Ağlamak ağlamak istiyorum bağırarak

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
öyle kotuyum ki kimse yok yanımda rabbimin beni cehennemine koymayacagını bilsem bir dakika yaşamam şu dünyada ailemde hep sorun her an yeni bi sorun haytımda eskiden dayanıklıydım ama artık degil çıldıracak gibiyim içimden bişey vur kır bagır diyor bişey yapmak istemiyorum halsizim yorgunum uyumak yatmak istiyorum ama annem çok çalışkandır beni yatarken gorurse kızar ya siz annenizin yanında yatmaktan çekinirmisiniz ben çekiniyorum çünü kızar.ben deliriyorum herhalde yardım edin biri bişey soylese hemen gozlerim doluyor nışanlım var am çok uzakta zaten oda ayrı bi alem bu ne biçim hayat herkes nışanlısıyla gezer tozar ya ben yılda bir
ya yeter

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
kardelencim Rabbim ins evlilik hayatinda sana mutluluklar verir ......annenle oturup konusmalisin bazi hareketlerinden rahatsiz oldugunu belki biraz yumusak davranir
aile icindeki SIKINTILAR gercekten insani yoruyor ama sen bunu dualarinla niyazinla ,inancinla ;gecistir ins

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
senin durumunda evli yazıyor canım nişanlı mıydın sen düğün ne zaman zaten evleneceksin sonra anneni çok ararsın bence bu kadar isyankar olma ne yaşıyorsun bilmiyorum ama elbet geçecek bu sıkıntılar her karanlığın ardından güneş doğar mutlaka biliyosun Allah nişanlınla sana mutlu bi aile versin

E

ekim

Misafir
canım üzüldüm bende şimdi.her aile farklı canım.ama annen yattığını kızar mı ??? yanlış anladıysam toparlarsın bitanem....
yada tam olarak nedemek istediğini anlatamıyorsun.sırf yatamıyorsun annen kızıyor diye mi.üzülüyorsun.yoksa başka birşeylerde mi var ????????????????

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm ısyan etme dıcem bende daha kotusu olur cunku:(
annendır buyugun dıyıp sık dişini inş evlendıgnde mutlu olur bugunlerı unutursun

hiranur

Aktif Üye
Tepki
231
rabbim gonlune inşirah versin . herkesin olur skntili gunleri sorunsuz aile yok nerdeyse sabr et her zorlukta kolaylik vardir ne olursan ol rabbim diyince sana buyur kulum diyen merhametli yaradanin var ona yonel bol bol dua et istigfar getir bazi zikirlerde var sknti anlari icin onlarida okuyabilirsin allahim yardimcin olsun .. buda gecer yahu az sabir kardesim

OP
kardelen00

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
hepinizde çok sagolun yazdıgınız için ben isyan etmem allaha hoş kaçmasın ben rabbime inanan imanlı bir insanım diyorumya imanım olmasa yapardım ama inançlıyım zaten sabrediyorum bu arada annem tek yattıgıma degil herşeyime kızar sabah kalkarım aksama kadar hiç durmam hani insan iki dakıka dinlenmek ister ya işte o zaman gozume bakar ki ne yatıyon diye kendi halime hiç bırakmaz bi de bizim bura küçük yer yapacak hiç birşey de yok çok bunaltıcı iki yollık okul okudum muhasebe ardan sonra bura çok bogucu geldi annem babamla anlaşamıyor her an tartışma babam çalışmaz eve haciz getirir biz çekeriz ceremesini sıkıntısını insan 250 ytl için eve haciz getirir mi umursamaz olursa getirir ben okudum bi hocam yardımıyla yaşadım orda onu bile beceremediler ve daha daha daha çooooooooooooooooooook şey -yardim

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allah yardimcin olsun canim. nisanlin yurt disindan heralde biraz daha sabret insallah bu günlerini unutur mutlu olursun.:)

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm cok dolmususn cekıyorsun bıze bosalmak senı rahatlatıyorsa konus acıl cnm

bu mubarek gecede duam senınle olsun rabbım talıhını bahtını acık eylesın
evınıze sukunet huzur bereket anlayıs mutluluk versın rabbım

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
öyle kotuyum ki kimse yok yanımda rabbimin beni cehennemine koymayacagını bilsem bir dakika yaşamam şu dünyada ailemde hep sorun her an yeni bi sorun haytımda eskiden dayanıklıydım ama artık degil çıldıracak gibiyim içimden bişey vur kır bagır diyor bişey yapmak istemiyorum halsizim yorgunum uyumak yatmak istiyorum ama annem çok çalışkandır beni yatarken gorurse kızar ya siz annenizin yanında yatmaktan çekinirmisiniz ben çekiniyorum çünü kızar.ben deliriyorum herhalde yardım edin biri bişey soylese hemen gozlerim doluyor nışanlım var am çok uzakta zaten oda ayrı bi alem bu ne biçim hayat herkes nışanlısıyla gezer tozar ya ben yılda bir
ya yeter

Canım isyan etme nişanlıymışsın inşallah evlenince huzurlu mutlu olursun.Annene gelince babanlada sorunlar varmış herhalde annende psikolojik olarak kendini işe vermiş olabilir sendende aynı şeyi bekliyo muhtemelen ama seni anlıyorum gencecik yaşında bu kadar sorumluluk yaşıtların gibi yaşayamamak senide yormuş.Allaha inancını kaybetme inşallah ilerde mutlu olursun Allah gönlüne göre versin canım.

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Canım seni çok iyi anlıyorum. Allah yardımcın olsun. Burdan şöyle yap böyle yap demek kolay oluyor ama yaşayan için çok zor,biliyorum. Bu durumda bol bol dua etmek fayda sağlıyor canım. Evlenmeden önce ben de ailemle ilgili sıkıntılar yaşadım ve benzer şeyler yaşayan arkadaşlarımda vardı. Ben sürekli dua ettim. İnan o kadar çok dua ediyordum ki. Ve ümidimi de hiç kaybetmedim. Bu sayede güzel bir evlilik yaptım üniversite okudum,çalışmaya başladım. Allaha çok şükür şu an bir sıkıntım yok. Ümitsiz olan ve kendini bırakıp ne olursa olsun diye düşünen arkadaşlarım hala aynı sıkıntılarla boğuşuyor. Sana tavsiyem (tavsiye vermekten hoşlanmam ama). Umudunu kaybetme ve bol bol dua et. Her an her saniye dua et. Dua etmek için belli bir yer ve durum aramaksızın dua et. Ve düşün senin yapabileceğin herhangi bişey varsa onu yapmak için çaba göster.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
allah yardımcın olsun dilerim herşey yoluna girer yeterki sabırlı ol ve allaha duada bulun inşaallah mutlu huzurlu bir yuva kurarsın:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

S

suna

Misafir
rabbim yardımcın olsun yaşadığın olaylar sinirlerini bozmuş güzel kızım sevgiye tatlı söze ihtiyacın var morelin bozuk ne yaptını bilmıyorsun kendini toparla çokca dua oku dua et annene babana da dua et kendim mutlu olursam veya sağlıklı etrafıma faydam olur ben mutluluğu böğle yakaladım güler yüz tatlı söz inan insanların ilacı her canlı varlığın da
ben anneme babama aileme karşı gelmedim üzmedim huzuluyum herkes bu huzuru tatsın inş büyüklerin dua sını alarak evlenmeni dilerim o evlilikte huzur olur anneni örnek al konuş anneden korkulmaz dünyada bir babamı eşimi özledim onlar rahmetli oldular sağken kıymetini bil canımsın seni sevyorum Allaha emanet ol

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar