2008 Yılında hanimefendi.com

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Evet büyük değişim olmuş
acaba ben ozman üye miydim bilmiyorum tam tarihini
çünkü site çökmeden önce üye olmuştum site çöktükten sonra tekrar üye oldum ve herşey silinmişti.
ama bu sitenin öyle vefalı üyeleri vardı ki eskisinden daha iyi hale getirdiler.
başta Şahmaran olmak üzere

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Sitenin gelişmesinde ve büyümesinde şüphesiz hepimizin payı vardır. Ama en büyük pay sahibi şüphesiz Şahmaran'dır.

Bu vesile ile bende tüm moderatörlerimize ve aktif üyelerimize de emeklerini sitemizden esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
açılan sayfadan pek bişey anlamadım ben.sitenin eski hali çıkmadı sadece adı ve tarih çıktı okadar.

:ajan: demek site çöktü ve daha sonra yeniden canlandı he :acep: ne mutlu bu hale getirenlere -ciko

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ayyy nasıl değişmiş sitemiz... ya iyiki burdayız ve iyiki hanımefendi ailesinin bir ferdiyiz... tüm emeği geçen arkadaşlara çokkk teşekkür ederim....

:huhuu::huhuu::huhuu:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Tühh be kendime bakacaktım seksimiymişim ozamanlar birşey göremedim linkte

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sitemiz o yillarda nasilmis. :durbun:
O yıllarda küçük bir forumdu hanımefendi.com
Çok az sayıda üyesi olan,aktif olmak için mücadele veren bir siteydi canım.
Tam herşey oturtmaya başladı derken,sitemiz çöktü ve bu çöküş 1 değil 2 kez başımıza geldi.Osmanlının çöküşü gb oldu ama sonuca bakmak lazım:kayris:
Şimdi kocaman bir aile olduk burada.Kalabalık candan insanlarla folu kocaman bir aile..
Evet büyük değişim olmuş
acaba ben ozman üye miydim bilmiyorum tam tarihini
çünkü site çökmeden önce üye olmuştum site çöktükten sonra tekrar üye oldum ve herşey silinmişti.
ama bu sitenin öyle vefalı üyeleri vardı ki eskisinden daha iyi hale getirdiler.
başta Şahmaran olmak üzere
elasu'cum vefakar hanımefendi arkadaşım.
Daha evvel görseydim burayı,inan daha önce cevap verirdim ama inan tesadüfen gördüm ve hemen cevap vermek istedim.
Bu tek başıma benimle olacak bir şey değildi inanın.Sizin gibi vefakar,sizin gibi hanımefendi sevdalısı arkadaşlarım sayesinde oldu.Ben tek başıma ne yapabilirdimki inan bunların hepsi bir paylaşımın sonucu oldu.Çok emeği geçen arkadaşlarım oldu evet şimdilerde kendileri yok,kendilerince haklı sebepleri olabilir muhakkak..Ama inan içimden ne isimler geçiyor.Eskilere dair...Arina , Aslı Oktay , bitter_im , chatlack , elma şekeri , GÜLÇİN , Hamarat , ilk_nur , incitanemtuana , k.a.y.r.a. , Lilav , okypete , Oruc panter , sadiye , sıladayım , __asli__ , Şekerpare, .Fındık Kurdu ,Gülümse abla,nesrin64 ablam,esse,tatlıpozan..daha isimlerini yazamadığım ve yönetimde gönül birliği kurduğum onca arkadaşım sayesinde ve en önemlisi sizler sayesinde biz bu günlere geldik:eek:
Gece gece inan tüm duygularım karma karışık oldu ve geçmişim ve şimdiki halimiz bir film şeridi gb geçti gözümün önünden.
iyiki varsınız:hhhhhh:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sahmaran ve diger emegi gecen bütün üyelere tesekkür ediyoruz.
Onlar sayesinde bizde bu güzel siteyi tanima firsati bulduk ve hala buradayiz.
Sadiyecim senin emeklerinde azımsanamaz birtanem.
Sende hakkını helal et canım benim.,
Asıl ben teşekkür ederim.El ele,gönül gönüle olduğumuz için:cak:
Sitenin gelişmesinde ve büyümesinde şüphesiz hepimizin payı vardır. Ama en büyük pay sahibi şüphesiz Şahmaran'dır.

Bu vesile ile bende tüm moderatörlerimize ve aktif üyelerimize de emeklerini sitemizden esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.
Sevgili Adminim.
Lütfen eskiden bir hanımefendi.com tanıtım yazımız vardı,onu bir daha eklermisiniz müsait bir zamanınızda.Nasıl kuruldu bu hanımefendi.com?
İnanın siz kurucumuz Admin bey size ne kadar teşekkür etsem azdır.Bu köprünün ayağını siz oluşturuyorsunuz.İyiki böylesine güzel ve sağlam temelli bir site kurdunuz.Onca güzel yürekli insanı tanıma ve onlarla aynı ortamda bulunmama vesile olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Rabbim eksikliiğinizi hiç bir zaman göstermesin inşallah.
Evet 2 kere yıkıldık ama 3.de çok sağlam gittik ki şu an halen buradayız ve gecenin bu saati olmuş burada paylaşım yapıyoruz.
açılan sayfadan pek bişey anlamadım ben.sitenin eski hali çıkmadı sadece adı ve tarih çıktı okadar.

demek site çöktü ve daha sonra yeniden canlandı he ne mutlu bu hale getirenlere
Evet cnm azıcık bekle,ana sayfanın eski hali geliyor.:uzgun:
ayyy nasıl değişmiş sitemiz... ya iyiki burdayız ve iyiki hanımefendi ailesinin bir ferdiyiz... tüm emeği geçen arkadaşlara çokkk teşekkür ederim....

:cak:Sizlerede teşekkürler canlarım.Sizinde az emekleriniz geçmedi inanın her biriniz çok iyi birer dost,arkadaş oldunuz.iyiki varsınız.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
çok duygulandın demi gece gece canımsın biz el ele verirsek neler neler olacak daha coooookkk inşallah tabikide. Meraklanma bu siteden leşim çıkar anca

Heheh

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar