'Adanın kralı artık benim'

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
380767688702.jpg

'Adanın kralı artık benim'

“Şimdi adada Pascal yok ama ben varım. ‘Adanın kralı Nihat’ diye yaz abi”, “Halkım seçim zamanı provokasyona gelmesin” bu sözler Survivor adasındaki Nihat Doğan'a ait...

Survivor adasında Nihat Doğan'a saldıran Pascal Nouma'nın diskalifiye edilmesinin yankıları sürüyor. Nouma'nın gidişine çok üzülen yarışmacılar, Doğan'a karşı cephe aldı. Kendini tecrit eden Doğan ise tek başına kalacağı bir ev yapmak için kolları sıvadı.

'FRANSIZ FALAN DİNLEMEM'

Gözyaşları içinde "8'e karşı 1 kişiyim" diyen Doğan, Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'na dert yandı.

Pascal Nouma'nın yarışmadan elenmeyi hak ettiğini savunan Nihat Doğan, adada krallığını da ilan etti: "Gördün abi bana nasıl saldırdığını Pascal'ın. Ama biz Türk'üz, bizde kaçmak yok. Dinlemem ben öyle Fransız falan. Hak etmişti bunu. Bak şimdi adada Pascal yok ama ben varım. 'Adanın kralı Nihat' diye yaz abi."

'HALKIM PROVAKASYONA GELMESİN'

Habertürk yazarı Rahşan Gülşan da bugün Doğan'la sohbetini şu satırlarla yazdı: En çok annesini ve abisinin kızını özlemişti. Birdenbire "Ben burada açım diye mutlaka o da yemek yemiyordur" diye hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı.

Doğan'ın Türkiye'ye de bir mesajı vardı. Gözlerini mercan kayalıklarını aşıp ufuklara kilitleyen şarkıcı "Halkım seçim zamanı provokasyona gelmesin" dedi.

04_d.jpg

06_d.jpg

07_d.jpg

Sabah

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ceyda gitti canım...Bu arada bence pascal diskalifiye olduysa nihat efendide olmalıydı sinir oldum adama ya yok efendim asena bayılmış elinden tutmuş öteki düşmüş ona yardım etmiş sırf o lafları söyleyebilmek için yaptı o göstermelik iyilikleri hatta ben dedim asenaya orda asenacım sen iyileş ben giderim falan deyince bu şimdi bu yaptığını kesin bakın ben ne iyi insanım düşmanıma yardım ettim en çok ben üzüldüm gibi anlatacak anlatmazsa tükürün suratıma dedim :) artık o uzun uzun konuşmaya başlayınca kanal değiştiriyorum konuşması bitince izlemeye devam ediyorum ne gereksiz bir şahıs ya kendini ne sanıyorsa sinirlendim bak keşke pascal diskalifiye olmadan bir temiz pataklasaydı içimin yağları eriseydi bari :zopa:...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bendensin nkcım aynen katılıyorum sana akşam adamın konuşmalarını daha fazla dinlememek için kanal değiştirdim baktım sonra bitmiş bencede eğer pascal diskalifiye edilmişse nihatıda etmeliydiler hatta keşek sadece onu etseydiler nasıl bir kişiliktir adamdaki anlamadım gitti Seda Sayan bu adama 2yıl nasıl tahammül etmiş böyle bir adama yaaaa

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bencede Nihat gitmeliydi resmen adami üstüne kiskirtti.O kadar insanin Pascal´i tutacagini tahmin ettigi icin daha bir kabadayi oldu.
Yarismadan zevk alacagina daha cok savastaymis havasi icinde. :gelbenimle:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bir insan kendini alt tarafı bir yarışma için bukadarmı hırs yapar yaa kendini en güçlü en akıllı en karizma sanıyor ilgi alaka üzerinde çekilince hırçınlaştı bence kıskançlığından da sürekli agresif tavırlarıyla karşı tarafı sürekli kışkırttı ve sonunda olan oldu diyorum keşke nihat zalağı gitseydi beeeaaaa

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Sılacım seda sayan sadece onu bir yere getirdi ve sonra bıraktı ben onların gerçekten birbirlerini sevdiğini hiç sanmıyorum ondan önce sayın doğanı kim kaile alıyordu ki programlara bile doğru dürüst çıkamıyordu seda sayan ablalık yaptı ona...

Asenaya diyor ya hırslı mırslı asıl kendisi hırs ve nefret dolmuş haberi yok ne kadar negatif gözüktüğünün farkında bile değil o bence zaten önceden kafada kurmuştu o dedi ya grubun lideri olurum herkes beni dinler ama baktı olmuyor takımdan ayrılıp dışlanıyormuşta tek başına ayakta dimdik duruyormuş izlenimi yaratmak istedi bence sona kadarda kalacak ahanda buraya yazıyorum ne olursa olsun acunda çıkartmaz onu programdan...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Sılacım seda sayan sadece onu bir yere getirdi ve sonra bıraktı ben onların gerçekten birbirlerini sevdiğini hiç sanmıyorum ondan önce sayın doğanı kim kaile alıyordu ki programlara bile doğru dürüst çıkamıyordu seda sayan ablalık yaptı ona...

Asenaya diyor ya hırslı mırslı asıl kendisi hırs ve nefret dolmuş haberi yok ne kadar negatif gözüktüğünün farkında bile değil o bence zaten önceden kafada kurmuştu o dedi ya grubun lideri olurum herkes beni dinler ama baktı olmuyor takımdan ayrılıp dışlanıyormuşta tek başına ayakta dimdik duruyormuş izlenimi yaratmak istedi bence sona kadarda kalacak ahanda buraya yazıyorum ne olursa olsun acunda çıkartmaz onu programdan...

Aksam bende dedim kesinlikle Nihat´i yollamaz. :3:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

:eek::eek:doğru bir tespit canım reytingi yükselttiği için onu bırakırlar yarışmanın sonuna kadar yaaaaa inşallah olmaz da bu hafta elenir dicemde nerdeeeee

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Nihat Doğan ağzıyla oku aşağıdakini gözünde canlandır şimdi...

Bizi yarışmadan eleyecek olan daha doğmadı arkadaşlar biz kimseye kendimizi eletmiş dedirtmeyiz gerekirse biz kendimizi eler alnımızın akıyla da gitmesini biliriz
resim

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Nihat Doğan ağzıyla oku aşağıdakini gözünde canlandır şimdi...

Bizi yarışmadan eleyecek olan daha doğmadı arkadaşlar biz kimseye kendimizi eletmiş dedirtmeyiz gerekirse biz kendimizi eler alnımızın akıyla da gitmesini biliriz
resim

:cokkomik:

Aslinda cok komik oldugunun farkinda degil sanirim. :3:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Nihat Doğan ve Taner midir nedir hiperaktif tam anlamıyla kadın düşmanı gibi davranıyorlar. En sinir olduğum davranışları bu.. Hadi Taner bazen komiklik yapıp sempati kazanıyor da , Nihat'in bitmez tükenmez felsefe taşını çatlatan sözleri boğuyor beni..
O adada unutsunlar Nihat'ı bence.. Hep kral olarak kalsın..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Nihat Doğan ve Taner midir nedir hiperaktif tam anlamıyla kadın düşmanı gibi davranıyorlar. En sinir olduğum davranışları bu.. Hadi Taner bazen komiklik yapıp sempati kazanıyor da , Nihat'in bitmez tükenmez felsefe taşını çatlatan sözleri boğuyor beni..
O adada unutsunlar Nihat'ı bence.. Hep kral olarak kalsın..

Ay cok güldüm, cok yasayin emi kizlar. :cokkomik:

Bencede orda unutsunlar. :hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar