Acımız Cok Büyük

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
Allah mekanlarini cennet etsin,acimiz kendi annem babam bildigim iki güzel insani kayinvalidem ve kayinpederimi kaybettik.Haftasina beraber büyüdügümüz agbim dedigim teyze oglumu kaybettim.iki hafta icinde üc tane sevdigim insani kaybettim. acim cok büyük arkadaslar.sizlerle paylasip bir nebze olsun acimi hafifletmek istedim.icim yaniyor ne yapacagimi bilmiyorum.tabiki allahin emri allahim kimseye aci göstermesin.Allah mekanlarini cennet etsin.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canıımmm çok üzüldüm acıyı veren rabbim sabrınıda verir allah rahmet eylesin mekanlarını cennet eylesin bitanem üç acı birden allahım sabır versin ölüm acısı zordur bilirim rabbim kalnlara sağlık versin

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Neriman ablacım inan ne diyeceğimi bilemiyorum.
Aynı anda üç insan ve bu acıyı herkes kaldıramaz,Rabbim sizlere çok büyük sabırlar versin
Mekanları Cennet olur insallah,geride bıraktığı tüm sevenlerine Rabbim çok büyük sabırlar versin.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
rabbım sıze ve ozellıkle eşinize bolbol sabır dayanma gucu versın :(
sozun bıttıgı yer Allahtan geldık Allaha gıdeceğiz inna lillahi ve inna ileyhi raciun
rabbım mekanlarını cennet eylesin

Kariyer

Daimi Üye
Tepki
323
canım Nerimancım başın sağolsun Rabbim çok büyük sabırlar versin çok üzüldümmmm:aglayan:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ablacım çok kötü oldum. bende seni merak ediyordum nasıl acaba epeydir uğramıyor diye.
ne diyelim Rbbim sabr versin. mekanları cennet olsun.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Allah sizlere ve geride kalanlara sabır versin

mekanları cennet olsun inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar