Admin'imize Duyrulur!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bugün 3. kez üye oldum siteye :)

inşallah tekrar problem yaşanmaz ama ne olursa olsun herkesin burda olduğunu görün sayın admin :ayna: :hanimbye::hanimbye:

aaaaaaaaaaa admin kardeşim üye olmaktan firar etçem ya
bu kaçıncı oldu be yawwwwwwww
şaka bir yana olur böyle şeyler kopamıyoruz işte birbirimizden sen sildikçe biz yeniden üye oluyoruz

banane banane bende burdayım gıtmıycem işte bu 3. üye oluşum yine olurum yine olurum:kptmya::kptmya:

dıyecek bısey yok olan oldu ama ust uste aynı hata
sıteye lutfen sahıp cık admın sen belkı sureklı burda degılsın ama bızım burda emegımız var saatlerce konular acıp konusuyoruz goznurumuz burda dılerım bundan sonra bıdaha boyle sorun yasanmaz bunlar ders olsun artık ve yenıden el ele bır gunde sıteyı nasıl kalkındırdıysak yıne yapıcaz :eek: yeterkı ısteklerımızı sah yada gulumse ablam sana ılettıklerını bıze uygula gerısını hallederız :eek:
hadı kızlar ghep destek tam destek :eek:

11.kişi ile karşınızda ve yanınızdayım..
Zırhımı aldım savunalım arkadaşlar:gul:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bir nefes gibi bende yanınızdayım admin bey bizi yıldıramıyacaksınız:gul::gul:ay şahım iyi geldi burası hem sen nire gidiyomuşunda banlanıyomuşunda :protesto::protesto::protesto:
yok yaaaaaaaaaavvvvvvvvvvvvvvvvvv pışıııııııııııııııııkkkkkkkkkkk öle gitmek yok bırakmayız seni herzaman burdayız sen şimdi ceza olarak admin beyi bi banla cezasını çeksin bakelim öyle emeklerle oynamak nasi olimiş:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::
protesto ediyik admin beyi :kptmya::kptmya:

sende biyere bırakmayız:gelbenimle::gelbenimle::gelbenimle::gelbenimle:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bak admin gardaş işleri güçleri bırakıp pc başına 2.ci evimize geliyoz
bizi uğraştırma tekrar yeniden üyelikle filan
işler kalıyo bak şimdik
sen bunca bayanlar olarak hangimizin ev işlerini toplamaya gitcen söyle bakam
:kptmya:kaldım koltukta

ayyyyyyyyyyyy çatladım canım doğru sötlüyosun aslında ceza olarak banlanması değil tek tek evimize gelip toplasın işleri biz burayı toplayalım admin bey evlerimizi:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:
ayyyyyyyyyyyyy çatladımmmmmmmmmmmmm

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
:)

Öncelikle ne desem, nasıl başlasam bilmiyorum. Hepinize bu kötü günlerde yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sunucu şirketimin çok büyük hataları var olanlarda. Benimde suçum var tabii ama birazda insanlara olan güvenimden dolayı geldi bu olaylar başımıza.

Neyse ki siz değerli Hanımefendi üyeleri yanımda oluyorsunuz her zamanki gibi, yarı yolda bırakmıyorsunuz.

Bu sitede benden çok kalıcı olan sizlersiniz. Bu kötü günlerde yanımda olduğunuz, desteğinizi esirgemediğiniz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Allah sizi Hanimefendi.com ailesinin başından eksik etmesin :)

Hepinize kolay gelsin.

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
yavvv konu yılmak pes etmek yıldırmak olsa neyse amenna burda kı hıc bı arkadasımın pes edıp bırakacagını zannetmıyorum zaten yorumlara baksanıza :gul::gul: hepsı aynen benım gıbı ahtapot smılı nerde yaa:dusun:sahım bı ara bu konu ya da el atalım canım soyle sarıp sarmalayan bı ahtapot:gul::gul: yavvv gıttgı yıne tum emekler yanarım yanarım ona yanarım :aglayan: neyse la havle ya Allah Ya Bismillah dıyıp alacagız bastan de hadın bakımm konusma yok ıcraat var :eek::eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar