Acil bir konu (endoskopi)

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
selam kızlar.

bu haftasonu acil olarak endoskopi yapılacak bana. senelerdir kaçışımda son noktaya geldik sanırım. sabahtan beri yumruk yutmuş gibiyim. feci bir ağrı, hazımsızlık var anlatılmaz..

şimdi size sormak istediğim narkozlu endoskopi yaptırdınız mı? ameliyathanede mi oluyor? kıyafetlerle giriliyor mu? yaptıran benim stresimi almak amacıyla kısa bir özet geçebilir mi?

teşekkürler..

OP
office

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
çok teşekkürler kızlar sağolun. inşallah sonuçlarda temiz çıkarsa daha ne isterim :/

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
bu haftasonu acil olarak endoskopi yapılacak bana. senelerdir kaçışımda son noktaya geldik sanırım. sabahtan beri yumruk yutmuş gibiyim. feci bir ağrı, hazımsızlık var anlatılmaz..

şimdi size sormak istediğim narkozlu endoskopi yaptırdınız mı? ameliyathanede mi oluyor? kıyafetlerle giriliyor mu? yaptıran benim stresimi almak amacıyla kısa bir özet geçebilir mi?

teşekkürler..
Ona benzer bişey yaptırdım canım hastaneye gidene dek içten içe feci bir panik halindeydim ama oraya yatıp uyuttukları anda uyanana dek hiçbirşey hissetmedim ki ben doktorların boğazlara bakmak için tahta kaşıkları vardır ya daha benim üzerimde onu kullanmayı başaran olmamıştı hemen midem kalkar görünce bunda bayağı görüntüleme cihazını yuttum ki yuttuğumu bile hissetmedim sadece uyanırken öksürük sesimi duydum o kadar 1 gün konuşmamaya çalış falan demişlerdi zaten demesede konuşmazdım sesim karga gibi çıkıyordu :D belki sanada öyle derler hiç korkma bence inşallah seninde çok kolay olur...

Ameliyathaneye benzer küçük bir odada oluyor steril olması açısından sanırım - mavi gömlek giydiriyorlar etek yada pantalonun kalıyor canım

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
tatlım hiç korkulacak bişey değil uyuyorsun ve işlem çok kısa sürüyor uyanınca herşey bitmiş oluyor direk normal yaşamına dönüyorsun merak etme çok basit bir işlem

H

Hera

Misafir
Office canım geçmiş olsun ben sana yardımcı olurum oldum ne sormak istersen sorabilirsin asla korkma hastanede olacaksın yarı baygın yüzüstü yatırıyorlar yarı uyuşuk bilincin açık doktorların dediğini yaparak Baş hemşire ile beraber ağzından içeriye Kamera mide içine sarkıtacaklar hepsi bu

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Geçmiş olsun office, uyuşturup yapacaklarmış bence bir şey hissetmezsin.Geçen yıl kızıma üniversite hastanesinde uyuşturmadan yaptılar yanındaydım cihazı yutarken biraz midesi kalkmıştı. Önemli olan sonucun temiz çıkması.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben yaptırdım canım narkozla da yapıyorlarmış eğer ozamanlar bilseydim bende narkozla birlikte çektirirdim endoskopi filmini ağzının için hortum salıyorlar ben bu filimi çektirdikden sonra anladımki ağızdan alınan nefes herşeymiş
Geçmiş olsun canım yerinde olsam bu filim narkoz alarak çektiririm
İnşallah sonuçlarında iyi çıkar

OP
office

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
çok teşekkürler kızlar, endoskopim hafta içine alındı. ama doktorum gerçekten şahane bir insan inşallah dediğiniz gibi kolay olur. dua edin bana :)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
şimdi gördüm konunu canım. yapıldımı endoskopin. geçmiş olsun officeciğim bu arada...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Eşime iki kere yapıldı şikayeti olmadı canı tatlıdır ikinciyi yaptırdığına göre korkulcak birşey yok diyorum.İşallah sonuçlar iyi çıkar.Şimdiden geçmiş olsun canım.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
annem yaptirmisti ama narkozlumu hatirlamiyorum:acep:
canim korkma icini rahat tut insallah kolay gecer ve sonuclar temiz cikar:teselli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar