Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

2017 Mezuniyet Saç Modelleri..

Konu, 'Saç modelleri, kataloglar' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

 1. bitter_im

  bitter_im Admin

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  63.967
  Beğeniler:
  52.427


  Hayatınızın en önemli ve unutulmaz günlerinden biri olan mezuniyet baloları. Kusursuz ve muhteşem bir gece geçirmek adına elbiseden, çantaya, ayakkabıdan, saçlara kadar her şey mükemmel olmalı. Bayanların kıyafet ve diğer aksesuarlarından önce, kişiyi ön plana çıkaran kuşkusuz saçlarıdır. Böyle özel geceler de her zaman bakımlı ve gösterişli olmak için de kendinize yakışan ve tarzınızı yansıtacak bir saç modeli seçmeniz yerinde olacaktır.

  Böylesine anlamlı ve özel bir gece de saç modelinizi belirlerken çok dikkatli davranmalı, bazı kriterleri göz önün de bulundurmalısınız. Mesela saçların rengi, uzunluğu, yaşınız, elbisenin boyu, bulunduğunuz mekân bunlar önemli faktörlerdir. Gözden kaçmayan detay ise her sene örgü modelleri bütün saç modellerinin içinde var olmuştur. Mezuniyette elbise ve saç modeli seçimi nasıl olmalıdır.
  Elbise seçerken ve saç modeline karar verirken, elbise de bulunan detaylara göre yapmak gerekir. Mesela, eğer göğüs ve omuzlarda detaylar bulunan bir elbise tercih ettiyseniz, toplu saç modelleri tercih etmek en doğrusudur. Çok abartı gerektiren topuzlar yerine, daha doğal ve sade olan dağınık topuzları deneyebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

  Ekli Dosyalar:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Boyut:
   47,3 KB
   Okunma:
   2
  • 2.jpg
   2.jpg
   Boyut:
   39,4 KB
   Okunma:
   2
  • 3.jpg
   3.jpg
   Boyut:
   80,5 KB
   Okunma:
   2
  • 4.jpg
   4.jpg
   Boyut:
   58,5 KB
   Okunma:
   2
  • 5.jpg
   5.jpg
   Boyut:
   73,2 KB
   Okunma:
   2
  • 6.jpg
   6.jpg
   Boyut:
   56,1 KB
   Okunma:
   2
  • 7.jpg
   7.jpg
   Boyut:
   48,5 KB
   Okunma:
   2
  • 8.jpg
   8.jpg
   Boyut:
   75,5 KB
   Okunma:
   2