Aile (Show Tv)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ciddi bir yorum yapayım mı :gülsemmi: Serenay'ın karakterine keşke başka meslek bulsalarmış ya da karakteri mesleği gözeterek yazsalarmış. Geçen gün tv'de bir psikolog vardı diziyi izlemiş genel olarak beğenmiş ama mesleğimizi böyle yansıtmamalılar biraz daha dikkat edilmeli demişti ki bence haklı. Bazı meslekler var onların kimyasıyla çok oynanmamalı. Bir psikologu kızsa da kendisini gayet güzel ifade edebilecekken kafa atan biri olarak herhangi bir olayda kontrolünü kaybederek ya da izleyiciye ruh sağlığı bozukmuş gibi hissettirerek yazmamak lazım. Daha kardeşiyle doğru düzgün ilişkisi olmayan psikolog mu olur? Kız belli ki sorunlu bir sıkıntısı var ama psikolog ablası kıza nasıl yaklaşacağını onunla nasıl iletişim kuracağını bile bilmiyor mesela :bayik:
Evet serenay mesela alt kontejyandan ne bilim manikürcü falan olabilirmiş hahaa ya o değilde dizidede ciddiye alamıyorum şu kızı sanki çoluk cocuk dizilerinde yaz dizilerinde daha iyiydi sağlam kadroyu bozuyor mesela sadakatsizde derin vardı evli adama aşık genç kız rolünde cahil cüheyla bişeydi cuk oturtmuşlar karakteri :kriz: alık derin bak şimdi onun yaptıkları sonrası morarmaları aklıma geldi :krizz:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
Evet serenay mesela alt kontejyandan ne bilim manikürcü falan olabilirmiş hahaa ya o değilde dizidede ciddiye alamıyorum şu kızı sanki çoluk cocuk dizilerinde yaz dizilerinde daha iyiydi sağlam kadroyu bozuyor mesela sadakatsizde derin vardı evli adama aşık genç kız rolünde cahil cüheyla bişeydi cuk oturtmuşlar karakteri :kriz: alık derin bak şimdi onun yaptıkları sonrası morarmaları aklıma geldi :krizz:

Alt kontenjan ne be şimdi manikürcüler saldıracak görecen gönünü onlar olmasa çoğu kadının hali harap kalbimizdesiniz canlar deyip durumu kurtaram bari :gülsemmi: Bir ara en güzel en yakışıklı ünlü konusunda gömdüklerimizin fanları saldıracak diye takılıyorduk ya ondan geldi aklıma :kriz:

Ben izlemedim Sadakatsiz'i ama karakterleri fragmanlardan görmüştüm. Yalnız o oyuncunun ödül alışı fenaydı ya ödülü kaldırıp bunu tutuyorum çünkü elimde şu an mı ne demişti gerçi heyecan tabii nasıl bir duygu yaşıyorlar bilmiyorsun ama yine de bir ön hazırlık olmalıydı. Küçücük oyuncular ne güzel derli toplu konuşup alıyor ödüllerini :serenaydangiripmelisinödülündennasılçıktıkanlamadımdiyeşaşkınnkemojisi: :krizz:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Aile dizisi kadınlarının birbirlerine alttan alta kibarca gözdağı vermesi adlı çalışmayı izledik :nededintatlim:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Alt kontenjan ne be şimdi manikürcüler saldıracak görecen gönünü onlar olmasa çoğu kadının hali harap kalbimizdesiniz canlar deyip durumu kurtaram bari :gülsemmi: Bir ara en güzel en yakışıklı ünlü konusunda gömdüklerimizin fanları saldıracak diye takılıyorduk ya ondan geldi aklıma :kriz:

Ben izlemedim Sadakatsiz'i ama karakterleri fragmanlardan görmüştüm. Yalnız o oyuncunun ödül alışı fenaydı ya ödülü kaldırıp bunu tutuyorum çünkü elimde şu an mı ne demişti gerçi heyecan tabii nasıl bir duygu yaşıyorlar bilmiyorsun ama yine de bir ön hazırlık olmalıydı. Küçücük oyuncular ne güzel derli toplu konuşup alıyor ödüllerini :serenaydangiripmelisinödülündennasılçıktıkanlamadımdiyeşaşkınnkemojisi: :krizz:
Ayyyy bana diyenee baaak melisi gömdüğ dolacak fanları bizi gömecekler :krizz: ayy viral oldu onun o ödül töreni epey bi prim yaptı komik fenolar sosyalmedyada :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Ayyyy bana diyenee baaak melisi gömdüğ dolacak fanları bizi gömecekler :krizz: ayy viral oldu onun o ödül töreni epey bi prim yaptı komik fenolar sosyalmedyada :cokkomik:
Kız sen de beni kurtarsana o zaman bir de katıla katıla gülüyor :haha:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.456

Aile ilk bölümüyle 7 Mart 20.00'de Show TV'de başlıyor!​

“Yanlış sevilen yalnız çocukların hikayesi…”

Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gün yine tüm ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken Aslan, amcasıyla ilgili ‘karanlık’ işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır.

Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğu yeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak ‘yara’larını keşfetmeleri uzun sürmez; Aileleri.

Aslan daha ilk geceden, Soykan Anayasasının çok önemli bir kuralını Devin için çiğner. Bu durum Aslan’a saplantılı bir bağlılık hisseden annesi Hülya’nın yaklaşan büyük tehlikeyi fark etmesi için yeterlidir; Devin.

Daha önce de pek çok kere oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini gösteren Hülya’nın işi, bu sefer eskisi kadar kolay olmayacaktır.

Ancak işi kolay olmayan sadece Hülya değildir. İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…

Kıvanç iyide seranay yakışmamış ya daha izlemedim ama

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Kıvanç iyide seranay yakışmamış ya daha izlemedim ama
Ne yalan söyleyeyim ben de çift olarak yakıştıramadım her seferinde keşke kardeşi oynasalarmış daha inandırıcı olurmuş diyorum :D Ben Kıvanç'ı Kurt Seyit ve Şura dizisinde Fahriye Evcen ile çok beğenmiştim ama o da son bölümlerine denk gelmişti fazla izleyemedik.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ne yalan söyleyeyim ben de çift olarak yakıştıramadım her seferinde keşke kardeşi oynasalarmış daha inandırıcı olurmuş diyorum :D Ben Kıvanç'ı Kurt Seyit ve Şura dizisinde Fahriye Evcen ile çok beğenmiştim ama o da son bölümlerine denk gelmişti fazla izleyemedik.
Daha dişil dişli biri lazım bence :seniseni:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.456
Yakışmamış 'lar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar