8 yıllık karısına tecavüzden gözaltına alındı

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
es-tecavuz.jpg

8 yıllık karısına tecavüzden gözaltına alındı

Samsun'da bir kişi, 8 yıllık eşiyle zorla ilişkiye girdiği iddiasıyla 'cinsel istismar' suçundan gözaltına alındı.

Olay, İlkadım ilçesinin Adalet Mahallesi'nde dün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, E.Ç. (25) adlı 2 çocuk annesi kadın, 8 yıllık eşi E.Ç.'nin (33) kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini ileri sürüp polise şikayette bulundu.

Hırsızlık suçundan sabıkalı olan E.Ç., eşine tecavüz ettiği iddiasıyla 'cinsel istismar' suçundan gözaltına alındı.
Bu arada E.Ç.'nin karısının arkadaşı olan ve evine gelip giden M.B. (17) adlı genç kız da, söz konusu şahsın kendisine cinsel organını gösterdiği ve evine gittiğinde tacizde bulunduğunu iddia etti. İlyasköy Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alınan E.Ç., her iki suçtan da bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi.
E.Ç., eşiyle aralarında problemler bulunduğunu, bu yüzden ayrı yattıklarını, eve gelen eşinin dün akşam kendisiyle ilişkiye girmek istediğini ve kabul etmeyince de kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini ileri sürdü.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ya ama şu var kadın madem adamı istemiyor ayrılsın...kadının amacı adamı hapse tıktırmak:)

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Belki adam ayrılmak istemiyor :dertli:

o zamanda böyle bişeyin yaşanması çok normal adam bununla kardeş kardeş yaşamaz ki aynı evde...yanlış anlama adamda suç yok demiyorum kadının aynı evde yaşaması yanlış istemiyosa ne yapıp edip terketmeli

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
dinimizde bile yoktur zorlama bu konuda
tecavüz suctur ceksin cezasini
belkide küstüler problemler olduguna göre
önce orta yolunu bul baris
sonra zorla diil isteyerek olsun
ki diger kizinda anlatdiklarina bakilirsa zaten sapikmis:dertli:kizin yasi bide resit diil

defne

Aktif Üye
Tepki
108
Malesef evlilikte tecavüz diye bir şey var.Kadın istemediği sürece oluşan birliktelik tecavüzdür.Bunun eşiyle olması durumu değiştirmez.Bir çok evli kadın bunu yaşıyor ama eşi olduğu için sineye çekiyor.Aralarının bozuk olması,ayrı yatmaları önemli değil .Kaldıki ayrı yatıyorlarsa aralarında bir sorun vardır,çözmeye çalışıyorlardır ve adamın buna bile saygısı yok gidip o kadınla birlikte olmaya çalışıyor,kaba kuvvetlede bunu başarıyordur,ne kadar incitici bir durum.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Malesef evlilikte tecavüz diye bir şey var.Kadın istemediği sürece oluşan birliktelik tecavüzdür.Bunun eşiyle olması durumu değiştirmez.Bir çok evli kadın bunu yaşıyor ama eşi olduğu için sineye çekiyor.Aralarının bozuk olması,ayrı yatmaları önemli değil .Kaldıki ayrı yatıyorlarsa aralarında bir sorun vardır,çözmeye çalışıyorlardır ve adamın buna bile saygısı yok gidip o kadınla birlikte olmaya çalışıyor,kaba kuvvetlede bunu başarıyordur,ne kadar incitici bir durum.

Haklısın defne böyle durumları yaşıyan birçok kadınımız var var ve sessiz bir şekilde içlerine atıyorlar ben bu olayda kadını tebrik ediyorum sessiz kalmamış ve polise şikayet etmiş inşallah cezasını fazlasıyla çeker pislik herif

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
adamda zaten sabıkalıymış bide karısının arkadaşınıda tacizde etmiş ben onların yalancısıyım ya bide şunu anlamadım kadın 25 arkadaşı17 yaşındaymış bence adamı hapse attırmak için anlaşmış ola bilirler:panter::panter:

Tepki
28
Dinimizde kadının kocasına karşı bazı hakları olduğu gibi kocanın kadına karşı bazı hakları vardır ben başka konularda da bunu yazdım maalesef biz kadınlar aleyhimize olan şeyleri kabullenemiyoruz bunu gereksiz gurur meselesi yapıyoruz oysa dinimizde kadının kocasına cinsellik konusunda yok deme hakkı vermiyor .
Zaten belli şeyler dinimizde yasak onların zamanı dışında o iş için yok demememiz gerektiği belli.

Kadın, kocasını üzmemelidir.
Bir gün Hazret-i Fatıma, ağlayarak babasının huzuruna geldi. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
- Ya Fatıma, niçin ağlıyorsun?
- Kasıtsız söylediğim bir sözden Ali bana kızdı. Özür diledim. Fakat onu üzdüğüm için ağlıyorum.
- Kızım, bilmez misin, Allahü teâlânın rızası kocanın rızasına bağlıdır. Ne mutlu o kadına ki daima kocasının rızasını arar, kocası ondan razı olur. Kadınlar için en üstün ibadet, kocasına itaattir. Erkek, hanımından razı olunca, o kadın istediği kapıdan Cennete girmeye hak kazanır. Kocasını üzen kadın, onu razı edinceye kadar, Allahü teâlânın lanetinde olur.) [R. Nasıhin]
(Bir erkek, ihtiyacı için hanımını çağırsa, kadın tandır başında olsa da, hemen ihtiyacına cevap versin!) [Tirmizi]

(Kocası çağırdığı halde yatağa gelmeyen kadına melekler sabaha kadar lanet eder.) [Buhari],

Tabii konudaki olay adamın karakteri ayrı bir durum ama o da kadının seçme durumu ile ilgili birşey .

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
Dinimizde kadının kocasına karşı bazı hakları olduğu gibi kocanın kadına karşı bazı hakları vardır ben başka konularda da bunu yazdım maalesef biz kadınlar aleyhimize olan şeyleri kabullenemiyoruz bunu gereksiz gurur meselesi yapıyoruz oysa dinimizde kadının kocasına cinsellik konusunda yok deme hakkı vermiyor .
Zaten belli şeyler dinimizde yasak onların zamanı dışında o iş için yok demememiz gerektiği belli.

Bir gün Hazret-i Fatıma, ağlayarak babasının huzuruna geldi. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
- Kasıtsız söylediğim bir sözden Ali bana kızdı. Özür diledim. Fakat onu üzdüğüm için ağlıyorum.
- Kızım, bilmez misin, Allahü teâlânın rızası kocanın rızasına bağlıdır. Ne mutlu o kadına ki daima kocasının rızasını arar, kocası ondan razı olur. Kadınlar için en üstün ibadet, kocasına itaattir. Erkek, hanımından razı olunca, o kadın istediği kapıdan Cennete girmeye hak kazanır. Kocasını üzen kadın, onu razı edinceye kadar, Allahü teâlânın lanetinde olur.) [R. Nasıhin]
(Bir erkek, ihtiyacı için hanımını çağırsa, kadın tandır başında olsa da, hemen ihtiyacına cevap versin!) [Tirmizi]

(Kocası çağırdığı halde yatağa gelmeyen kadına melekler sabaha kadar lanet eder.) [Buhari],

Tabii konudaki olay adamın karakteri ayrı bir durum ama o da kadının seçme durumu ile ilgili birşey .

cok güzel ifade edilmis
cokta dogru
ama iste ki dinimizde zorlamada yoktur
ve günümüz öyle oldu ki
zaten esler birbirleriyle iyi anlasabiliyosa sadece erkek istedigi zaman olsun veya sirf istedi diye istek yerine getirilsin olmuyo dogru ve düzgün evliliklerde
hersey karsiliklidir
bazen olmasin yada bugün istemiyorumda denilebiliyo
ve karsindakide sana saygi gösterip anlayabiliyo

defne

Aktif Üye
Tepki
108

Sizin fatmagül'le ilgili bir yorumunuzdada ters düşmüştük,buradada..
(Kocası çağırdığı halde yatağa gelmeyen kadına melekler sabaha kadar lanet eder.) [Buhari]..bunada inanmıyorum,yok ya..kocası çağırıpta yanına gitmeyen kadına melekler neden lanet etsin,kim demiş bunu..
bazı uydurma hadislerde erkekler hep kendilerine göre uyarlamışlar kuranda yazılanı,sizin gibi kadınlarda inanıyor buna,istemediği halde kadını yanına çağıran adama melekler napıyormuş acaba?sabaha kadar kutsuyorlarmıymış adamı..
gidin allah aşkına yaa..böyle yalan işlerle kafanızı bulandırıp,kişiliğinizi iyice yerle bir etmeyin.
Biraz sert oldu yorumum belki ama dayanamıyorum böylelerini görünce.

Tepki
28
Sizin fatmagül'le ilgili bir yorumunuzdada ters düşmüştük,buradada..
(Kocası çağırdığı halde yatağa gelmeyen kadına melekler sabaha kadar lanet eder.) [Buhari]..bunada inanmıyorum,yok ya..kocası çağırıpta yanına gitmeyen kadına melekler neden lanet etsin,kim demiş bunu..
bazı uydurma hadislerde erkekler hep kendilerine göre uyarlamışlar kuranda yazılanı,sizin gibi kadınlarda inanıyor buna,istemediği halde kadını yanına çağıran adama melekler napıyormuş acaba?sabaha kadar kutsuyorlarmıymış adamı..
gidin allah aşkına yaa..böyle yalan işlerle kafanızı bulandırıp,kişiliğinizi iyice yerle bir etmeyin.
Biraz sert oldu yorumum belki ama dayanamıyorum böylelerini görünce.

Uydurma hadis mi ? sen ne dediğinin farkındamısın ? Kuran-ı Kerim hakkında sanırım fazla bilgin yok Kuran-ı Kerim yoruma açık ya da kişinin düşüncesine göre yorumlanabilecek bir kitap değildir.
Saçma sapan şeyler yazmış durmuşsun hiç mi dinden imandan haberin yok senin ya bu kadar mı cahil olur bir insan .
Melekler kutsarmış ,kutsamak Hristiyan inanışıdır ne dediğini bilmeden cahil cahil yazıyorsunuz.
Kişiliğimizi yerle bir etmişiz diyorsun bi de bu yazdıklarını kime okutursan okut sana ağızıyla değil başka bir yeriyle güler .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar