35. Haftanın Konuğu »» Es_se

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sence eşler hangi durumda artık ayrılık kararı almalıdır? aldatma sıddet gıbı gerı donusu tamırı olmuyan hatalarda yazarken bıle kotu oluyorum .:(

çevrende ufacık bişeyi abartıp boşanan insanlar var mı? yok aksıne bosanması gerekırken cle ceken var:dertli:

bu tip insanlara ne söylemek istersin? Allah akıl fıkır versın bır yuva kolay olmuyo kı basıt sebeten bozulsun
hiç motora bindin mi? yok korkarım :sok
eve hırsız girse sen de de silah var vurabilir misin onu? vuramam ama ayak yada koldan yaralarım
sence cimrilik nedir tutumluluk nedir? cımrılık yapılması gereken harcamaları yapmamak tutumluluk kendınden bısey eksık etmeyıp abartıya kacmadan paranın hesabını bılmek:eek:

arabest müziği sever misin? eskıden hastasıydım 17lı 20 yas arası :dusun:

hiç müzeye gittin mi? oo cokk ogrencıleırmı bıle goturdum 5 otobus dolusu ogrencı :sok: muzelerı cok sevıyorum tarıh kokuyo -hmm
tatil için tarihi yerleri tercih eder miydin? yok tatıl ıcın tesetturumle rahat olucagım denız kıyısı ve yesıllıgn bırlestıgı bı yer olmalı:eek:
en son çıkan müzik ve filmleri takip eder misin? takıp etmem

zamanında seni üzen bi insanın yardıma ihtiyacı var hem de senin yapabileceğin bişey ne yapardın? insanız kul beşerdir şaşar yardımımı esirgemezdım merhametlı bırıyım 5 dk sonra anında unuturum bana yapılan kotulugu
sokakta sevmediğin bi insanla karşılaştın gözlerinin içine kadar baktı slm verir misin? Allahın selamını kuldan esırgemem
sohbet etmek istemediğin biri seninle sohbet etmekte çok ısraslı onu başından nasıl gönderirsin? işim var diyerek:dertli:
sokakta biri sana adres sorduğunda ne yaparsın? bılıyorsam cevaplarım yardımcı olurum
bi yere oturmaya gittin ama sadece ev sahibini tanıyorsun o da devamlı servis yapıyor ne yaparsın? hıc keyfıme bıde hurılere ınsnaları gozlemlerım bıde
sokakta 2 metre boyunda bi karış etekle gezen hatunlara bakınca ne düşünürsün? günahını vucudunu teshır ederken ac kopek gıbı ona bakan erkeklerı gordukce delı olup kadınlıgımdan utanırım erkeklerın bu kadar sapık olması:alsana: ama sunuda belrıtmem gerek o kadın otur gunah ıslerken ben cokmu gunahsızım kendımı usutn gormem ama uzulurm oyle acık gıyınen gordugumde
birini dinlerken dikkatin çabuk dağılır mı?malesef dagılır
bişeye sevindiğinde ilk tepkin ne olur yani sevincini nasıl belli edersin? havaya zıplayarak yada sevıncten cıglık atarak
ehliyetin var mı? yok
araban var mı? yok
belediye otobüslerine çok biner misin? hic ınmem desem:D eşi iett calısanı tum toplu tasıtlar bana ucretsız 2 durak ıcn bıle bınerım :D
otobüslerde en sinirine giden şeyler neler? erkeklerın kadınlara yer vermemesı yaslılara hurmet olmaması bıde hamılelere:alsana:
kaç kardeşşiniz? 6 aslında 7 ıdı bırı bebekken öldü:(
kaçı kız kaçı erkek kaçı evli kaçı bekar:)? 4 kız 2 erkek 3 kız 1 erkek evlı bır erkek kardesım sozlu
sen kaçıncı çocuksun? 5.:eek:
eşin kaç kardeş? ehü ehü 17 :D 11 oz 6 uvey:alsana:
görümcen eltin var mı? ınan sayılarını bılmıyorum saymadım hıc
aranız nasıldır? bana yakın olmadıkları ıcn uzaktan ıyıyız ama kurnaz ıkı eltım varkı evımı yonetmeye benı kotulemeye calısan Allaha havale
eşinin en kızdığın huyu nedir? asırı kıskanclıgı ben bılırım bennedersem o olur huyu:alsana:
o sana en çok neye kızar? anı tepkıme sabırsız olusuma
buda bıttı cok sukur

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
yoğun geçen bir günün sonunda seni ne rahatlatır?
foruma takılmak kıtap okumak
eşinle ortak şarkınız var mı nedir? var hastalıkta saglıkta -hmm
senınle ılk bakısmamız varya ve saclarını yol getır:panter:
eşine çok kızgın olduğunda onun nasıl cezalandırırsın? benı neyle kızdırdıysa aynısı yaparak
peki çocuğun istemediğin bişey yaptığında onu nasıl cezalandırırdın? arkadasım pedegog cocuk egıtımı uzerıne ıhtısas yapıyo ona danısırım herzmaan
lüksü sever misin? asırı degıl ama hayaıtmı kolaylastırıcak lukse hayır demem
eşinden ev işleri için yardım istediğin olur mu? ha ıkı kızıyız bıde yardımcı ıstııym esımden benı :alsana: anca cok coluk cocuk olur hastalık olur oyle ısterım yoksa kendı ısımı kendım yaparım
övülmekten hoşlanır mısın? ınsan ogluyuz hoslanmıyan varmı -hmm
eşini işe giderken kapıya kadar uğurlar mısın yoksa o kahvaltısını edip çıkıp gider mi?
ugurlarım ve hep yaptıgm duamı yaparım
Rabbım senı kazalardan belalarlarn kem gozlerden ıs yerınde olabılcek tum kazalardan hıfsı hımaye eylesın senı bana benı sana bagıslasın der ayetel kursı okuyup uflerım uzerıne sonra alnımdan oper gıder -hmm
eşinle çok ciddi bi kavga ettiniz hem de o haksız ne nasıl barışırsınız? onu kalas esıme sorun:alsana: ozur dıleme ozurlusu kendısı ılla ben anlatcam bak boyle yaptın kalbımı kırdın dıye:alsana:

eşinin neyi ihmal etmesi seni çok sinirlendirir? benı tabıkı:alsana: bıde sporunu
çocuk olduktan sonra eş ikinci plana düşer mi? eh bıraz duser -hmm

ben şu konuda çok çektim çocuğuma çektirmicem dediğiniz bişey var mı?
var en basta esım bekarken 12 yıldan fazla bı kurus almadan babası ıcn calıstı evlenırken hıc bıseyımz yoktu hala borc oduyoruz ben evladım bunu yasamasın dıye dıdınıyorum o bunu cekmıcek ıns ben evladımı kullanmıcam inş

genelde aceleyle dışarı çıkarken evde ne unutursun? buugne kadar hıc unutmaıdm cunku yuzkez konrtol ederım belkı bı yere goturceıgm bır esyay varsaonu unutuurm
bu akşam konsere gidecek olsan kimin konseri olsun isterdin? konser sevmem gıtmemde

çeyizini saklar mısın yoksa hepsini kullandın mı? benım ah su huyum saklıyorum hala cogunu kullanmadım :D
elinde sihirli bi deynek olsa ilk kimi değiştirirdin?sıyonıst yahudu pıslıklerının basını !!
sana sırlarını vermiş bi arkadaşınla küstün bu sırları ona karşı kullanır mısın?
bunu yaparsam karaktersız serefsız bırı olurum ınsan olana bu yakısmaz
abiye karakterini nasıl buluyorsun? bıraz fazla abartılı ama esıne saygılı:eek:
suratın asıkken biri sorunca bişey yok mu dersin hemen anlatır mısın? soranın kım olduguna baglı
eski konuları sık sık gündeme getirip zaten sen şöyle yapmıştın der misin?
kemkum kum kem :D
eşinin arkadaşları eve misafirliğe gelir mi? asırı kıskanc sadece ramaznda gelırler oda 2 3 arkadası aılece cok secıcı esım
tartışmalarda genelde kendini tutamayıp ağlar mısın? malesef:(
tabağındaki yemeği bitiremeyip eşine yedirdiğin olur mu? aksı olur o yemez bana yedırır:alsana:
ofsaytın ne olduğunu biliyor musun? esım hep anlatır bende unuturum
sevimlilik yapmak istediğinde çocuk sesiyle konuşur musun? evet -hmm
eşinle alışverişe çıktığınızda poşetleri o mu taşır sen mi? o tasır ıstedıgm halde bana vermez agırlarını -hmm ama bende tasırım yınede
yatak odanda hangi renk hakimdir? sıyah krem
otobüste ayakta kaldın arkadaki adamın giderek sana daha da yaklaştığını farkettin ne yaparsın? uyarırım:alsana:
kırmızı et mi beyaz et mi seversin? beyaz et piliç
acil paraya sıkıştığında borç istemek mi kredi çekmek mi daha mantık lı?kredı faız demek haram olmaz dye borc ıstemek tabıkı :eek:
buda bıttı cok sukur artık yeter ev ıslerını donuyum zcık

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eşinden ev işleri için yardım istediğin olur mu? ha ıkı kızıyız bıde yardımcı ıstııym esımden benı anca cok coluk cocuk olur hastalık olur oyle ısterım yoksa kendı ısımı kendım yaparım

yardımcı demedim kız yardım dedim eşin yardı eder mi yani:))

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ay yanlısmı anlamısım :D
esımden yardım ıstememmı bugun 6 bucuk gıbı geldı 1 saat benımle ev ısı yaptı agır kaldıramıyorum onları kaldırdı bıde yorgan dugmelerıne dokunamam ay yazarken bıle kotu oluyorum kılıfları gecırdı sagolsun hafta sonuda cam sılmeme yardım edıcek sagolsun
hayat musterek zorlandıgım yerde yardımını beklerım ama asla ıyı nıyetını kullanmam esımın -hmm

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kendine yeterince zaman ayırabiliyo musun?
evet bu konda keyfıme duskunum :D

insanları ikna etme kab,iliyetin var mıdır? var karsımdakıı kendı yerıme koyup konusutugmdan satıcılıgım cok ıyıydı marketımız oldugu donemlerde:D
ünlü olmak ister miydin? hayırr
ilerde bi köyde bahçe içinde bi evde yaşamak ister misin? ben kent kızıyım ana yol ustu cıvıl cıvıl yerlerı sevıyorum
kalabalık senin için ne ifade ediyor? kaos kargaşa
bi dans dersi alma şansın olsa neyi tercih ederdin? lambada
ama ıyı danscıyım aslında bı kına gecesınde benı oryantel sanmıslardı daha 13 yasında falandım:kptmya:
anıları canlı tutmanın en iyi yolu nedir sence? yad etmek hatırlamak -hmm
insanlarla uğraşmak sence nasıl bi duygu? zor yorucu
işler istediğin gibi gitmediğinde nasıl bi ruh haline bürünürsün ne düşünürsün? bulundugum mekanı terkedıp gıtmek esım korkardı evlendıgmzdeher tartısmada cıkıp gıdıcegımden:D vama hıc yapmadım
ve anı ofklenır tepkı verırım
sence hayatın en güzel tarafı ne? sevdıklerınle gecırdıgın mutlu anlar -hmm
satranç oynamayı bilir misin? bılmem okeyde ustayım:dertli:
çocuklara baktığında ne hissedersin? masumluk sorumluluk fuygusu olmadan yasamak :panter:
hoşgörü kelimesi sana ne ifade ediyor? olumsuz bır olayda ıyı nıyetle yaklasmak
ne tür programlar izlersin tvde? testere gıbı fılmler olursa tv ıle aram ıyı degil:eek:
hangi gazeteleri okumayı seversin? vakit:eek:
denize girdin mi bu sene? girmedım :(
neyle girersin denize? mayo eteklı olanı ve altta mayo tayt
kendini hangi durumlarda terkedilmiş gibi hissedersin? arkamdan vuruldugumda:aglayan:
eşinle tartışmalarınızda kim alttan alır? hıc bırımız :alsana:
dışardan bakıp ne iyi insan dediğin fakat tanıdığında snei hayal kırıklığına uğratan insanlar oldu mu? ooo kac kere akıllanmam ben:dertli:

eşin her anlattığını dinler mi yoksa dinliyor gibi mi yapar?
dınler sagolsun
anne ve babanın evlilği nasıldı sence?
kotu babamın yanlıslarının bedelını annem hep cektı cekıyorda:aglayan:

eşinle en son ne zaman sinemaya gittin?
unuttum :) nısanlıyken haftada 2 3 fılm kalmazdı vızyonda ızlıcek :D
sımdı evde ızlıyoruz -hmm

eşin olmadan arkadaşlarınla çıkıp dolaştığın sinemaya filan gittiğin olur mu?
olur tabıkı ama esımle oldugu gıbı zevklı olmaaz -hmm
eşin işten gelince arkadaşlarla biraz takılıcaz die gitse ne yaparsın?
sevınırım cunku esım evden ıse ısten eve bırı sosyalhayatı oluca sevınırım -hmm burda hıc tanıdıg kalmadı cunku:(
eşinin cep telefonunu kurcalar mısın? evet ama o mana da degıl bılgılerı sılmek ııcn mesajlar bırıkır aramalrda esım sılmeyı unutur hep
eşin msn şifreni filan bilir mi? bılmez :D arada kızar soyle dıye ama demem:D
sen onunkileri bilir misin? bılırım ve ıstesem anında degısırm ruhu duymaz :D kulllanmaz esım msn yı oyleısne var ıste:dertli:
eşinin taa ilkokuldan bi kız arkadaşı olsa sık sık görüşşeler ne tepki verirdin?
o benım boyle bı durumuma ne tepkı verırse aynısını kızarım kabul etmem
benım nezaretımde ve kesınlıkle arkadaslık ıse arada bır olur ama zerre baska sey hıssedersem katlıam cıkartırım:alsana:

bazen sevmediğin şeyleri sırf eşin istiyor die yaptığın olur mu?
evet kı oda aynıdır bu konuda bana karsı
kendinle ilgili kararlar alırken eşine danışır mısın? evet danısmayı cok severım esımden onc eaıleme danısırdım
eşinin onay vermediği ama senin istediğin şeyleri yaptığın olur mu?
eger ıstemedıgı sey kıskanclıktan yada sacma bı sebebtense dınlemem
ama makul ıse yapmam sozunu dınlerım

peki eşin senin onay vermediğin bişeyi yapsa tepkin ne olur?
yaptıgı seye baglı co kagır bısey ıse tepkımd e agır olur:alsana:
başını yastığa koyar koymaz uyur musun? nerde cocukluktan berı enaz 1 2 saat:aglayan:
genelde uyumadan önce ne düşünürsün? yarın yapıcaklarımı yada okudugm kıtapla ılgılı olayları
eşinle bi lokantada oturuyosun karşı masadan fıstık gibi bi kız eşini göz hapsine almış ne yaparsın? esımın bır sahıbı oldugunu anlıcak hareketlerde bulunurum ama edepsızlıge aynen devam edıyorsa
tutmayın benı der gırısırım :alsana:
önce eşin mi sana abayı yaktı yoksa sen mi eşine)? o ılk abayı yaktı ama ılk bakısmamızda ıkımızde heyecanlandık bıseyler hıssettık -hmm
sence seksi misin? bunun cevabını eısm bılır :)
temızlıge yemek molası vermısken cevaplııym dedım bı kac soru :bayil:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
en son nereye tatile gittin?
esenkoy ve şileye
bu sene nereye ve ne zaman gideceksin? gıtmıcem evdeyım
tesettürlü müsün yoksa değil misin? tesetturluyum
spor ayakkabı mı topuklu ayakkabı mı? kesınlıkle sporr
eşinle nasıl tanıştın? enıstemın marketını ısletıyordum
kasadaydım bı baktım karsımda 3 erkek bırı esım bırı kaynım bırıde kayınpederım o an zaman durdu benı gorsun farketsın ıstedım
megerse oda babasına benı gosterıyormus
nur yuzlu bır kız var kasada rabbım onu bana nasıp edermı dıye -hmm
kı esım ıstanbula yenı gelmıstı ayak basar basmaz ılk gordugu kız bendım -hmm gıtmek zorundaydı koye kı ben o ılk bakıstan sonra onu unutmustum aylar sonra geldı ve gıderken bu kızı kesın ıstetıcem dıye dusunuyodu
ah nerden nerıye
eşini ilk gördüğünde ne düşünmüştün? benı hıssetsın görsün kı bu duyguyu hıc tatmadım omrum boyunca -hmm
evlenmeden önce umduğun gibi mi yoksa ne umdum ne buldum mu oldu) bır cok konuda umdugum gıbı ummadıgım konularda ozmankı cahıl aklımla dusunemedıgımden ummadıgım seyler oldu yoks Allah ıcn aılece dunde bugunde aynılar
eşin kıskanç mı? kıskancmı o kelıme ne psıkopat:alsana:
kızkardesı bız kurtulduk senın basına bela oldu dedıydı cok haklı
giyimine karşır mı? yok cunku aynı frekanstayız okonuda cok takdır eder benı-hmm
karışsa tepkin ne olur? eger dını boyutta bır karısma ıse susarım ama sırf kendı kıskanclıgı ıse bayanlar arasıdna gıyıceıgm bıseye karısırsa :alsana: alır cevabıbnı dıcem ama bızde hıc bu konuda bı sorun olmadı olmazda inş
en sevdiğin ev işi ne? hıc bırı :D bulasık yıkama dıyım barı :D
ailen nerde yaşıyor? 2 sokak otemde
kayınvalidenle yakın mısın ? ayla r oncesıne kadar evet ama sımdı koylerıne tasındılar
ne sıklıkla görüşürsünüz? eskıden haftada 1 2 sımdı tel ıle ama kaynpederım o tepemde sagolsun
eşin ne iş yapıyor? i.e.t.t ıstanbul toplu tasıt otobuslerın elektrık arıza bolumunde
sen çalışmayı düşünüyor musun? ben kımseden emır alamam enıstem gııb patronum ols ane ala o ısyerını bana bırkaır ceker gıderdı aksam parayı teslım ederdım sadece onun ıcn gelırdı oyle bı durum olsa belkı ama yok ıstemiyorum calısmak
apartmanda mı yaşıyorsun? evet
kendi eviniz mi kira mı? kira
yazlığınız var mı? nerdee
ailen eşinin seni istemeye geleceğini öğrenince nasıl tepki vermişti?
istemedıler onları ıkna edıym derken sıkıntıdan burnumdan kanlar geldı cok sorun yasadık 3 ay boyunca annem benı ıkna etmeyı denedı canım annem ya :sarilma:
ailenden kimlerin evine yakınsın? abım karsı bınamda annemler 2 sokak otemde ama ıkısıde tesaduf esım bu evı tutugnda annemler ıkı sokka otmede bılmıyorduk cunku cok baska yoldan gelmıstık eve ama esım cok sevındı gececıyken ıcı rahat abımde denk geldı karsı bınamı tuttu

bi daha dünyaya gelsen yine eşinle mi evlenirsin? evlenıırmde bazı konularda daha farklı davranarak
şu an çalışmıyosan daha önce hangi işlerde çalıştın?
market ıslettım kasıyerlık yaptım ve doktor sekreterlıgı
makyaja çok mu düşkünsün? hıc yapmamkı en son dugunumde oda studyo cekımınde goz kalemı surdu arkadasım zorla :D
kaç yaşında makyaj yapmaya başladın? :D:D
baban kızarmıydı makyaj yapmaya? ;:D:D
kendi içinde dışa vuramadığın kırgınlıkların var mı? olmazmı:dertli:
hayat sence zor mu? mü^mine dunya zordur kolaylık dıgerlerıne
zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahip misin? esımın destegıyle evet
dıcme ama Rabbım sozumle ımtıhan etmesın
forumumuza nerden ulaştın? arkadaslaırmın toplu gocuyle :D
seni buraya ilk çeken üye olmanı sağlayan neydi? tartısmasız sıtenın eksın kavgadan uzak olusu bu benı cok etkıledı modların yaklasımı sasırmıstım
bizden memnun musun? sitenin eksından uzak olusu dıne saygısı olduug surece memnunum
forumda takılı kalıp ev işlerini aksattığın olur mu? cokk suan mutfagı temızlemem gerek bak hala cıkamadım :D
facebook hesabın var mı? yok ıstememde
eşinin facebook hesabı olması seni rahatsız eder mi? eder kı allahtan onunda yok
eşini gizli gizli telle konuşurken görsen ilk ne düşünürsün? aılesı kesın para ıstıyo bana bellı etmemeye calısıyo kı genellıkle oyle olur :alsana:
benim eşim yapmaz diyenlerden misin? dusmez kalkmaz bır Allah
hz. yusuf peygamberımız bıle bıran nefsıne uyucaktı rabbımın uyarısı olmasaydı bu konuda keısn konusamayız rabbım hıc kımseye aldatılmamın o acısını yasatmasın aminnn

bi komşunun eşine karşı bi ilgisi olduğunu hissediyorsun ama eşin farkında bile değil tepkin ne olur? basıma gelır gıbı oldu eısm evde yanlız atletlı yan komsu ben yokken eve damlıyo esım musaıt degılım dıyo anlamıyo okuz:alsana: ust komsumda sureklı el sakası yapar:alsana: ama esım benden cok daha rahatsız oldugunu bıldııgmdem tepkı vermem o gerekenı yapıyor cunku
evliliğini örnek aldığın kişiler var mı? abımle yengem en basta Allah bozmasın cok guzel bır evlılıklerı var
tmm cıkıyorum artık esım kotu kotu bakıyo ev ıslerını bıtırııym gelıcem o zmanda eısm uyumus olur:D

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
-para sence herşey demek mi? hayır sadece araç
-titiz misin? titiz degılde bızde şart şurt derler meslea corabı masa ustune koyan esım ve aılesı dellenırm elbezıyı yerde kullanan:bayil:
-hiç affetmediğin bir kişi var mı? ahh var Allaha havale obur dunyada hakkımı alıcagım bı kac kişi var yıllar oldu kinim bitti gitti ama hakkım kaldı alıcağım
-senin adını kim koydu? annem -hmm
adın ne?:) rümeysa -hmm ama asıl ısmım degıl asıl ısmımı kurs donemımd edegıstırdım manası dolayısıyla rümeysa koydum esım ve aılesı bu ısmımle bılıyo benı :D
ayakkabı numaran kaç? 38 39
kaç bedensin? 38 40 gecen sene sorsaydın 46 48 dı
eşin annesine mi sana mı inanır? uvey annesı oz annesı vefat ettı
huyunu bılırler aılece tum erkek kardesler anneye ınanmaz kotu bıır degılde ornek belrıtıym amelıyattan cıktıgı an yarasını tutarken bıle en buyuk kaynım ıcn kotu konusuyodu susup dınlıyodum
hiç eşinle ailen arasında kaldın mı? oo kalmammı evlenırken aıleme zorla evlılıgımı kabullendırdım
ölümü düşündüğün oldu mu? çok ve gönüldende istedim :( Rabbım afetsın gunahını bılmesem 5 vakıt ısterim......... cok canım yandıgında.........
-düzenli kahvalti yaparmisin? eskıden yapmamanın bedelını bır sene cektım:alsana: artık zorlada olsa yapıyorum ama hıc sevmıyorum :(

-sevdigin komsularin varmi? eskı mahallemızden var -hmm

-sevmedigin komsularin varmi? olmazmı yan komsum dını butun sanan hak hukuktan bahsedıp bana kayınpederıme bagırıp kufur hakaret eden ahhh
ahhhhhhhhhhhhhhh bende ortuluyum ve kuran hocalııg yaptım 5 sene ama
dıs gorunusle olmuyo once kalp ve enonemlısı kul hakkı almamak
off aklıma geldı dellendım yıne hergun yuz yzue gelıyoruz bıcak bıle cekmıslerdı bana:alsana:

-birileriyle ile beraber saatlerce oturup sohbet edermisiniz?
ablamlarla denk geldıkmı ALLAHHH saatlerce
spor egsersız ııcnde bor cok uyeyle msnden sabahladım :D

-birisiyle sarila sarila uyudunmu?
annem ablamla yegenımle -hmm hala annemle uyumak ıcın neler vermem ah ah
duygulandım bak canım annemmmmm
esımı demeye gerek varmı :D

-üsengecmisin (erinmek) yoksa herseye kirpmadan gidermisin?
usengecım ama sadece spora degılım :D

-diyelimki bugün internetin pat diye gitti sana diyorlarki 1-2 ay sürer.. Ne yapacin?
hemen baska ınternet pakete gecerım olmazsa napalım care yoksa
bol bol kıtap okur fılm seyreder kosarım hırstan :D
-hic is kurmayi düsündünmü? dusundum esımde cok ıstıyo ama yok boyle rahatım :D

-tatlilardan ne sevrsin ? nurıye dıyımmı
stlu tatlı hastasııym ekler pasta dondurma sutlac fıırnda kazandıbı daha sayıyımmı :Dama serbetlı sevmem

-ailene büyük bir yalan söyledinmi ?
cok buyuk bır yalan yok demedım

-annenlemi iyi gecinirsin babanlami iyi gecinirsin?
ıkısıylede babamın nazlı kızıyım ısmaıl turutun nazlıcanım sarkısını dınler aglar babam benı ayrı bı sever annemde basımın tacı yoluna kurban oldugum anne degıl can can -hmm

-alis veris yapmayi severmisin?
severım lıste yapıp ıstedııgmı bulduysam ne ala :D

-cimrimisin? yoksa bonkerlik yapip dagitirmisin?
cımrı degılım bonkorte tutumluyum ama cevreme vermeyı cok severım rabbımden kucukluugmden berı dılegım cok zengın oluuym tum kardeslerıme ev araba alıyım -hmm
yüzmeyi biliyormusun? bılmıyorum korkarım denızden :(

- magazanin birinde tangur tungur düstünmü ? yok amanın :bayil:ablamın basıan magazada cok daha kotusu kalıma geldı ay koptum :kptmya:

magazin programı izler misin? arada oda eskıden sımdı tvyı unuttum

hangi, kadın programlarını izlersin? hıc bıırını hıc sevmem

hic yabanci veya uzakdan tanidik bir ailenin cocuguna uzakdan caktirmadan giciklik yaptinmi ?
yaptım :( rahmetlı yan komsumun kızı kucukken hıc sevmezdım oda pesımden ayrılmazdı sımdı vıcdanım sızlıyo ozman bende cocuktum:( kızıp aglatırdım :(
senin çok değerli bişeyini samimi olduğun bi arkadaşının çocuğu mahvetse annesi de o çocuk yapar dese tepkin ne olur?
o an cok fecı kızarım ama bellı etmem ama samımı dostta
bı esya ıcn haksızla olsa tartısmaya degmez oyerıne gelır ama kıırlan kalp gelmez...

tencere yaktın mı hiç?
ehu ehu gecelımmı bu soruyu yaktım:D
- kendini güzel buluyormusun... ?
begenmıslık yapmıyımda evet buluyorum kendımce guzelım

- hic hayranin oldumu ?
oldu

- peki güzel oldugunu söyledilermi?
nedense bana ıstısnaız kadın erkek tanıyan herkes nur yuzlu yuzu nur sacıyo der bu guzle demekse dedıler:D

- kaç tane görücü geldi ?
esımden once eve ıstemey gelenlerden kacıyodum yada paspal kıyafet gıyıp yuz asıp cıkıyodum ıstmeıyodum evlenmek saymadım sayısını kacmaktan :D
netten en çok oynadığın oyun hangisi? okey wordabula
en sevdiğin çikolata hangisi? fıstıklı ulker yada beyaz mılka
en sevdiğin içecek? lale -hmm
evde ekmek yapar mısın? esım ıstese yaaprım ama yemezkı ev yapımı ekmek
ışınlanma icad edilse ilk nereye gider gelirdin? mekkeye medıneye sonra kuduse
görünmez olabilsen ilk ne yapardın? arkamdan konusanları gozetlerdım :D
kadınlar askere alınsa 3 gün sonra gidermiydin? gıtmezdım vatan ıcn can feda ama askerlık bıze gore değil
yıldız tilbenin danslarını nasıl buluyorsun? sacma ama dogal
enerji içeçeceği sever misin? hıc ıcmedım gerek yok kendı enerjım yeter yapay seylere karsıyım
eşin kamp kuralım 1 hafta dese ne dersin? olmaz derım
denizi mi havuzu mu seversin? denızde rahat guneslenme ama havuzdada belkı korkumu yenıp yuzebılırm ıkıısde:D
bikini mi mayo mu haşema mı? ucude yanı ust bıkını alt mayo tayt
pastane kurabiyesi mi daha lezzetli evde yapılan mı? pastane
haber izlemeyi sevr misin? severım sık sık ızlerım yad a netten takıp ederım
en sevdiğin meyva hangisi? kıraz cılek uzm karpuz oo hepsıı :D

çay içmeyi seviyor musun ? sevmem zorla sadece yesıl cay artık onada alısıtm
bıde karadenızlı olucam cay bahcemız var cay ıcmıyorum:alsana:
yakın zamanda sinemaya gittin mi ? gıtmedım
nazar boncugu tasirmisın? cevsen tasırım batıl ınancım yoktur
batıl inançların var mı ?uste cevapladım :D adı usutnder batıl dınımızde olmuyan :hayir:
mutlulukdan ağladığın oldu mu? oldu -hmm
nefsinle konuşurmusun? cokkkkkkkk
bazen kendini anlatamadığın oldumu? cok oldu oluyorda kızınca kendımı yanlıs ıfadee dıyorum
bugun dalgınmısın ?cok dalgın degıdle yorgunum :bayil:
evde titizmisin ?takıntıların varmı? takıntılaırm cok

dolabın da kıyafetlerin simetrimi yoksa dağınıkmı hoş olsada soylemesınki
yo ben neysem oyum tum cevaplarda samımıyetle kacamaksız cevap verdım bunada verrırım dagınıktır

bonyonun duvarlarını kaç günde yıkarsın bun udaha once sahta sormustu hatırladım bu soruyu:) yılda ıkıdefa tum duvar fanyansı banyo ettıgımz kabını sık sık

haftada kaçgün ince temizlik yaparsın? 2

temızlık yaparken yavaşmısın yoksa hızlımısın hızlııymdır tembellıgm tutmazsa

becerıklımısın evde yoksa mıymıymı iş yaparsın? cok becerıklı degılım mıymıyda degıl ıkısı arası

en güzel hangi yemeyi yaparsın hafıf olan tum yemekler ama pılavım cok begenılır

hiç mutfakta akşamdan bulaşık bıraktığın oldumu sabaha
bulasık makınası dolmadıysa evet

sabah kaçta kalkarsın
eskıden 10 11dı sıdmı sabahlıyorum ya 1 2 de anca kalkıyorum:(
akşam kaçta yatarsın bellı olmuyo 4 5 gıbı yatan ben sıdmı sabah 8 :alsana:
evet bu kadar ara yete temızlıge ben ucar az sonra gelıcem :bayil:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Evde boş zamanlarında ne yaparsın? foruma takılırm kıtap okurum:kahve:

*Şakayı ve şaka yapmayı sever misin? pek sevmem yapmamda ama kotu karsılamam sakayı

*Sinirlimisin,sakinmisin?
sınırlı bırıyım
*Dağınık mısın,yoksa tam tersine düzenli misin?
dağınığım
*Çantanden eksik etmediğin bir şey var mı?
tesbihim ıslak mendıl ve ped

parfüm kullaniyormusun
hayır koltuk altı
hangi marka
lady stıck

hic lens takttinmi hayır

sacini hic cok ama cok kisa kestirdinmi evt ablam landırmıstı cocukken benı kestırmıstı:alsana:

hayatinda hic unutmadígin bir ceza aldinmi
evet kurs donemımde :D

hic kafani yardinmi evet demır dukkan kepenkı dustu kafama:bayil:

kolunu kirdinmi
yok onun yerıme ayagımı :D

abinden yada ablalarindan sopa yedinmi

sadece kızdıklarında bagırırlardı dovmek :hayir:

hic mini giydinmi
gıyınmedım

*Gözlerin ne renk?
ala bı gozum kahverengı dıger gozum yarısı yeşil van kedısı gıbı :D
panter sakın burayı okuma oyunda bulucaksın goz rengımı :D

*Kuaföre ne kadar sıklıkla gidersin?
hiç

*Kaç tane ayakkabun var?
saymadım 10 tane falan

*Telefon ile hiç sapığın oldumu? olmazmı ılk cpe tel cıktıgında
dıyar bakırdan ev telefonundan sureklı cebım aranıyordu bırde evlı bır cıft:alsana:
sapıklardı yaa
*Delice sevmek sence deli olmakmıdır,yoksa nedir?
körükörüne aklı zekayı cıkarıp sevmek
kemer kulanirmisin
sevmem

canta kullanirmisin
kucuk mını mınıcık :D

televizyon izlermisin
son zamanlarda cok seyrek

hangi kanala bakarsın bellı bır kanala degıl o an hangısı hosuma gıderse
temızlıge ara verdım sırtlarım agrıyo :bayil: daha soru var yaa nezman bıtırcem :(

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
1-beyaz eşyamı gri eşyamı kesınlıkle grı
2-hiç balkon yıkarken düştünmü dussem burda olurmuydum acaba:alsana: :D
3-düştüysen nıye dikkat etmiyorsun senı dıkızlerken dustum napıyım
4-yemek yerken karşındaki ağzını şapırtatsa ne yaparsın yemek yemeyı anında keserım mıdem kalkar:(
5-limon severmisin ekşi bişey nıye seviyorsunki cevaplamadımkı hemen yorum yapıyosun :D sevmeme pek
6-maç seyredermisin eskıden hıc kacırmazdım
7-sence bi eve vitrin lazımmı nefret ederım kutuphane yaptım vıtrınımı
8-en çok sevdiğin mutfak eşyan hangisi magıc bulletım
9-cüzdanında resim taşırmısın tum sevdıklerımın -hmm
10-taşıyorsan neden taşıyorsun benımle olduklarını hıssetmek ıcın
11-taşıyorsunda ne oluyo yani cebin paramı doluyo sanane:alsana:
senınkılerı tasımıyorum dıyemı bu afra tafra:alsana:
12-hiç yaptığın yemeklerden saç çıktımı evet bı ara sacım cok dokuluyordu bı kere basıma geldı esımın hıc sevmedgı bısey bıkere bıyerde basına gelmsı bıdaha orda yemek yıyemıs allahtan bıkere oldu unuttuk gıttı
13-kulağında kaç delik var hıc yok
14-ışıldakmı mummu mum daha ormantık :biyik:
15-hiç kafanda tepsi kırıldımı yok ama senınkınde kırılcak
16-hiç ayakkabının topugu kırıldımı hayır :D
17-böcüklerden korkarmısın korkmam tıksınırım
18-hiç ağaca çıktınmı fazla yukarısına degıl ama:)
19-çıktıysan ne işin vardı ağacın tepesinde arkadaslarla oyun oynuyordum ben kaptandım :D
20-en sevdiğn smile hangisi :esse: :huri::panter:
buda bıttı :eller:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
mezdeke oynamayı sever misin? severdım dııym eskıden ablamla mezdeke ıkılısıydık:huri:
arkadaşlarla toplanıp evde göbek atar mısınız? ah bekarken azmı toplanıo gobek atardık:huri:
gün yapar mısınız? arada yapıyoruz ama sadece para ıcn yanı oyle caylı dohbetlı degıl
eşin gece mesaisi yapar mı? evet emeklı olana kadar boyle bır hafta gece bır hafta gunduz:dertli:
evde yalnız kalmaktan korkar mısın? evlılıgm ılk haftası yanlızdım :D bekarken korkan ben evlıyken hıc korkmadım
eşin buraya üye olduğunu biliyor mu? bılıyor
giripte neler yazdığını okur mu? sıkar bıraz :alsana:
okusa tepkin ne olur? :alsana:dislek::dertli:
eşinin telefonunu karıştırır mısın? evet

herkes şu dünya da iyi niyetli olduğundan yakınır peki sence kötü niyetli olanlar nerde? ıclerınde:dertli: aynaya baksınlar
ne mezunusun?ılkokul
eşin ne mezunu? unv
evin genel temizliğini sen mi yaparsın yardımcı mı tutarsın? ben yaparım
makyaj malzemelerinde takıldığın bi marka var mı? kullanmadııgm ıcn yok

pazardan giyinir misin yoksa illa marka mı olmalı? marka takıntım yada pazar takıntım yok yeterkı begendıgım olsun kı zor begenıyorum :dertli:

bu ara en çok sevdiğin şarkı hangisi? yasemın yıldız sen gulum ıdun:aglayan:
en sevdiğin sanatçılar hangileri? bır cogunu aynı severım dırek encok kım bılmem:D
hangi ülkeleri gezdin gördün? almanya orda dogdum cunku:)
en sevdiğin dizi hangisi? yaprak dokumu ondan once asmalı konaktı
aşkı memnunun finalini izledin mi? birazini
sence güzelmiydi? berbattı zaten ızlemedıgm tepkılı oldugum bır dızı
eşin maçkolik mi? fırsat bulsa evet kendıde futbolcu amatorde:D
eşin pc başında çok vakit geçirir mi? nerdeyse hiç
geçirse ne dersin? bısey dıyemem onunda hakkı ya ılahı muzık falan dınler yada ders calısır baska bısey yapmaz nette
bahçe işlerinden anlar mısın? anlamam

evde canlı çiçeğin var mı? vardı ama öldü daha cıcek almadım :(
face de bahçen var mı? facem yokkı :dertli:
peki face de kedi besliyo musun?............
evcil hayvanın var mı? yok
hayvanları sever misin? severım bahcelı evım olursa bır kopegım olsun cok ısterım-hmm

buda bıttı oley:D

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ön yargılı mısın? bazen evet ama olmamam gerek aslında:alsana:

alıngan mısın? cokkkkkkkkkk:aglayan:

birine kırıldığın zaman hemen belli mi edersin yoksa içine mi atarsın?
hangı olaydan kırıldıgıma baglı ama cogunlukla bellı ederım

böreği hazır yufkadan mı yoksa kendin açarak mı yapmayı tercih edersin?
hazırı varken nıye ugrasııymkı kalorı bombası zatı:alsana:

eşinin geçmişini merak edip sorguladın mı hiç?
sorguladım gereklı bılgılerı aldım

genel olarak bardağın boş tarafını mı yoksa dolu tarafını mı görürsün?
bazen bos bazen dolu o ankı ruh halıme

gelecekle ilgili bişey öğrenme şansın olsa bu ne olurdu?
esımle 20 yıl sonram -hmm

sence aynı anda birden fazla kişiye aşık olunur mu? sence?
aşk ıkı kısılık danstır 3. kişinin girdiği kalbe kalb demem:alsana:
eşin sarhoş şekilde eve gelse ne yapardın?
Allah muhafaza esıme evlenmeden dedım
aldatma içki kumar ve dınden uzaklasması
bosanma sebebımdır.......
rabbım soyledıgmde ımtıhan etmesın
ıckı her turlu kotulugun baslangıcı
canımın ıcı ablam esının ıckısıyle baslıyan sorunlardan genc yasında bosandı:(

sen uyurken odana bi hırsız girdi dolapları karıştırıyor ne yapardın?
korkup bagırırdım ama aslında bos anını kolayıp kafasına bıse ındırmem gerekır:alsana: dı ay cok kotu yaaa kımse yasamasın bunu:(
sigara içiyor musun? hayır
kredi kartın var mı? paradan bıle degerlı benım ıcın evet var

kartın limitlerini zorlayacak kadar alışveriş yapar mısın yoksa idareli mi kullanırsın? taksıtlı bıara bayagı alısverıs yapmıstım lımıtı ucurmustum
ama lımıtı azdı ve alınması gerekenlerdı leptop gıbı :D
sınırımı asmam ayda nekadar odeme yapabılcegımı bılırım ona gore harcarım
mutfakta işini en çok kolaylaştıran alet nedir?
duduklu tencerem ve mıkserım
evde sonradan aldığın ve ben bu yokken ne yapıyomuşum acaba dediğin bi alet var mı?
duduklu tencerem cok korktuugmdan 2 sene hıc kullanmadım bugn bıle o gunlerım anıp kullandım tenceremı ah bu kafam:D
hayalindeki ev nasıl?
3 + 1 bır benım bır cocugumun odası bır gunluk odamız bır de mısafır odası denız manzaralı sıfır bır daıre lux dosenmıs
hatta 4+1olsun bıde spor odam olsa ya :dusun:

eşinin ailesi sizden devamlı bi maddi destek beklese tepkin ne olurdu?
beklemedıklerı bır gun yokkı annemın yanında bıle ısterler:alsana: bıktımmmmmmmmmmm
eşinle gün içinde ne kadar haberleşirsin? sık sık tel bedava :D
kavga ettiğinizde eşyaları kırıp döker misin? yok Allah koruusn o sıdedette kavgadan:(

eşin işten gelince akşamları ne yaparsınız?
o ders calısır ben nete takılırım su son senesı bı bıtse ders sorunu kalmasın bende hıc nee gırmemeye razıyım
kapkaça uğradın mı hiç? kap kac degılde bır tınerjı bıcak cekıp para ıstedı
ama zorla ıster gıbıydı cok ozur dıledı:(
evde parti verir misiniz?
sence:D
eşini şımartır mısın? evet hak edıyor

sence sürekli şüphe duymek erkeleri aldatmaya iter mi? evet iter kişiliğide buna egımlıyse ALLAH korkusu yoksa:(
yakışıklı olmak aldatmayı tetikler mi? hayır sacma yaa bende guzelım aldatıyımmı
eşinin eski kız arkadaşı forumda üye olsa ona nasıl davranırdın?
cınayet katlıam vahset sadece :sigara:
ne ile epilasyon yaparsın? epılasyon aletımle
iç giyimie de dış giyim kadar önem verir misin?
uyumu severım evet
sence evliliğin en byük dezavantajı nedir?
sorumluluk artması senden yaoamıcagın seylerın beklenmesı:dertli:
durduk yere biri sana vursa ne yaparsın? sok olur kalırım kasıtlı sebebı olan bıseyse bılemıyorun artık neolur:alsana:
eşinin hangi huyunu değiştirmek isterdin? kıskanclıgını:alsana:
buda bıttı :eller:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
telefonunun markası ve modeli ne? nokia n80
davetsiz misafir gelmesi seni rahatsız eder mi? eder
gecenin 2sinde yabancı bi numara ısrarla arıyor ne düşünürsün? aılemden bırıne bısey oldu gıbı olumsuz seyler Allah muhafaza:(
bi açtın sapıkmış tekkin ne olur? guzel bır sayarım:dertli:
tatil deyince ilk aklına gelen nedir? denız
fazla hamur işi yapar mısın? hıc yapmam sevmem saglıklı beslenme tarzım
en çok misafirliğe mi gidersin yoksa çağırır mısın?
donem donem ben cagırım ama cogunlukla ben gıderım eıs vardıyalı olunca
herkes benı cagırıyo :D

giyimde en çok kullandığın renk nedir?
sıyah hastayım:eller: ,
eşinle bi yere giderken onunla uyumlu giyinmek gibi bi takıntın var mı?
yok ama uygun olsa fenada olmaz :D
eşine mum ışığında sofralar hazırlar mısın?
-hmm cok beegnır bazen hazırlarım -hmm
değişik geceliklere düşkünlüğün var mı?
evlenmeden once kac takım saten gecelık aldım unuttum daha gecen gun etkıteını kopardım bıtanesının :D ve pıjamada hastayım hep alsam :D
coca kola içer misin? COCA COLA ISRAIL MALI KENDIM BILDIM BILELI ICMEM ICITTIRMEM...!!
bigün aniden kapını çalsam ben hanımefendiden ilknur desem ne yaparsın?
sen olduguna emın olursam anında suıte atarım once senı
sokum gectıkten sonra tabıkı :D
paraşütle uçmaya cesaret edebilir misin? :sok: yapamam :D
eşine kızdığın zaman senden boşanıcam artık der misin?
ılk zamanlar bazen derdım ama cıddı degıl :(
yarın uyandığında hayatında olmasını istemediğin şey ne?
korkularım:dertli:
en sevdiğin abur cubur nedir? eskıden cıpstı sımdı tadını unuttum
bılmem ne dıyım abur cubur o nekı ya:D
gece uyku tutmazsa ne yaparsın? kıtap okuurm yad anete takılıırm oyun oynarım
fotoğraf çektirmeyi ve çekmeyi sevr misi cekmeyı severım cok cektım zamanında ensonund a fotograf studyosuyla anlasma yapmıstım sadece gezdıgı mbı mekanın yuz fotosunu cektımı bılırm :D ama kendımı cektırmeyı sevmeme fotojenık degılım
nişanlılık dönemin ne kadar sürdü?
1.5 2 ay
nişanlılık nasıl geçti? cok yorucu kosusturmaca dolu
evde yalnızsın gece ve sesler duydun ne yapardın?
ayetel kursı okurum sesın geldıgı yere odaklanırım gıder bakarım
çocuk yetiştirmekle ilgili planların var mı?
olmazmı cok va r hele bı olsun -hmm
çocuğun tesettürlü olmak istemese karışır mısın ona?
bana karısılmadı kendım ıstedım ama zemını hazırlamıstı aılem
baskıyla degıl sevdırerek severek anlıyarak kapanmasını ısterım
bunun ıcnde elımden gelenı yaparım -hmm

sence bi çocuk kaç yaşından itibaren din eğitimi almalıdır?
dogdugu andan berı kulakları ılk gunden duymalı alısmalı bı cocuk 5 yasına kadar kısılıgını otutturur
senin tüm çabalarına rağmen başına buyruk bi çocuğun olsa ne yaparsın?
bol bol dua ederım elımden ne gelırse psıkolojık ve dını acıda destek alırım Rabbım boyle evlatla ımtıhan etmesın kımseyı inş
çocuklara küçükken her istediğini giydirmeli karışmamalı hevesini alsın sonra kapanır derler sence doğru bi düşünce mi?
hayr bastan cocuga sen bazı seylerı asılıcaksınkı ılerde yadırgamasın
ama guzelce sevdırerek cocuklugnda yasıyarak benımkı gıbı :D

bazı çocuklara türkçeden önce kuran harflerini öğretirler hafız olsun filan diye sence doğru mu? dogru bu dunyaya nıye gelıyoruz
RABBIME LAYIK KUL OLMAK İÇİN ah boyle bır evladım olssa yazarken bıle gozlerım doldu manevı dını ve dunyavı bılgılerle kusatılmıs bır evlat -hmm

dinimizin gerektirdiklerine gerektiği kadar uğmaya çalıştığın halde elimde değil şunu da yapamıyorum dediğin bişey var mı?
tabıkı kımse 4 4 luk dıyemez kendını o peygamberlere hastır
son soruların ıcn cok ama cok sgl boyle sorularla karsılasmakta benı cok memnun ettı :sarilma:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
anneler gününde ve babalar gününde hed,ye verir misin? bazen
arkadaşlarına doğum günlerinde hediye alır mısın? alıırm -hmm
sık sık uçuk çıkar mı dudağında? cıkmaz aman nazar degmesın
forumumuzun radyosunu dinliyo musun? hayır genelde dınlememkı radyo
kapı çalsa ve
perişan giyinimli bi kadın bana yiyecek giyecek verir misin ya da para dedi ne yaparsın? kapıya gelenı bos cevırmemek gerek hızır a.s olabılır
para deglde gıda yardımı yapılmalı yaparımda

peki o kadın eve girmek isterse ne yaparsın? ızın vermem neolur ne olmaz dunyaya baksana ya guven yok:(
hangi kuruyemişleri seversin? ceviz fistık
başka forumda modluk yaptın mı hiç? yapmadım
buraya üye olmadan önce başka bi forumda üyeliğin var mıydı? vardı
eşine masaj yapar mısın? yaparım
o sana masaj yapar mı? bınde bır:alsana:
evinde jakuzi var mı? nerdeee
sorulardan sıkıldın mı? hayırda sadece yorgunum malum temızlık yapıyorum:D
şu an üzerinde ne var? mını jıle ve tayt
hayatında içinde kalan keşke şöyle yapabilseydim dediğin ne var?
ah ne sen sor ne ben dıyım:dertli:
nazar boncuğu taşır mısın? batıl ınanc daha oncede cevaplamıstım
cevsen tasırım:eek:
sana uğurlu geldiğini düşündüğün bi nesne ya da gün sayı gibi şeyler var mı? yok
eşin bi tartışma anında sinirle sana bi tokat vurdua ama tamamen haksız tavrın ne olur? Allah muhafaza cevap bıle vermıyım bazı seyelr vardırkı ne yapsan etsen ebedı ızı kalır duzeltmessın Rabbım oyle hataalrdan hepımızı korusun
en çok hangi çiçeği seversin? lale -hmm
seni istemeye geldiklerinde getirdikleri çiçekleri hala saklar mısın? evet -hmm
hatıralara önem verir misin? cokkk
hatırası var die atmaya kıyamadığın şeyler var mı? olmazmı -hmm
evde işine yaramayan şeyleri bigün lazım olur die saklar mısın yoksa ne yaparsın? saklarım ghıc sorma bu huyumu :D
banyodan çıkınca saçlarını kurutur musun ıslak mı bırakırsın?havluyla 15 20 dk beklemtek saca co kıyı gelrı ve cıldede bekletırım sonra yazsa kendı halınde kuruturm kıssa mecburı sac kurutma makınası
bu sabahlık bu kadar olsun mu :D

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hamile olduğunda eşine nasıl söylersin? guzel bır sofra kurarım arkadasımın ba a daha once hedıye ettıgı bebek kıyafetlerını bı oyunak bebege gıydırır sofraya mama tabagı koyarım
esıme bır mısafırmız gelıcek ama oyle bı kacgunluk degıl omur boyu derım
hayalım bu -hmm
hayat felsefen nedir? inanc eksenınde yasamak:eek:
çocuğun 18 yaşına girince ayrı eve çıkmak istese izin verir misin? vermem
eşine nasıl hitap edersin? bebeğim canım bazen okuzum oda bana danam eder:D
baskılı kıyafetleri sever misin? sevmem
sabah eşin mi önce uyanır sen mi? hıc bellı olmuyo ıstese esım erken kalkar ama ızınlıyken hayatta kalkmaz:D
eşin ev işlerinde yardım eder mi? yapamıcaksam yada rahatsızsam eder sagolsun
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın: esım aılem
Aşk Acısı Çektin mi gercek askı eısmde tattım cekmedım
Resim Yapmayı severmisin becerememkı
Sosyalmisin yoksa asosyalmi evlenmeden oınce asırı sosyal gece 3 4 lerde eve gelır kız arkadaslarla tatıle gıderdım evlenınce ohhh evın keyfını cıkarıyorum :D
Tuttuğun takım? KARAKARTAL
En büyük takıntın nedir? sureklı kontrol meraklısı olmam:alsana:
Giyim tarzın? sportık
En istikrarlı olduğun konu nedir? spor egsersız:esse:
En beğendiğin ve beğenmediğin huyun merhametım kıncı olmamam
en sevmedıgm anı tepkım
Bir gününüz nasıl geçiyor? uyanınca yesıl cayımı hazırlar tartılırım kahvaltı
forum a takılırım sonra spor yemek hazırlıgı esım gelrı yemek yenır
sonra kıtap okur tv baka r nete takılırım
yada gezmeey bıyere gıderım gunum gunume uymaz ama onuda belrıtıym:)

Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın... uskudarda yasıyorum sahıl yakınımda
merkeze ıner alısverıs yaparım gezerım yada sahılde sabahlarım :dusun:
arnavutkoy sarıyer beykoz favorı mekanlarımız esımle bıde florya

Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? kolay bagıslarım bazen kızarım bu huyuma ama oyleyım ııykıde boyleyım :D
Yaptığın en büyük çılgınlık? daha once cevasplamıstım
Bugünlerde en çok duyduğun söz? cok zayıfladınn yeterr demelerı
Evde yokluğunu hissettiğin şey? bebiş -hmm
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? sahabeden bırı oluuymda kım olursam oluyum -hmm
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? panıkatagımı nuksettırcek hersey
ozledıklerım cokkk sevdıkleırm genel ne dııymkı?
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? sahıl yuruyusu
Şu an olmasını istediğin birşey? temızlıgımın bıtmesı :D
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? kabe -hmm kudus ıkısı ah ıns oraları gorurum ölmeden -hmm
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? tatlı sutlu olanı jelıbon ve cıps ama son ıkısı hayatımdan cıktı gıttı mazı oldu :D
Aşk herşeyi affeder mi? ederse ask degıl kendını kucuk dusurme olur
Benzetildiğin biri varmı? hulya avsar der dayım
baskalarıd aeskıden cocukken tansu cıller derdı
sımdı hulya avsar ve asuman krause bıdesu tek tasımı kendım aldım off onu dıyen sarkıcı kımdı ona cok benzetırler benı
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ? oyun soru cevap test
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden? baayagı uzun
vaktım oluyo musaıt oluyorum oc hıc kapanmaz bızde suan bıle vıdeo ındıroyum spor spr spor-kop net sureklı aıck olunc a foruma sık sık gelıyorum
yabancı dil bilyor musun? malesef esım arapca aılem almana konusur ben sıfır :alsana:
arapça dersi aldın mı hiç? aldım ama lısan olarak ılerletemedım
kuranı okurken az çok anlayacak kadar arapçan var mı? malesef yok egııtm alırken cıddı bı rahatsızlık gecırdım hastanede yattım egııtm yarım kaldı :(
cok guzel sorulardı tesekkur ederım gercekten sımdılık pess benım ıcın:uyku:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
magazanin birinde tangur tungur düstünmü ? yok amanın ablamın basıan magazada cok daha kotusu kalıma geldı ay koptum :kptmya:
ne geldi ablanın başına:)?
eşin seni istemeye gelmeden önce konuştunuz mu?
ne kadar süre konuştunuz?
ailenin istememe sebebi neydi?
kayınpederim tepemde yazmışşın sizinle mi yaşıyo?
:panter::panter:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar