2010 babet modelleri

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

img-thing

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
babet.jpg

Babetler Türk bayanlar için aslında çok doğru seçimler değiller. Badet giyimi uzun boylu bayanlar için doğru seçimdir. Ayak sağlığı için de çok doğru seçimler değil babetler çünkü çok düzler , bütün ağırlığınızı bele veriyorsunuz vücudunuzdaki ağırlı yere veremiyorsunuz bu nedenle doğru bir seçim değildir babetler.
Yaz aylarında hani kendinizi çok hafif hissetmek istediğinizde , arasıra belki arada giymek isteyeceğiniz bir model olmalı. Bir kadının yürüyüşüne de çok fazla şey kattığını düşünmüyorum aslında babetin. Ama tabikide rahat olduğu söylenebilir.
Eğer ayağınız taraklı ise , babet gene çok doğru bir seçim olmayacaktır. Yere zaten düz bastığınızdan dolayı ayağınız iyice yayılacaktır.
Geniş ayaklı ve kısa ayağa sahip olan insanlar daha topuklu ve geniş kalıplı ayakkabıları tercih edebilirler. Hem ayakları rahat eder hemde ayaklarını biras daha toplayacaktır topuklar ,babetler ise hem daha uzun boylular icin hemde uzun ve narin ayaklar için daha ideal bir seçim olucaktır.

derin55

Daimi Üye
Tepki
460
babetler çok ince tabanlı olduğu için buranın sıcağında yazın ayaklarım pişiyorr ve hiçç kullanamıyorum...

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
çok seviyorum babet giymeyi ben çok rahat ediyo ayaklarım

havalar ısınsada renk renk giyinsek :yandanyandan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar