2015 İlkbahar/Yaz Makyaj Teknikleri!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
İlkbahar / Yaz 2015 makyaj trendleri
2015 İlkbahar / Yaz sezonunun makyaj trendlerinde mürdüm tonlar ön planda.

GvLgmb.jpg

Bordo dudaklar, mürdüm gözler, bronz yanaklar... Yeni sezonda makyajlara renkli bir dokunuş geliyor. 2015 İlkbahar / Yaz sezonunun makyaj trendlerini bir araya getirdik. Bakalım, ilkbaharda hangi makyajlar popüler olacak?

Mürdüm / Marsala rengi gözler

Pantone tarafından yılın engi seçilen Marsala (şarap rengi), yeni sezonda makyajları ele geçiriyor. Özellikle göz farlarına farklı bir yorum getiren bu renk, şimdiden çok trend. Marsalanın yanı sıra koyu mürdüm tonları da göz farlarında en çok kullanılacak renklerden biri.

yPbv6n.jpg

Siyah eyeliner

Geçtiğimiz sezon ****lik ve elektrik mavisi gibi renklerin favori olduğu eyelinerlar, yeni sezonda kalsik rengine geri dönüş yapıyor. Siyahın en koyu tonlarıyla çekilmiş orta kalınlıktaki eyelinerlar, 2015 İlkbahar sezonunda en çok göreceğimiz makyajlardan biri olacak.

QRb0yg.jpg

Bordo dudaklar

Dolce & Gabbana'nın 2015 İlkbahar defilesinde dikkatimizi çeken bordo rujlar, yeni sezonun favorisi olacağının sinyallerini vermişti. İlk bakıldığında sanki elle sürülmüş hissi verilen, köşelere doğru hafifçe dağılan rujlar, yeni sezonda mutlaka denenmeli. Bordonun yanı sıra turuncu alt tonlu kırmızı rujlar da bu sezonun iddialı renklerinden biri.

WVJyq4.jpg

Kahverengi tonlu farlar

Kahverenginin yumuşak ve açık tonları, 2015 İlkbahar makyajlarına pastel bir dokunuş getiriyor. Özellikle nude makyaj yaparken kullanılan kahve tonları, hemen her göz rengine uyum sağlayabiliyor.

pRrabo.jpg

"Makyaj yok" makyajı

"No-makeup makeup" yani makyaj yokmuş görüntüsü veren makyajlar, 2015'in en çok sevilen güzellik trendlerinden biri olmaya aday. İlk olarak Tory Burch ve Jason Wu defilelerinde karşımıza çıkan bu doğal görünüm, şimdiden favoriler arasına yerleşti bile.

kjVa9J.jpg

Dumanlı gözler

Dumanlı göz makyajının trend olmadığı bir sezon neredeyse yok gibi. Hemen herkesin çok sevdiği bu makyaj, 2015 İlkbahar / Yaz sezonunun gece şıklığına ortak olacak. Tom Ford ve Chanel defilelerinde gördüğümüz dumanlı gözler, bizim de favorilerimiz arasında.

N5Mdng.jpg

Bronz yanaklar

Pembe yanaklara elveda! Bu sezon güneşte hafif bronzlaşmış hissi veren bronz tonlu yanaklar, 2015 İlkbahar / Yaz sezonunun en popüler makyaj trendlerinden biri olacak.

aokal2.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 60
  • 2.jpg
    2.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 57
  • 3.jpg
    3.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 60
  • 4.jpg