2011 Yılında Meleklerine Kavuşacaklar Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
merhaba arkadaşlar bende topiğe katılabilirmiyim bende inşallah 2011 de kavuşucam meleğime :gulbis:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
merhaba arkadaşlar bende topiğe katılabilirmiyim bende inşallah 2011 de kavuşucam meleğime :gulbis:

Canım gerçekten miiiiiiiiiiiiiii :ilknur: -kop

Ay çok sevindim yaaaaaaaaaaaaaaa Ne kadarlıksın peki? Ay çok sevindim anlatamam sevincimi ya -kop

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
Canım gerçekten miiiiiiiiiiiiiii :ilknur: -kop

Ay çok sevindim yaaaaaaaaaaaaaaa Ne kadarlıksın peki? Ay çok sevindim anlatamam sevincimi ya -kop

canım bende senin adına çok sevindim gülüm yaa valla çok güzel bir duygu böyle dostlarımdan hamiş haberleri duymak.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
canım bende senin adına çok sevindim gülüm yaa valla çok güzel bir duygu böyle dostlarımdan hamiş haberleri duymak.

Cinsiyet belli o zaman sizin? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Ben saha yolun başındayım. Daha kesemizi görücez inşallah; ama korkuyorum biliyorsun önceki hamileliğimi.

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
Cinsiyet belli o zaman sizin? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Ben saha yolun başındayım. Daha kesemizi görücez inşallah; ama korkuyorum biliyorsun önceki hamileliğimi.

evet canım kızımız olucak inşallah hiç korkma sakın stres yapma benimöde biliyorsun öncekiş gebeliğimi inan bana sağlıklı bir gebelik geçireceksin sakın başka şeyler getirme aklına bebişide üzme -kizginne zaman gidiceksin dr ye.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
evet canım kızımız olucak inşallah hiç korkma sakın stres yapma benimöde biliyorsun öncekiş gebeliğimi inan bana sağlıklı bir gebelik geçireceksin sakın başka şeyler getirme aklına bebişide üzme -kizginne zaman gidiceksin dr ye.

Oy yerim ben sizi-hmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin birtanem. İnan çok mutluyum şuan. Sende çok istiyordun bebek.

Canım ister istemez haliyle korkularım var; ama bende inanıyorumki herşey güzel olacak Allah'ın izniyle

Sadece bulantılarımın çok olmaması beni endişelendiriyor. işte kendimi çok dinliyorum sanırım :kptmya:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
En küçük ben kaldım iyi mi

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
hepimize kocaman bi maşallahhhhhhhhhh Allah nazarlardan saklasın inşallah bebişlere iyi bakınnn ben kaçtım yemek yapıcam

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bulantım yok diye endişelenme olmaması daha iyi benimde yok öle aman aman. olmasın ki güzel besneleim aricim

Ne bielyim. Önceli gebeliğimde doktor bana bulantın yoksa kork demişti. Sanırım o yerleşti beynime. -kizgin Beni daha uyuzlandırmayacağı yere daha bulandırdı beynimi. Neyseki o doktordan kurtuldum -kizgin-kizgin

hepimize kocaman bi maşallahhhhhhhhhh Allah nazarlardan saklasın inşallah bebişlere iyi bakınnn ben kaçtım yemek yapıcam

Amin birtanem, kızına ve kendine dikkat et ve özelttirme kendini. Öpüyorum sizi, kolay gelsin :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzliyorum şuan :) Bulunduğum gebelik haftasını da izliyorum :hulya:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar