3 Ihlas 1 Fatiha....dilekler Için....

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Allah (cc) razı olsun suaycığım çok güzel olmuş bende düşünmüştüm ama buğünlerde yoğunluğumdan dolayı konuyu açamamıştım içinde ne dileğin varsa ne muradın varsa Rabbim kabul etsin tüm hanim efendi ailesinin ne dilekleri varsa Rabbim kabul etsin dualarımızı kabul etsin Rabbim bende okuyorum şuan paylaşım için teşekkürler canım

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
su.ay cim harika bir fikir bu Allah senden razi olsun
bundan sonra insallah bende her gün katilmaya calisacagim.
Rabbim c.c cümlemizin dualarini kabul etsin insallah
bende okudum Hastalara sifa dertlilere deva olsun insallah borclu olanlarin Allah yardimcisi olsun

OP
su.ay

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
su ay bende okudum hergün bir kişinin adına niyet edip okusak daha güzel olmazmı hergün isim belirlense diyorum ne dersiniz kızla :dusun:
çok güzel bir fikir.o zaman hergün bir kişiye okuyalım.bugün şahmaran için başlayalım mı ne dersiniz?

ben okudum. RAbbim EVİNE HUZUR, SAĞLIK VE HAYIRLI KAZANÇLAR VERSİN.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bismillâhirrahmânirrahîm.

Gul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün(l) lehû küfüven ehad.

Gul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün(l) lehû küfüven ehad.

1. Bismillâhirrahmânirrahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn,Errahmânirrahîm.Mâliki yevmiddîn,İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în.İhdinas-sırâtal müstakîm.
Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

1. Bismillâhirrahmânirrahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn,Errahmânirrahîm.Mâliki yevmiddîn,İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în.İhdinas-sırâtal müstakîm.
Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Betty için Rabbim kabul etsin inşallah

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
bu günde okudum dertlilere deva hastalara şifa borcu olanlara eda
evi olmayana ev evlat isteyene evlat cümlemizin hayırlı dileyini muradını
tez günde ver yüce rabbim dünya ve ahiret sıkıntısından yine sana sığınırız yüce rabbim tüm inananları koru rabbimamin ecmain

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar