Adet düzensizliği

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
kızlarbiz eşimle yaklaşık 6 aydır bebek düşünüyoruz ama hala hamile kalabilmiş değilim evlendiysem adetimin ilk günü falan acayip agrım olurdu gecen aysa hiç agrım olmadı hep 2 gün geri gelir günlerim düzenli sayılırım yani bu konuda ... gecen ay14ünde olmuştum bu ay da 12 si gibi bekliyordum ama bayramın ikinci günü benden sadece peçetede pembe leke oldu gün boyu heralde adet habercisi dedim ama ertesi günde hastalanmadım aynı sekilde kahverengi leke geldi bugün ise koyu kırmızı kahve rengi gibi ama birazdaha yoğun fakat bir pedi bile doldurmadım gün boyu adet oldummu olmadımmı anlamadım ben :D böyle bişi yaşayan oldumu aranızda

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Canım tam birşey söyleyemem bu konuda çilekli sakıza katılıyorum en iyisi dr danışmak ama halk arasında üstüne görme olayı bile oluyor inşallah öyle birşey olurda bebişine kavuşursun tatlım haber et bize neolduğunu oldumu canım:ask::ask:

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
Canım tam birşey söyleyemem bu konuda çilekli sakıza katılıyorum en iyisi dr danışmak ama halk arasında üstüne görme olayı bile oluyor inşallah öyle birşey olurda bebişine kavuşursun tatlım haber et bize neolduğunu oldumu canım:ask::ask:

İNŞ İNŞ ÖLEDİR CANIM sabırsızlandım o yüzden burda konuşarak rahatlarım belki dedim :D

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
öncelikle doktora görünmekte fayda var kızımda aynı durumu yaşadı şu an 7 aylık hamile evet talya ya katılıyorum üstüne görme dedikleri durumla karşı karşıya kalmış olabilirsin hayırlısı allahtan dilerim en kısa zamanda sende katılırsın anneler kervanına daaaaa alırsın boyunun ölçüsünü :nazo: demi kıs talyaaa :D

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
hehehehe inş alırım boyumun ölçüsünü teyzos valla cok istiyorum rabbim biliyo :sevindirikasli: herseyine katlanırım ben onun yasım küçük ama ne bebeler baktım akrabaların

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
öncelikle doktora görünmekte fayda var kızımda aynı durumu yaşadı şu an 7 aylık hamile evet talya ya katılıyorum üstüne görme dedikleri durumla karşı karşıya kalmış olabilirsin hayırlısı allahtan dilerim en kısa zamanda sende katılırsın anneler kervanına daaaaa alırsın boyunun ölçüsünü :nazo: demi kıs talyaaa :D

Evet ablammmmmm:yandanyandan::nazo:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bak hemen sana teşhis koyayım ben:cay:
Bence sen gebe kaldın da acaba kalmadım mı stresinden minnak bebe adayı sana sinyal yolluyo :bebecik:bebecik:bebecik

Allahım gönlünün muradını versın.Hayırlı olan zamanda hayırlı bır evlatla inşallah:ask:

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
Bak hemen sana teşhis koyayım ben:cay:
Bence sen gebe kaldın da acaba kalmadım mı stresinden minnak bebe adayı sana sinyal yolluyo :bebecik:bebecik:bebecik

Allahım gönlünün muradını versın.Hayırlı olan zamanda hayırlı bır evlatla inşallah:ask:

amin canım benimde dualarım hep bu yönde rabbim herşeyin hayırlısını versin inş ... şimdi gün boyunki hafif yoğunluk bile azaldı tamamen kahverengi oldu azalıo giderek bakalım sabah ne olacak sonucu sabırsızlıkla bekliyorum :1:

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
evet gittim canım ama malesef bebiş filaan yok ama bi sürü testten gectim herseyim temiz cıktı çok şükür az bi iltihabım vardı oda kaybolmuş tamamen bitmiş bunları ögrendim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hemen panikleme bakalım.
Arkadaşlarımın söyledikleri gibi bir durumda söz konusu olabilir.
Arkadaşım 45 yaşında hamile kaldı hemde tüm hamileliği boyunca regl oldu yaaaa,canım neler oluyor iyi düşünelim iyi olsun herşey.
Rabbim hakkında en hayırlısı ne ise onu versin inşallah.
Rabbim en kısa zamanda muradına erdirsin inşallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar