Acil destek,bebek mi düşürüyorum??

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
günlerdir inanılmaz mutsuzum arkadaslar:( eylul 17 de regl oldum.her zaman saat gibi işler bedenim ve ben 28 günde bir olurum ekim 14 e denk geliyor yani...her neyse ben regl oldum tamamen bitti akabinde vajinal akıntı basladı bi ara koyu kahve gibi bi renkken ertesi gün resmen temiz kan pembe oluyordu yada bir gün oluyor birgün olmuyordu rahatsızlık verecek derecede ilerlerken günlük pedden regl pedlerine dönmeme kadar vardı durum...asırı bı pıhtı attım 2 gün önce...regl günlerinde acıdan yatak yorgan tırnaklayan ben gayet sakin bi sekılde regl olmus gibi oldum her zamankinden daha fazla bi kanama var...şimdi duyduguma gore bebek dusururken cok sıddetlı bı agrı oluyomus ozellıkle kasıgın sol tarafında...bebek dustukten sonrada hastalanıyomussun?şimdi ben ne yasıyorum hıcbırsey anlamadım...kanamam varken bı doktora gıtmek ıstemıyorum...cevremdekıler eger oyleyse gıtmen lazım bebegın tamamını atmamıssan ılerde sorun yaratır dıyolar yardım dilenıyorum bılen yasayan(ki dilemem allah kimseye yasatmasın insallah) arkadaslar lutfen yardımcı olun tesekkurler...:mendil:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
vaktinden önce olmuşsun sanırım bence endişelenecek bir durum yok her adet bir olmuyabiliyor bazen ağrılı bazen ağrısız eğer şiddetli ağrın olupta ağrı kesici bile etki etmiyorsa bilemem ama bazen pıhtı şeklinde hepimizde olabiliyor korkma bu gayet normal

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
tesekkur ederim bendede pıhtı vs her zaman olur ama bugune kadar hıc boyle bı hafta yasamamıstım yınede ılgınıze tesekkurler

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
Canım biz ne desek boş şu an,muhakkak dr.a gitmelisin.

Umarım düşündüğün gibi değildir ama ihmal etme.

tesekkurler fındıkkurdu ama tedirgin oluyorum dr muayenesinden cok sacma bılıyorum ama elımde degıl:(:iyyyy: yani hiç kendıme kondurmamıstım da daha once boyle kendı kendıme teshıs koymaya falan kalkmamıstım ama cevremde duyduklarım sebebıyle acaba demeye basladım:(birde sanırsam ben doktorun evet sız düşük yapmıssınız demesınden korkuyorum...bebek düşürmüş olmak bilmiyorum:(

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun canım ,belirtilerin bana yumurtalık kisti olabileceğini düşündürüyor...yıllar önce bu belirtilerle doktora gittiğimde iki yumurtalıkta da kist olduğunu söylemişti ki o zamana kadar hiç bilmediğim bir şeydi .en kısa zamanda doktora gitmen lazım öyle yada böyle ,her ne ise muayene olmalısın.tekrar geçmiş olsun-hmm

Süreyya31

Aktif Üye
Tepki
173
evet büyük bir ihtimalle yumurtalik kisti olabilir, bir an önce doktora gözük bence. tekrar gecmis olsun

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok geçmiş olsun. Şimdi biz burada ne söylesek yanlış olur. Bunu en iyi doktor bilecektir. Eğer ki bebek düşürmüşsen ki Allah korusun, tanıdıklarının dediği gibii ileride çok büyük sorunlar açar.

Geçmiş olsun tekrardan :hhhhhh:

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
tesekkur ederim yardımınız için yumurtalık kisti ne gibi sıkıntılar doguruyo:S iyice gözüm korkmaya basladı...yarın için randevu alabildim bugün...yarın öğrenicem..

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
maalesef benim düşündüğüm gibi cıktı yaklasık bir haftalık bir bebek kaybetmişim tutunamamıs ne yazıkki:(herhangi bi rahatsızlık vs yokmus aksıne cok saglıklıymısım ama tutunamamıs stres vs bu gıbı sebeplerden oldugunu varsayıyorum dedi ve 6 ay kadar gebe kalmamı yasakladı...:sinifsinif:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
maalesef benim düşündüğüm gibi cıktı yaklasık bir haftalık bir bebek kaybetmişim tutunamamıs ne yazıkki:(herhangi bi rahatsızlık vs yokmus aksıne cok saglıklıymısım ama tutunamamıs stres vs bu gıbı sebeplerden oldugunu varsayıyorum dedi ve 6 ay kadar gebe kalmamı yasakladı...:sinifsinif:

geçmiş olsun canım üzüldüm bir daha böyle birşey yaşamazsın inşallah

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha yaşatmasın. Peki patalojiye gönderildi mi?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Çok üzüldüm,geçmiş olsun.Allah tekrarını yaşatmasın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar