iğrenç ya da utanmasını gerektiren bir durum yokken estetik yaptırmaya...yaşının getirdiği halde kalsaydı keşke ...bence diğer kişiler bu kadar operasyon geçirmeden doğal halleriyle daha güzel ...kandıran insanı sevmem güzellik sevdasına ne gerek var? psikolojik açıdan zavallı...istediği kadar kendini kandırsın...yaşlı işte yaşlı:)

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
[sıze="4"]sewmiyorum bu kadını hiçç artık estetik yaptırmaktan uyurken gözü kapanmıyor diyolar star akademide fark ettim normal dururken ağzıda kapanmyo hep açık ilerde ne hale gelcek acaba çok merak ediyorum:sinifsinif::ilknur:[/sıze]

dikiş tutturamaz hale gelecek habire atacak dikişleri:)))

H

Hera

Misafir
yaşını biliyorum diğer türlüde ne diyim bilemedim :dusun: bilemedim yani bir yorumda bulunamayacağım yüz onun yüzü para onun parası bana ne ki

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
şimdi 64 olmuştur..
yapsın bakalım nereye kadar daha devam edecek:zuzu:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
birgün ananemle oturuyorduk ananem sürekli yatıyor tvde ajda pekkan çıktı anane utan utan bak senin yaşındaki kadın sahnede hopluyor zıplıyor sen durmadan yatıyorsun demiştim ananem çok bozulmuştu ama ben kendim söylediğime çok gülmüştüm :kptmya::kptmya:

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
İyi güzel hoş da taş gibi hatun da mimik namıma bişey kalmamış ki kadında... Yüzü öyle bir gerilmiş ki konuşmakta bile zorlanıyo...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar