40. Haftanın Konuğu »» Lilav

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
salonda mi yoksa bahce dügünü mü yaptiniz?SALONDA:panter:
dügünün hayal ettigin gibi mi oldu?SAYILIR BAZI EKSIKLERI VARDI AMA GÜZELDI YINEDE:panter:
hic unutamadigin kirginligin?BIR KERESINDE YANLIS ANLASILDIM VE KENDIMI ANLATACAK DURUMUM BILE OLMAMISTI:(
en mutlu oldugun an?ANNE OLDUGUMDA:)
evinde ki mobilyalar daha cok hangi renk agirlikli?YESIL;TURUNCU:)
esinin en sevmedigin huyu?RAHATLIGI:(
en sevdigin huyu?ANLAYISLIGI:)
peki esin senin hangi huyunu sevmiyor?COK KONUSMAMI:alsana:
eee hangi huyunu seviyor?BILMEM HIC DUYMADIM:kptmya:
bir tartisma aninda ne yaparsin? susup dinler misin, yoksa agzina geleni
söyler misin?AGZIMA GELENI SÖYLERIM SONRADA TIPIS TIPIS GIDER ÖZÜR DILERIM:dertli:
en güzel hangi yemegi yaparsin?MAKARNA;KARINIYARIK;MAKLUBE:panter:
deneyipte bir türlü beceremedigin yemek var mi? varsa hangisi?MANTI...
hayatta isteyipte yapamayacagin tek sey ne olabilir?BILMIYORUMKI:(
en sevdigin sehir?izmir
en sevdigin ülke?TUNUS
hayatta yaptigin en büyük cilginlik?ESIME CIKMA TEKLIF ETMISTIM:utandim:
ya da yapmak istedigin?DÖVME YAPTIRMAK
sence burdaki bütün üyeler samimi mi?EVET:panter:
en anlastigin üye?HENÜZ SADECE BIR KACINI TANIYORUM AMA ÖNCEDEN TANIDIGIM ELASU VE INCITANEM:eek:
peki en sevmedigin hangisi?YOK hepsini seviyorum
gözüm kapali yaparim dedigin bir yemek var mi?makarna:eek:
en son ne zaman mektup yazdin?6 sene önce
en son ne zaman birinden mektup aldin?4 yil önce
evime hayatta sokmam dedigin sey ne?köpek,kedi:panter:
evinde asla eksik etmedigin sey ne?cok var :)
yurt disinda yasayan akrabalarin var mi?ANNEM BABAM;ABIMVE AILESI
sence sarisin erkek mi, esmer erkek mi yakisikli?ESMER:panter:
biyikli erkek sever misin?HAYIR AMA KIMINEDE COK YAKISIYOR HAKKINI YIYEMEM ÖRNEGIN YAVUZ BINGÖL
hangi mevsimi daha cok seviyorsun? YAZIDA SEVIYORUM KISIDA YAZIN HAVUZA GIDIP GÜNESLEMEYI KISINDA CAY ICIP KAR YAGISINI IZLEMEYI SEVIYORUM

:eek::panter::panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kaç senedir Almanya'dasın?12 SENEDIR BURDAYIM
en son Türkiye'ye ne zaman geldin?2008 DE:eek:
Almanya ile Türkiye'yi karşılaştırdığında hangisi yaşam açısından daha iyi?ALMANYA
kayınvalidenler de orada mı?YOK COK SÜKÜR
ailenden kimler var Almanya'da?ANNEM BABAM ABIM VE AILESI:eek:
Almanya'nın neresindensin?STUTGART
keşke buraya hiç gelmeseydim dediğin oluyor mu?ILK GELDIGIMDE DILINI BILMIYORDUM KIMSEYI TANIMIYORDUM O ZAMAN HERGN GERI DÖNMEK ISTIYORDUM AMA SIMDI IYIYIM:)
dil problemi çektin mi ya da çekiyor musun?BIR SENE CEKTIM SIMDI CEKMIYORUM:eek:
mahallenizde Türk mü çok Alman mı?ALMAN
sence Almanya'ya gelin gelenler çabuk uyum sağlamak için ne yapmalı?BEN GELIN OLARAK GELMEDIM AMA GELEN YADA GELECEKLERE TAVSIYEM ELLERINDEN GELIDIGINCE KENDI ISLERINI KENDILERI YAPSINLAR;UTANILIP SÜREKLI ESLERININ ONLARI DOTORA FALAN GÖTÜRMELERINI BEKLERLESE ALMANCAYA ÖGRENEMEZLER VE NASIL ALISIRSA ÖYLE GIDER...
tevsiye ediyor musun orada yaşamayı?EVET :eek:
eşin doğma büyüme orada mı yaşamış yoksa burdan sonradan mı gitmiş?ESIMDE SONRADAN GELDI CANIM:panter:
çocukların Almanya yı mı burayı mı daha çok seviyorlar? COCUKLARIM KÜCÜKLER ZATEN MURAT TÜRKIYEYI TATIL YERI SANIYOR:kptmya:
:):):):):)

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Fobim var canim tek basima banyo yapamamam eger mutlaka yapammgerekirse hizli hizli duj alir cikarim

:sok :sok :sok

Çok ilginç :sok

Bu arada İlknur arkadaşımız sorularıyla meşhurdur :) Hatırlatayım:D:D Allah kolaylık versin canım, ondan bize soru kalmaz :gul:

CANIM KORKUYORUM VALLAHA SU SESINDEN OLACAKLARI DUYAMA DIYE KORKUYORUM:aglayan::aglayan:
TAMAM CANIM SAGOLSUN SEVE SEVE YANITLARIM:panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
lilyum-gullu.jpg

bu da lilyum çiçeğiymiş benden konuğumuza gelsinnnnn:fisfis:

cok tesekkür ederim canim en sevdigim cicek:eek::eek::eek:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eve gelen tamirci sana iltifatlar etse ne düşünürsün?
kapıya tüpçü gelince onun mutfağa geçip tüpü takmasına izin verir misin?
kim o demeden kapıyı açar mısın?
kim o dediğinde kapıdaki kişi benim dedi ama sen tanımadın ne yaparsın?
sokakta bakıma muhtaç bi hayvan görsen yardım eder misin?
yakınınızda köpek barınağı olsa gönüllüler gidip köpeklere baksalar yardımcı olur muydun?
sokakta kimsesiz bi kedi peşine katılsa ve acı acı miyavlayarak seni takip etse ne yaparsın?
evcil bi hayvan hediye edilmesi seni mutlu eder mi?
görünüşü ne olursa olsun tüm hayvanları severim diyebilir misin?
apartmanda kapıcınız var mı?
akşam eşin işteyken üstkattan çığlık sesleri gelse ne yaparsın?
komşunun devamlı yüzünde morluklar görsen sorduğunda kapıya çarptım düştüm dese ne yapardın?
sence evli çiftleri sadece dışarıdan gözlemleyerek mutlu mu yoksa mutsuz mu olduklarını anlayabilir miyiz?
banka da 4 saat sıra bekledin ve tam senin sıran geldi paydos oldu ne yaparsın?
hamileyken hamile kıyafetleri mi giydin yoksa normal kıyafetlerin içine de girebilmişmiydin?
aklını mı mantığını mı dinlersin?
bi konuda karar verdin ve arkadaşın bu kararının yanlış olduğunu söylüyor hemen kararından vazgeçer misin?
alışveriş yaparken ne alsam ya da hangisini alsam diye çok kararsız kalır mısın?
satın aldiığın bişeyi eve gelidkten sonra diğer rengini almalıydım deyip gidip değiştirdiğin olur mu?
bi karar alırken çevrendekilere danışır mısın yoksa kendi kararını kendin mi verirsin?
alışverişe çıkarken liste hazırlar mısın?
peki o listeye ne derece sadık kalırsın?
en geç saat kaça kadar uyuyabilirsin?
gündüz mü gece mi gezmeyi seversin?
çok geç yatsan da çok erken kalkabilir misin?
evlatlık alma konusunda ne düşünüyorsun?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
evinde çok fazla ıvır zıvır var mıdır?
evin kaç odalı?
evinden memnun musun?
eşin kaç yaşında?
evlendiğinde kaç kiloydun?
mahalle de çok iyi bi medyum varmış herşeyi biliyormuş deseler bi gidip geleceğimi öğreneyim der misin?
hangi durumlarda özgüvenin kabarır?
rekabeti sever misin?
hırslı mısındır?
okuldayken arkadaşlarına kopya verir miydin?
herşeyi kafasına takanlardan mısın?
aylık harcama yapabileceğin miktara ne kadar sadık kalırsın?
yeni yeni arkadaş edinebileceğin ortamlarda bulunabiliyor musun?
yakınınızda havuz var mı?
stresli olduğun zamanlarda bundan kurtulmak için neler yaparsın?
sence sıcacık kumsalda güneşlenmek mi daha zevkli yoksa bembeyaz pamuk gibi heryeri kaplamış karın üzerinde yürümek mi?
kışın kat kat giyinir misin yoksa kolay kolay üşümeyenlerden misin?
eşin yıllık iznini genelde yazları mı kullanır?
kayınvaliden en son ne zaman size geldi?
yaz sıcağında mı enerjin azalır kış soğuğunda mı?
bulutlu kapalı bi gökyüzü sen de ne gibi hisler uyandırır?
ben bigün zengin olurum gibi bi inancın var mı?
olumlu düşün olumlu olsun derler buna inanıyor musun?
buzdolabını ne kadar zamanda temizlersin?
mutfak dolapların her zaman düzenli midir?
mutfakğında eksikliğini hissettiğin bişey var mı?
internetten alışveriş yapar mısın?
sence 10 yıl sonra nasıl görüneceksin?
hayal kurmayı sever misin?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sence eşler hangi durumda artık ayrılık kararı almalıdır?
çevrende ufacık bişeyi abartıp boşanan insanlar var mı?
bu tip insanlara ne söylemek istersin?
daha çocuk düşünüyor musun?
hiç motora bindin mi?
eve hırsız girse sen de de silah var vurabilir misin onu?
sence cimrilik nedir tutumluluk nedir?
arabesk müziği sever misin?
hiç müzeye gittin mi?
tatil için tarihi yerleri tercih eder miydin?
en son çıkan müzik ve filmleri takip eder misin?
zamanında seni üzen bi insanın yardıma ihtiyacı var hem de senin yapabileceğin bişey ne yapardın?
sokakta sevmediğin bi insanla karşılaştın gözlerinin içine kadar baktı slm verir misin?
sohbet etmek istemediğin biri seninle sohbet etmekte çok ısraslı onu başından nasıl gönderirsin?
sokakta biri sana adres sorduğunda ne yaparsın?
bi yere oturmaya gittin ama sadece ev sahibini tanıyorsun o da devamlı servis yapıyor ne yaparsın?
sokakta 2 metre boyunda bi karış etekle gezen hatunlara bakınca ne düşünürsün?
birini dinlerken dikkatin çabuk dağılır mı?
bişeye sevindiğinde ilk tepkin ne olur yani sevincini nasıl belli edersin?
ehliyetin var mı?
araban var mı?
belediye otobüslerine çok biner misin?
otobüslerde en sinirine giden şeyler neler?
kaç kardeşşiniz?
kaçı kız kaçı erkek kaçı evli kaçı bekar?
sen kaçıncı çocuksun?
görümcen eltin var mı?
aranız nasıldır?
eşinin en kızdığın huyu nedir?
o sana en çok neye kızar?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bugünlük bu kadar yeter ilk günden yormayalım yarın devam ederiz sen bunları cevapla da:hhhhhh:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
eve gelen tamirci sana iltifatlar etse ne düşünürsün?cok kizarim tabiki:alsana:
kapıya tüpçü gelince onun mutfağa geçip tüpü takmasına izin verir misin?dogalgaz var ama türkiyede hep onlara tatiriyoruk:eek:
kim o demeden kapıyı açar mısın?yok acmam:panter:
kim o dediğinde kapıdaki kişi benim dedi ama sen tanımadın ne yaparsın?mutfagin balkonundan bakarim:panter:
sokakta bakıma muhtaç bi hayvan görsen yardım eder misin?kedi köpeklerden korkarim ama kus falan olsa eve getirrim:panter:
yakınınızda köpek barınağı olsa gönüllüler gidip köpeklere baksalar yardımcı olur muydun?hayir:(
sokakta kimsesiz bi kedi peşine katılsa ve acı acı miyavlayarak seni takip etse ne yaparsın?Off izimi kaybettiriim:aglayan:
evcil bi hayvan hediye edilmesi seni mutlu eder mi?balik yada kus olabilir onun disinda mutlu etmez:panter:
görünüşü ne olursa olsun tüm hayvanları severim diyebilir misin?hayir:sok
apartmanda kapıcınız var mı?yok ama temizligi ve bidonlari dökmeleri icin götüren biri var.
akşam eşin işteyken üstkattan çığlık sesleri gelse ne yaparsın?üstümüz kiler ödüm kopar heralde:sok:sok
komşunun devamlı yüzünde morluklar görsen sorduğunda kapıya çarptım düştüm dese ne yapardın?polise haber verirdim hemde hic durmadan:aglayan:
sence evli çiftleri sadece dışarıdan gözlemleyerek mutlu mu yoksa mutsuz mu olduklarını anlayabilir miyiz?hayir anliyamayiz cünkü ben cok gipta ile baktigim evlikler bitti:dertli:
banka da 4 saat sıra bekledin ve tam senin sıran geldi paydos oldu ne yaparsın?kiyameti koparirim gerekirse patronlarini cagirtirim :alsana:
hamileyken hamile kıyafetleri mi giydin yoksa normal kıyafetlerin içine de girebilmişmiydin?hamile kiyafetleri giydim canim 5 aydan sonra kiyafetlerim olmuyordu:aglayan:
aklını mı mantığını mı dinlersin?aklimi:panter:
bi konuda karar verdin ve arkadaşın bu kararının yanlış olduğunu söylüyor hemen kararından vazgeçer misin?yok ikna etmeye calisirim
alışveriş yaparken ne alsam ya da hangisini alsam diye çok kararsız kalır mısın?hayir genelde cabuk karar verrim:)
satın aldiığın bişeyi eve gelidkten sonra diğer rengini almalıydım deyip gidip değiştirdiğin olur mu?olur canim.hatta bazen giymeden bile aliyorum acelem varsa evde olmayinca degistiriyorum:panter:
bi karar alırken çevrendekilere danışır mısın yoksa kendi kararını kendin mi verirsin?danisirim :panter:
alışverişe çıkarken liste hazırlar mısın?evet cünkü domates icin cikip bir sürü sey alip domates almadigim günler cok oldu artik tecrübeliyim:panter:
peki o listeye ne derece sadık kalırsın?hepsini alirim üstünede bir cok sey:dertli:
en geç saat kaça kadar uyuyabilirsin?cok uyumayali o kadar olduki biraksalar 16 kadar uyurum bir kac gün ama 11 iyi:panter:
gündüz mü gece mi gezmeyi seversin?gündüz:panter:
çok geç yatsan da çok erken kalkabilir misin?mecbur oldugum icin kalkiyorum:panter:
evlatlık alma konusunda ne düşünüyorsun?cocugum olmasaydi mutlaka düsünürüm bence cok sevap:panter:
:kahve::kahve::kahve::kahve::kahve:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
evinde çok fazla ıvır zıvır var mıdır?var o kadar atarim yinede bitmez:aglayan:
evin kaç odalı?3odali
evinden memnun musun?cocuk odasi biraz kücük birde dördüncü kat in cik anam agliyor onun disinda iyi:eek:
eşin kaç yaşında?esim 30 yasinda
evlendiğinde kaç kiloydun?65 kiloydum
mahalle de çok iyi bi medyum varmış herşeyi biliyormuş deseler bi gidip geleceğimi öğreneyim der misin?hic durmam hemen giderim cok seviyorum fal falan baktirmayi ama yalniz gitmeme korkarim:sok
hangi durumlarda özgüvenin kabarır?birseyler yapinca ve bunu baskalarida farkedince:panter:
rekabeti sever misin?evet:panter:
hırslı mısındır?eh i:panter:ste
okuldayken arkadaşlarına kopya verir miydin?evet alirdimda
herşeyi kafasına takanlardan mısın?malesef ve esimde hic takmayanlardan o yüzden sinir olurum:dertli:
aylık harcama yapabileceğin miktara ne kadar sadık kalırsın?hic sadik kalmam :aglayan:
yeni yeni arkadaş edinebileceğin ortamlarda bulunabiliyor musun?evet cok seviyorum yeni insanlar yeni kisilikler tanimayi
yakınınızda havuz var mı?evet 5 dakika yürüyerek:panter:
stresli olduğun zamanlarda bundan kurtulmak için neler yaparsın?cikar temiz hava alirim alisveris yaparim:panter:
sence sıcacık kumsalda güneşlenmek mi daha zevkli yoksa bembeyaz pamuk gibi heryeri kaplamış karın üzerinde yürümek mi?ikisinin de zevki ayri ikisinide severim:panter:
kışın kat kat giyinir misin yoksa kolay kolay üşümeyenlerden misin?lahana gibi kat kat giyinirim:ates:
eşin yıllık iznini genelde yazları mı kullanır?bazende dogumlarda:panter:
kayınvaliden en son ne zaman size geldi?hic gelmedi ben ona gittim:icelim:
yaz sıcağında mı enerjin azalır kış soğuğunda mı?kis sogugunda:sok
bulutlu kapalı bi gökyüzü sen de ne gibi hisler uyandırır?bana kötü enerji verir hic birsey yapasim gelemz:aglayan:
ben bigün zengin olurum gibi bi inancın var mı?evet:eller:
olumlu düşün olumlu olsun derler buna inanıyor musun?sonuna kadar:eek:
buzdolabını ne kadar zamanda temizlersin?ayda bir:panter:
mutfak dolapların her zaman düzenli midir?genelde ama karistigida oluyor:dertli:
mutfakğında eksikliğini hissettiğin bişey var mı?
internetten alışveriş yapar mısın?bazen :fisfis:
sence 10 yıl sonra nasıl görüneceksin?yaslanmis:icelim:
hayal kurmayı sever misin?cok:panter:

:panter::panter::panter:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
sence eşler hangi durumda artık ayrılık kararı almalıdır?saygi kalmadi durumda:panter:
çevrende ufacık bişeyi abartıp boşanan insanlar var mı?evet:eek:
bu tip insanlara ne söylemek istersin?kendi kara
daha çocuk düşünüyor musun?
hiç motora bindin mi?
eve hırsız girse sen de de silah var vurabilir misin onu?rlari vardir bir bildikleiri
sence cimrilik nedir tutumluluk nedir?bence cimrilik abartilidir alinmasi gerek seylerin de alinmamasidir ama tutumlulk bos yere para harcamamaktir:eek:
arabesk müziği sever misin?bazen:icelim:
hiç müzeye gittin mi?evet eski hijyen müzesine gittim,eski hapishane vardi müze haline getirilmis ona gittim baskada hatirlamiyorum:eek:
tatil için tarihi yerleri tercih eder miydin?evet ama esim etmez:dertli:
en son çıkan müzik ve filmleri takip eder misin?yok pek degil anca birileri bahsetcek öyle:eek:
zamanında seni üzen bi insanın yardıma ihtiyacı var hem de senin yapabileceğin bişey ne yapardın?birazda burnundan kil aldirmayan tipim aliemden biriyse yaparim yoksa yapmam:alsana:
sokakta sevmediğin bi insanla karşılaştın gözlerinin içine kadar baktı slm verir misin?veririm:panter:
sohbet etmek istemediğin biri seninle sohbet etmekte çok ısraslı onu başından nasıl gönderirsin?oglum ac yada huysuz derim teldeysede oglumu yikicam soyunuk derim:panter:
sokakta biri sana adres sorduğunda ne yaparsın?biliyorsam tarif ederim:panter:
bi yere oturmaya gittin ama sadece ev sahibini tanıyorsun o da devamlı servis yapıyor ne yaparsın?yardim ederim:panter:
sokakta 2 metre boyunda bi karış etekle gezen hatunlara bakınca ne düşünürsün?fizik güzelse helal olsun diyorum ama yakismayinca keske giymese diyorum:panter:
birini dinlerken dikkatin çabuk dağılır mı?evet:panter:
bişeye sevindiğinde ilk tepkin ne olur yani sevincini nasıl belli edersin?sersemlesirim ciglik atarim
ehliyetin var mı?var
araban var mı?yok malesef:aglayan:
belediye otobüslerine çok biner misin?cok binmem carsiya yakinim yürüyerek 20 dakika hareket olsun diye yürüyürüm ama kisin binerim:ates:
otobüslerde en sinirine giden şeyler neler?cocuk arabalrinin koyuldugu yere insanlarin oturmasi ve benim cocuk arabasiyla geldigimi gördükleri halde uyarilmayana kadar kalkmamalari:alsana:
kaç kardeşşiniz?3 kardesiz
kaçı kız kaçı erkek kaçı evli kaçı bekar?iki kiz 1 erkek hepimiz evliyiz:panter:
sen kaçıncı çocuksun?ben en kücükleriyim:panter:
görümcen eltin var mı?4 görümcem 2 eltim var:dertli:
aranız nasıldır?büyük eltimle aram yoktur kücügü iyi:eek:
eşinin en kızdığın huyu nedir?bazi yapilicaklari hep ertelemesi:alsana:
o sana en çok neye kızar?cok konusuyormusum:panter:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar