2012 sonbaharının en moda saç renkleri ve modelleri

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Kelly-Brooks-Cascading-Curls-3.jpg

sultanarslan

Yeni Üye
Tepki
1
saç modellerine ve renklerine bayıldım:sirin: renklerin tam olarak isimlerini öğrenebilirmiyim acaba özellikle kumral tonlarda olanları:acep:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
resim

bukadarrrr uzatıcam saçımı inşallah:lilav:
teşekkürler canım süper modeller var:foto:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ya bu aralar inanırmısın bendede bir siyah saç sevdası oluştu. bayılıyorum siyah saça. ama bana asla gitmez:(

ay sorma bendede var o buara.Yapsam nasıl olur şöyle bir düşündüm ama bu renkten direk siyaha geçersem bunalım yaşarım :hihi: Oyüzden önce yavaş yavaş kapatarak gitmem lazım :hihi:

Görmediğim çok güzel modeller ve saç renkleri eklemşsin.Kısa saç modellerinden 2 tanesini çok ama çok beğendim.Kıyabilsem saçlarıma emin ol kestirirdim öyle ama saçlarım çok kıymetli sanki altından :hihh:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396

ay sorma bendede var o buara.Yapsam nasıl olur şöyle bir düşündüm ama bu renkten direk siyaha geçersem bunalım yaşarım :hihi: Oyüzden önce yavaş yavaş kapatarak gitmem lazım :hihi:

Görmediğim çok güzel modeller ve saç renkleri eklemşsin.Kısa saç modellerinden 2 tanesini çok ama çok beğendim.Kıyabilsem saçlarıma emin ol kestirirdim öyle ama saçlarım çok kıymetli sanki altından :hihh:

bende kıyamıyorum.kısa saçlar çok modern bir hava veriyor. ama işte benim saçlar geç ujzar. kısaldımı bekle babam bekle ki uzasın:) ben siyah denedim canım. ama peruk gibi oldu hiç yakışmadı. kaşlarda açık benim. feciydi. ama yakışanda bayılıyorum.

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Kızıl bakır renklerine bayıldım boyatıcam ama çok uzun saçlarım bu aralar da çok güçsüz ilgilenemediğim için acaba boya iyice yıpratır mı ki. uzun zamandır boyamıyorum etkisini unuttum. :acep: :lilav:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Kızıl bakır renklerine bayıldım boyatıcam ama çok uzun saçlarım bu aralar da çok güçsüz ilgilenemediğim için acaba boya iyice yıpratır mı ki. uzun zamandır boyamıyorum etkisini unuttum. :acep: :lilav:

rengi çok fazla açılmadıkça birde kullanıklan boya kaliteli olunca birşey olmaz cnım.

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Hair-Styling-2012-600x826.jpg

There is a great variety of long hairstyles for women 2012 that you can experiment with long hair. Here are some ideas for you.

Hair-Styling-Ideas.jpg

Hair-Styling-Ideas-for-Long-Hair.jpg

Hair-Styling-Ideas-for-Long-Hair-2012.jpg

Work only with trendy hairstyles and don’t forget to use high quality styling products. Cute hairstyles with long hair will help you look fabulous every day!
messy-hairstyles.jpg

messy-hairstyles-2012.jpg

Stop thinking about complicated hairstyles, which take hours to do. You can just experiment casual hairstyles which will best fit your personality and facial features. You can use messy hairstyle which will underline your romantic nature. But if you want to stay up-to-date you can experiment neat hairstyles using a small amount of smoothing cream. Sleek straight hair is also rather trendy. Just experiment and don’t wear the same hairstyle for a long time because that will bore people surrounding you!
long-bang-hairstyle.jpg

long-hair-style-2012.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar