Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

4 Adımda Doğru Kırmızı Ruj Uygulaması!

Konu, 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler),' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

1. bitter_im

bitter_im Admin

Trendler gelir geçer, kırmızı ruj ise hep aynı yerinde. Hepimizin makyaj masasının kült ürünü, dişiliğin en vamp sembolü. Bir dahaki sefere kırmızı rujunla özgüvenini parlatırken, rehberimizden yardım almayı unutma!

Birinci adım

Dudaklarına peeling yaparak başla ve ölü ciltten arın. Bunun için bir diş fırçasıyla dudaklarını dairesel hareketlerle fırçala.

İkinci adım

İnce bir kat renksiz lip balm uygula. Bu dudaklarına nem kazandırırken, dudak makyajın öncesi pürüzsüz bir baza kavuşmana yardımcı olacak.

Üçüncü adım

Dudaklarının doğal renginde veya renksiz dudak kalemini dudaklarına uygula. Dudaklarının doğal çizgilerine sadık kalmaya dikkat et. Dudak kalemleri rengin dağılmasını önleyecek ve rujunun kalıcılığına yardımcı olacak. Rujun uçsa bile, dudak kalemin kalacağından, makyaj tazeleme seanslarında kolaylaşacak.

Dördüncü adım

Uygulamayı kolay hale getirmek için, rujunu dudak fırçasıyla uygulamayı dene. Böylece rujunu her yere aynı şekilde uygulayabileceksin. Uygulamayı tamamladığında, bir peçeteyi dudaklarına nazikçe bastır. Ardından ikinci katı uygula.

Öneri; Daha dolgun görünen ve iştah açan dudaklar için, kırmızı veya şeffaf dudak parlatıcını rujun üzerine sürmeyi dene. Dudaklarının ortasında yoğunlaşarak dudaklarının dolgun görünümünü ikiye katla!

Ekli Dosyalar:

• 2.jpg
      2.jpg
      Boyut:
      72,7 KB
      Okunma:
      1
  2. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Sürmesi zormuş gerçekten.
    Ben daha yeni bir kırmızı ruj edindim.
    Çok iddialı bir şey. Dısarıda sürebilenler çok cesur veya umursamazlar bence :)

bitter_im bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    bitter_im

bitter_im Admin

Bencede canım katılıyorum :tskler:

Ev Kedisi bunu beğendi.