2010 yazının en moda rengi: Sarı!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
2010 ilkbahar yaz sezonunda sarılara bürüneceğiz: Asit sarısı, limon sarısı, muz sarısı...

sari-mkle.jpg

2010 Kış modasına dair bilmediğimiz trend kalmadı. Sırada ne var? Sırada 2010 İlkbahar modası var. Bu ilkbaharda en dikkat çekici renk kesinlikle sarı olacak. Ama öyle bildiğiniz sarılardan değil; kışkırtıcı, tahrik edici, göz alıcı... Hazır mısınız?

Ünlü modacılar ilkbahar defilelerini sergileye dursunlar, biz de gözümüze çarpan yeni akımları sizlerle paylaşıyor olacağız. İşte, ilk izlenimlerimize göre çok renkli ve cıvıl cıvıl bir sezon bizi bekliyor. Florasan renklerin ön planda olacağı ilkbaharda, papatya görünümlere bürüneceğiz.

Papatya kadınların favori renkleri ise, asit sarıları, limon sarıları ve muz sarıları olacak...

Asit sarılara örnek...
sari-mkle2.jpg

Lacoste 2010 defilesi, Brian Reyes, Milan Moda Haftası

sar-mkle-moda2.jpg

Diane Von Furstenberg, Zac Posen, Viktor Rolf

sari-mkle-moda.jpg

2010 İlkbahar modasına kendilerini hemen kaptıran dünya yıldızları da, sarı kıyafetlerin ne kadar moda olacağının ispatı adeta...

sari-mkle-unlu.jpg

sari-mkle-unlu2.jpg

ALINTIDIR!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sarı rengi zaten çok severim; ama buradaki modellere ayrıca bayıldım diyebilirim:bayil:

böcegimm

Daimi Üye
Tepki
284
bana sarı hiç yakışmıyor yaa :ciklet: ama burdaki modeller de hoş yani yakışan giysin anacım

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende bu sene hiç almadım sarı bak:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar