2010 'nun enlerini seçmeyecekmiyiz kızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
914
En Komik Üye: Potansiyel Gıcık

KATEGORİLER:

En Geyik Üye:potansiyel gicik

aboooowwww nasıl da bilmişler ne işe yaradığımı :kptmya::kptmya: bi kere lilav o filozof ve şair üyeye de beni yazman gerek ...ödüllü bi şairim ben bu bir:hihh: ...ikincisi de bu kadar geveze birinden olsa olsa filozof olur galiba :kptmya::kptmya: ha bir de bu bebek işini düşüne düşüne yakında filozof olacağım kesinnnnnnnnnn:kptmya::kptmya:
ben de yazacağım da erkesi tanımıyorum tanıdığım kadarı ile yazarım ben de :ilknur:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
aboooowwww nasıl da bilmişler ne işe yaradığımı :kptmya::kptmya: bi kere lilav o filozof ve şair üyeye de beni yazman gerek ...ödüllü bi şairim ben bu bir:hihh: ...ikincisi de bu kadar geveze birinden olsa olsa filozof olur galiba :kptmya::kptmya: ha bir de bu bebek işini düşüne düşüne yakında filozof olacağım kesinnnnnnnnnn:kptmya::kptmya:
ben de yazacağım da erkesi tanımıyorum tanıdığım kadarı ile yazarım ben de :ilknur:

ben görmedim bir kere siirlerini yaz bakem ona göre yazarim bos kaln yerleri-kizgin:kptmya:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Devamlı bağlantım koptuğu yaptığım tek listeyi gönderemedim.Ama illakide yazmak istediğim için böyle dört parça yaptım.Size Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar