2013 Yeni Saç Modelleri.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
2012 bitmeden 2013′e hazırlık yapmak lazım. Ne giyilir ne takılır bilmek lazım. Hal böyleyken saç modelleri de dikkat edilmesi gerekenler listesine giriyor.

Geçenlerde 2013 Swim Moda Haftası gerçekleşti.Resimdeki dağınık dalgalı saç modelini her zaman sevmişimdir. Benimde saçım dalgalı ve aynı resimdeki gibi elektriklenmeler söz konusu. 2013′te yıka çık performansımı kullanacağıma sevindim. Aralara renkli kumaşlarla örgüler yaparak saçı daha da hareketlendirmek, sıra dışı hale getirmek mümkün.

Toplu saç 2013′te olduğu gibi her sene moda. Yüz hatlarını ortaya çıkaran saç modeli, yüksekten toplanınca daha seksi bir görüntü veriyor

Yukarıdaki saç modeline seksi demişken, geriye doğru jölelenen saç her zaman çok daha çekicidir. Arkası serbest dalgalı şekilde bırakılmış. Kulaklar kepçe olmadığı sürece kullanılabilir bir saç modeli

Uzun düz fönlü saçlar 2013′te de vazgeçilmez. Ortadan ikiye ayrılmış düz, uzun saçlar oldukça havalı duruyor. Klasik her zaman klasik!

Yüksek yapılmış kabarık topuz çok şirin değil mi? Düz saçın kabarık topuz haline ben bayıldım!

2013 yaz sezonunda saçlar aksesuarlanacak!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar