Acaba..

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Herkese Slm,

bildiginiz gibi 12.01.2011 11. Haftada Bebegim bana veda etmisti. *Allah insallah birdaha yasatmaz* Subat da (cok afedersiniz) nerdeyse hic adet olmadim. Sonra 12. Mart´da normal bir sekilde adet oldu, bu ay yok..hala gelmedi:cee Merak ettim, düsük/abort dan sonra adetin böyle gecikmeleri oluyor mu ilk aylarda? Hic bir hamilelik belirtisi yok..birinci hamileligimde de yokdu gerci.:huhuu:Simdi korkuyorum, insallah yine böyle birsey yasamam..hamileysem eger (insallah) bu sefer ben dokuz ay boyunca korkumdan hic bir yere kipirdayamam..:uzgun:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
yasadiklarin icin cok üzüldüm inan canim benim
Rabbimin taktiri böyleymis demekki
insaAllah birdahada yasamazsin
ne yazik ki basima gelmedigi icin bir bilgim yok yardimci olamicam kusuruma bakma nolur
ama dilerim ki Rabbim güzel gönlüne göre en hayirlisini verir insaAllah
hayirli haberlerini almak ümidi ve dilegimle dualarimdasin canim

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
yasadiklarin icin cok üzüldüm inan canim benim
Rabbimin taktiri böyleymis demekki
insaAllah birdahada yasamazsin
ne yazik ki basima gelmedigi icin bir bilgim yok yardimci olamicam kusuruma bakma nolur
ama dilerim ki Rabbim güzel gönlüne göre en hayirlisini verir insaAllah
hayirli haberlerini almak ümidi ve dilegimle dualarimdasin canim
Sagol canim benim, insallah bir daha yasamam. Cok kötü bir duygu, nerdeyse 3 Ay boyunca onun sevincinle yasiyorsun..hayaller kuruyorsun sonra birden bire....:dertli: Allah kimseye yastmasin..

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
bende yasadim biliyorum o nasil bir duyqu.allah bir daha yasatmasin.simdi dunyalar tatlisi 2 kizim var allah sanada olmayanlarada nasip etsin canim

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
bende yasadim biliyorum o nasil bir duyqu.allah bir daha yasatmasin.simdi dunyalar tatlisi 2 kizim var allah sanada olmayanlarada nasip etsin canim
Sagol Canim benim, Allah bagislasin.

Seninde ilk hamileligin miydi? Allah kimseye yasatmasin.

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
evet canim ilk hamileliyimdi tam 3 aylikti.birden kan gordum hemen doktora kosdum ama gecikmisdim.yureyi doyunmuyordu,ultrasonda gordum.ney se dusunme olurmu insallah hamilesindir ve saglicakla kucagina alirsin.merak ederim simdi yoklayinca bana mesaj at olurmu canim

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
evet canim ilk hamileliyimdi tam 3 aylikti.birden kan gordum hemen doktora kosdum ama gecikmisdim.yureyi doyunmuyordu,ultrasonda gordum.ney se dusunme olurmu insallah hamilesindir ve saglicakla kucagina alirsin.merak ederim simdi yoklayinca bana mesaj at olurmu canim
Tamam Canim, hemen haberdar ederim.
Tesekür ederim..:utan:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Pozitif:panter:ama henüz 10+6 haftalik. Onun icin daha baslik acmadim. Hep korku icindeyim:uzgun::(Insallah bu sefer hersey yolunda gider.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Trend Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.Stres yapma ve dr kontrolunu aksatma.:2:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Trend Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.Stres yapma ve dr kontrolunu aksatma.:2:
Sagol Ayser Abla, insallah. Dr. Kontrolünü aksatmiyorum, hatta sabirsizlaniyorum. Ama cok da korkuyorum yine kalbi carpmaz yine ayni olur diye. Allah korusun. Rabbim hakkimizda hayirlisini versin insallah. Insallah birdaha böyle birsey yasamam, cok üzülüyor insan.:ayk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar