45. Haftanın Konuğu »» elis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
koltuğun hayırlı olsun canım...tesekkur ederim canim da ,,bi kocaman ohaaaaaaaaaaaa diyebilirmiyim:alsana:
çay içmeyi seviyor musun ?hemde cok,,,,,gel beraber icelim,,,
yakın zamanda sinemaya gittin mi ?hayir,,,
nazar boncugu tasirmisın?simdi tasimiyorum ama asla tasimam diyemem,,,
batıl inançların var mı ?nazara inanirim,,
mutlulukdan ağladığın oldu mu?evlatlarimin dogumunda,,,
bazen kendini anlatamadığın oldumu?bazen degil,hic kendimi anlatamam ben ki,,
bugun dalgınmısın ?bu siralar dalginim,,,
evde titizmisin ?takıntıların varmı?evet titizimdir,,,,,tuvaletimi hergun silerim,,,havlulari hergun degisirim,,,bunun gibi var daha...
Kendine bir adım dışardan bakınca günlük yaşam da birey olarak nasıl buluyorsun ?ben olsam bana acirdim,,,cunku cok yoruluyom,,,
Hayat gayen ne?evlatlarimin iyi yerlerde olmasi tek gayem,,
Kisaca kendinden bahseder misin?icine kapanik,,cok aglayan,,sabirli ,siskonun biriyim iste,,,
Hobilerin/fobilerin nelerdir?siir yazmayi severim,,aridan korkarim,,
İdeallerin?cocuklarimi iyi bi sekilde buyutmek,,,
Hangi takimlisin?GS
Aslen nerelisin?rizeliyim,,,
Ne Tür Müzik Dinlersin?genelde fantazi tarzi,,,
En Sevdiğin Sanatçı,Türkücü,Rockçhı,Popçu?gulben ergen,,,
Şiir okumayı severmisin ? En beğendiğin şiiri bizlerle de paylaşırmısın ?evet severim,,,,,,,
etlerimi kiymik kiymik edeyim
basimi yerlerde ezeyim
bedenimi demirlerde doveyim
soyle babam ben seni nasi iyi edeyim,,,(babam bikac sene once zona gecirdide,cok uzulmustum o zaman bu dortlugu yazmistim,,,necip fazil kisakurek,,,
Seni en çok mutlu edecek şey nedir ?zayiflamak,,,
Hayatta asla yapmam dediğin şey ?evlatlarimi birakmak,,
En sevdiğin dizi?yaprak dokumu
En sevmediğin dizi, diziler?baska dizi bilmiyomki gulum,soyliyim sana,,,
En sevdiğin oyuncular?fahriye evcen,mehmet aslantug
seni en çok üzen şeyler?nankorluk,,,
Forumda seni en çok sevindiren olay ?konuk olmam
Hayatta seni korkutan tek şey ?esimin ve evlatlarimin yoklugu,,
Seni ağlatan film oldu mu ? Olduysa hangisi ?glatyator,,daha varda simdi aklima bu geldi,,
Gitmek istediğin ülkeler?avusturalya,,,
Enteresan ne demek açıkla bakalım...senin benin basimi kazan gibi olmasina neden olacak kadar cok soru hazirlamam:alsana:
Türkiyede en sevdiğin il?izmit,,,,,,,
Net mi Tv mi neden?tv
Yemek yapmak marifet mi neden ?marifet isi valla,,,esimde yapar ama onun tadi bi harika olur neden se,,,
Susmak mıdır konuşmak mı ?yerine gore hersey,,,
Hayat gerçekten zormu neden ?zor hemde nasil,en zoru dusunmek bence,,,gelecek kaygisi,,,
Çok sevdiğin arkadaşın sana havalı derse nasıl karşılarsın ?tesekkur ederim,,
En sevdiğin çizgi film ?ten ten
Kdv gereklimi sence ?hayir,,,,
Sabırlımısın sabırsızmı ?cok sabirliyimdir,,,,
Alınganmısın ?evet ama belli etmem,,,
En çok hoşuna giden söz nedir ?zayiflamissin,,,
İlkler neden unutulmaz ?ilk oldugu icin,,,
Düğünlerde oynarmısın ? abartmadan,evet oynarim,,
Çok sevdiğin arkadaşın sana havalı derse nasıl karşılarsın ?bunu sormustun hayatim:alsana:
En sevdiğin hayvan ?kebelek
Bi kaşık suda boğmak istediğin biri varmı kim ? neden ? kirildigim var ama bogacak kadar degill
En sevdiğin bayan ismi ?elif ve leyla(kizlarim)
En sevdiğin erkek ismi ?ismail(oglum)
Gitmekmi zor kalmakmı ?yerine ve zamanina gore degisir bence,,,
Yağmuru severmisin ?disarda isim yoksa evet severim,,,,
İyi yönlerini anlatsana ?sabirliyimdir,,,elimden geldigince yardim icin savasirim,,,
En sevdiğin özelliğin nedir ?kimseyi kirmam,,,
Yükseklikten korkarmısın ?yok korkmam,,,
Sence en büyük acı nedir ?evlat acisi(ALLAHkorusun)
Ne zaman yalnız kaldığını hissedersin ?esimle tartistigimiz zaman,,
Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedinmi?evet istedigim oldu,,,
Hangi konuda güçlüsün?kendimi teselli etme konusunda,,,
Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacagin dükkan?elbise ve makyaj malzemeleri tukani
Utangaç mısın yoksa fazla açık sözlü mü?utangacimdir
Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyarmısın?yok mudahale etmem asla,,ama bana laf atilirsa bi sozle susuturmasinida bilirim,,,
Sence "sen" nasıl bir insansın?simdilik coook yogun bi insanim,,,
Sence "ben" nasıl bir insanım?(politik bi cevap olmasın biraz samimi içten olsun please)cooook giciksin,kafam kazan gibi olduu,,,,:alsana:
Sabır senin için ne ifade ediyor ?ben:dertli:
Şu an “Ahh bi elime geçse” dediğin kişi kimm ?(forumdan)sen:alsana:
en zor aninda yaninda kimin olmasi seni mutlu eder?esimin,,,o benim hayatimi hep kolaylastirmistir,sagolsun,,,
göründügün gibi olmakmi oldugun gibi görünmekmi?oldugun gibi gorunmek en dogali,,,
hayat sana ne ögretti?kimseye kardesine bile fazla deger vermemeyi.,,,
bende anısı var dedigin $arki varmi?Varsa hangisi?bikac sene once izindeyken annemle beraber solemistik,elif karli,bitti artik hersey ,,,,simdi aklima bu geldi,,,
her$eyi siLip yeniden ba$lamak istedigin oldu mu?evet oldu ama silinmiyo iste,,,
seni sinir eden $eyler nelerdir?yavaslik,ve cok ses,,,
neleri affetmezsin?ihaneti,,,
yürekten birini sevdin mi hiç?esimi,,,
Şu an ki ruh halin nasıl?yogun cok yogun,,,
Sosyalleşme toplum yaşantısını iyi yönde mi kötü yöndemi etkiler ?iyin yonde ,,,
Mutluluk nedir ?ailem,,,
Sence sanal alemde edindiğin dostluk ne kadar gerçek?kisiye gore degisir bence,,,
Film seçimin nasıldır? Hangi tarz filmleri izlersin ? mafya filmlerini severim,,
Ailenle olan ilişkini anlatır mısın mesela ailede en çok kimi seversin?en cok annemi severim,,,ama onlarda hep kardesimden taraf oluyolar,,olsun saglik olsun ne yapalim:dertli:
Kendini yetersiz olarak gördügün bir özelligin varmı?spora eskisi gibi zaman ayiramiyorum bebegim oldugu icin,,,
Eğlence anlayışın nedir? seni en çok eğlendiren nedir?aile ile olmak bence en guzel eglence,,,
Nasıl bir çocuktun yaramazlık yüzünden dayak yediğin oldu mu ? beni annem cok dovmustur ama yaramaz cocuk degildim inan,annem babama kizardi beni doverdi:dertli:
halen üzerinde çocuk ruhu warmı ? evet var,,,
Peki tuz ruhu kimin ruhu? tuzuuuun
yaptığın hatanın üzerini örtmeye mi çalışırsın yoksa pişmanlık duyarmısın? pismanlik duyarim,ve sonradan ozurdilerim,,
hakkını savunabilcek birisi misin (ne olursa olsun kan çıksa bile savunurum ) diyebilir misn?savunurum canim,,,
şımarık mısın ? yok degilimdir,,,
Bunu sadece ben yapıyorumdur dediğin alışkanlığın varmı ?cayin icine cekirdek atma,,,seviyorum boyle ne yapiyim,,,
Yaşlanıyosun farkındamısın.. ve ne düşünüyosun..?evet,onceden dogum gunlerimde sevinirdim,simdi pek sevinemiyorum
Canın sıkıldığında birisine mesaj atacak olsan ilk kime atarsın?esime

bitti inanmiyorumtesekkur ederim canikom:dertli::panter:
Paylaş

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Hollandanın en meşhur olmuş şeyleri nelerdir?lalesi ve peyniri meshurdur
Türkiye ve Hollandayı karşılaştırabilir misin?mesela Türkiye de böyle burda şöyle filan dieTurkiyede camlarda perde olur burda cogu insan camina perde takmaz,sinama gibi seyret icersini,,,
Hollanda daki insanların Türklerden farkları ne?anlatır mısın,,buranin insanlari odun gibi,Turkiyede daha bi insanlar cana yakin,
garip insan bunlar,,,,,,,,yada ben bunlari ve burayi sevmiyorum diyemi boyle geliyo bana bilmem,,,
tesekkur ederim canikom:panter:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
evlendiğinde kaç kiloydun?60:dertli:bu soruyu sordugun icin sana bi biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiib diyebilirmiyim:alsana:
en çok hangi hamileliğinde kilo aldın?oglumda yani ikincide b18 kilo,
son hamileliğinden önce kaç kiloydun?lan git basimdan beni dellendirme,kilo diyon baska bise demiyon beee,ruyana girmiyen nossun70 lerde filandim:dertli:
uyguladığın bi diyet var mı?bi ara karbonitrat diyeti yaptim ama simdi kendi yontemlerimle yapiyom,,,
spor yapar mısın?eveeeeet:esse::esse:

tesekkur ederim askim:alsana:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Koltuğun hayırlı uğurlu olsun bitanem,hoşgeldinsagolasin canikom,sende az degilsin yani,,,:alsana:

eve gelen tamirci sana iltifatlar etse ne düşünürsün?yatak adamda dolabin kapagi dustu dusecek,bi zahmet odama kadar gelip yaparmisin derdim
kapıya tüpçü gelince onun mutfağa geçip tüpü takmasına izin verir misin?vermemmi,gonlu olsun garibin,
kim o demeden kapıyı açar mısın?camdan bakarim,,
kim o dediğinde kapıdaki kişi benim dedi ama sen tanımadın ne yaparsın?benim diye birini tanimiyorum derim,,,
sokakta bakıma muhtaç bi hayvan görsen yardım eder misin?ederim,,
yakınınızda köpek barınağı olsa gönüllüler gidip köpeklere baksalar yardımcı olur muydun?olurum seve seve,,,
sokakta kimsesiz bi kedi peşine katılsa ve acı acı miyavlayarak seni takip etse ne yaparsın?karni actir belki yemek verirdim,,
evcil bi hayvan hediye edilmesi seni mutlu eder mi?hayir etmez,cunku evde hayvan besliyemem ben,,,
görünüşü ne olursa olsun tüm hayvanları severim diyebilir misin?hayir,,
apartmanda kapıcınız var mı?apartmanda oturmuyorum,,mustakil ev benimki,,
akşam eşin işteyken üstkattan çığlık sesleri gelse ne yaparsın?hic bise,,,evimden disari cikmam,,,
komşunun devamlı yüzünde morluklar görsen sorduğunda kapıya çarptım düştüm dese ne yapardın?polisi arardim,,
sence evli çiftleri sadece dışarıdan gözlemleyerek mutlu mu yoksa mutsuz mu olduklarını anlayabilir miyiz?yok be gulum,,,her soba olan ev sicak olmuyo;;;
banka da 4 saat sıra bekledin ve tam senin sıran geldi paydos oldu ne yaparsın?kizardim,,,soylenirdim,,,
hamileyken hamile kıyafetleri mi giydin yoksa normal kıyafetlerin içine de girebilmişmiydin?gene bi kilo sorusu,:dertli:hayir hamile elbiselerin icin egirdim canikom:alsana:
aklını mı mantığını mı dinlersin?ikiside ayni degilmi,,,
bi konuda karar verdin ve arkadaşın bu kararının yanlış olduğunu söylüyor hemen kararından vazgeçer misin?yok hayir,,eksileri,artilari tartisirdir,,
alışveriş yaparken ne alsam ya da hangisini alsam diye çok kararsız kalır mısın?evet hemde cok,,
satın aldiığın bişeyi eve gelidkten sonra diğer rengini almalıydım deyip gidip değiştirdiğin olur mu?evet ,,,,,,
bi karar alırken çevrendekilere danışır mısın yoksa kendi kararını kendin mi verirsin?danisirim kesinlikle,,,
alışverişe çıkarken liste hazırlar mısın?evet ,,,
peki o listeye ne derece sadık kalırsın?cogu zamn olmuyo,,,
en geç saat kaça kadar uyuyabilirsin?bana kalsa oglene kadar uyurumda ,,en gec 7........
gündüz mü gece mi gezmeyi seversin?ikisinide severim,gezmek olsun,,,
çok geç yatsan da çok erken kalkabilir misin?evet kalkarim,,,
evlatlık alma konusunda ne düşünüyorsun?cok iyi birsey ama,,,her onune gelende yapmasin bunu,,,

Hollanda'ya gitme sebebiniz neydi?evlendim buraya,,esim burda dogma buyume,,,

Kaç senedir ordasın?12 senedir,,,

Gebzeye gelin geldiğimi söylesem bu seni şaşırtır mı?hollandadanmi??

Hollandadan tekrar Türkiyeye dönme ihtimaliniz yok mu?evet var ama uzak,,,

Şimdilik bu kadar bitanem çok terletmiyim seni

simdilikmi??????:dertli:tesekkur ederim canikom:panter:
Paylaş

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
hepinize cavap verdim heralde:dertli:
ama gozumden kacan varsa uyarsin beni,,,,,,,,

daha sorular varsa yazin anacim,
sizden korkulur,,,hadi ben kaciyom,,esim gelecek birazdan,,,,,,opuyorum sizi,,,,,,,,:panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
koltugun hayirli olsun canimsagol baciiiim
aslen nerelisin?izmitliyim,,,
eyvah rezil oldum dedigin bir an oldumu?oooooo hangi birini saysam,,,,
kendini 10 yil sonra nasil hayal ediyorsun?cocuklarim buyumus olcak ve ben daha rahat olucam,,,takacam kocami koluma fildir fildir gezecem anasini satiyim:eller:
kitap okumayi seviyormusun esn sevdigin yazar kim evet severim,ama en son ne zaman okudun desen,cok oldu,,,,Necip Fasil Kisakurek,,,,,,,

tesekkur ederim canikom:panter:

ben tesekkür ederim canim:panter:

cannur

Aktif Üye
Tepki
70
nerde yaşıyorsun?
aslen nerelisin?
aşkı hangi sözcükle tanımlarsın?
birgünlüğüne erkek olsan ne yapmak isterdin?
kadın olmaktan mutlumusun?
öfkeni nasıl kontrol edersin?
şimdilik bu kadar tekrar gelebilirim her tetikte ol:panter::panter:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eşine aşık mısın?
görücü usulüyle mi evlendin aşık mı oldun?
ailen onaylamış mıydı?
hollandaya gelin gitmeye nasıl cesaret ettin korkmadın mı?
eşinle nasıl tanıştın?
önce sen mi ona aşık oldun o mu sana oldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar