Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

2015'te ne kadar tatil yapacağız?

Konu, 'Turizm ve Tatil Rehberi' kısmında Fındık Kurdu tarafından paylaşıldı.

 1. Fındık Kurdu

  Fındık Kurdu Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  47.830
  Beğeniler:
  49.304
  2015'te ne kadar tatil yapacağız?
  Önümüzdeki yıl resmi tatillerde kaç gün tatil yapacağız, işte cevabı

  [​IMG]

  Edinilen bilgiye göre, önümüzdeki Ramazan Bayramı 17 Temmuz 2015 Cuma günü başlayacak.

  Üç gün sürecek olan bayram Pazar günü sona erecek ve Pazartesi resmi iş başı yapılacak. Eğer, bayramın bir gün öncesi olan Perşembe günü resmi tatil, kamu görevlileri izinli sayılırlarsa, Ramazan Bayramı tatili 4 güne çıkmış olacak.

  Önümüzdeki Kurban Bayramı ise 24 Eylül 2015 Perşembe günü başlayacak. Dört gün sürecek olan Kurban Bayramı Pazar akşamı sona erecek ve Pazartesi günü resmi iş başı yapılacak. Eğer, bayramın bir gün öncesi olan Çarşamba günü resmi tatil ilan edilirse, Kurban Bayramı tatili 5 güne çıkmış olacak.

  2015'te resmi tatillerin büyük bölümü hafta içi günlere denk geliyor. Yılbaşı tatili ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı perşembe günlerine, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü cumaya rastlıyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ise salı günü kutlanacak.

  2015'te Ramazan Bayramı arifesi perşembe, Zafer Bayramı pazar, Kurban Bayramı arifesi çarşamba, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ise perşembe günü olacak. (İHA)

  [​IMG]