2012 Şubat Bebeklerinin Odaları ve Cicileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leader

Daimi Üye
Tepki
2.416
bunlar o kadar güselki bayıldım hepsine teker teker ismi gibi güsel bir çocuk olur inşallah içinde hayal ettimde bebeğini inan yiyesim geldi hepsi çok orjinal şeyler gökçem zevkine sağlık sakın bişeyler daha alayım deme herşeyi tamm artık yaza bakarsın oyyy yaaaa doğsunlar sevelim şu sıpaları

adengokce

Daimi Üye
Tepki
2.349
bilmiyorum ki, uzun kollu badi almam gerekecek. gerçi hepsini çekmedim ama olsun. 2-3 tane daha var işte. kalın çorabımız fazla yok. yelekti, hırkaydı bunları alacam şimdi.

bblau

Daimi Üye
Tepki
3.588
Çok güzeller babuş maşallah subhanallah,tarzına kurban olduğum adam şeylerini yirim onun :D
Hepsi çok güzeller güle güle giydirmek nasip etsin Rabbim.

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
ayyhhhhh yerimmm onuuu bennnnn:cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik: kücükk adam olak tamm.. cok hoss olmusss hepsii cnmm yaaa zevkli hatunn vesselammmm:huhuu: allah güzell günlerde saglıkla giydirmeyi nasip etsin cnm.. bayıldımmmm:sirin:

pikecan

Daimi Üye
Tepki
1.884

Tatlım ben senin ekledigin hicbi resmi goremedim ne bu topikte nede diger topikte.. neden olabülür acabaa??????????

ama eminim hepsi cok guzel cicilerdir o ayrı......

pikecan

Daimi Üye
Tepki
1.884
Gokcecim simdi baska bilgisayardan denedim gayet gördüm hepsini.. cok güzellermis.. masallah subanallah.. Allah güzel günlerde giydirsin tatlıskom..........

Buarada görünmüyor diye alıntı yapmısım simdi baktım aslında baskaları görebiliyormus benim obur bilgisayarda görünmüyormus.. pardon sekercimmm .........

OP
aZeLYa55

aZeLYa55

Daimi Üye
Tepki
2.452
Güle güle giydirmek, kullanmak nasip olsun Tuğbişim inşallah.
Bereketi bol olsun.:panter:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar