2.Ci Yemek Yarisma Kategorisi"Serbetli Tatlilar"Basvurulari Basladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
evvet hanimefendinin hamarat hanimlari
1ci pasta yarismamiz
bol katilimli
heyecanli ve cekismeli gecti

Kategorileride yine sizlerle birlikte karar verdik ve serbetli tatlilar açık ara farkla birinci olarakikinci yarışmamızı hemen başlatalım istedik...
Amacımız hem pratik yemek tarifleri öğrenmek,hem eğlenmek hemde birlikte hoşça vakit geçirmek.

Öncelikle Yarışma Kurallarımızdan Bahsetmek İstiyorum:
Yarışmamız tamamı ile kendi yaptığımız yemeklerden oluşacak.Yani netten alıntı hiç bir yemek tarifini kabul etmiyoruz.Eğerki alıntı yapıldığı taktirde yarışmadan diskalifiye olucaktır.
Yarışma katılımlarınızı bana ulaştırmak için özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz.Onun içinde sizleri düşündüm ve hemen özel mesaj linkini buraya ekliyorum ki yorulmayın
Özel mesaj yollamak için incitanemtuana tıklayınız.. :sutarafa:

Tariflerinizi yollarken çektiğiniz resimlerin üzerine muhakkak ''Hanımefendi.com'' yazısını eklemenizdir.Gönderimde bulunduğunuz yemeğinde muhakkak Malzemeler ve Yapılışını da yazarsanız sevinirim.

Şu anlık aklıma gelen isteklerim bunlar..
Hemen ''2.Yarışma Kategorisi ''serbetli tatlilar'' Başvuruları.'' konusunu açıyor ve herkesten katılım bekliyorum.
Beni yarı yolda bırakmayacağınızı umud ediyorum

Yarışma Başlangıç Katılım Tarihi:30.12.2009
Yarışma Katılım Bitiş Tarihi:15.01.2010

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bakem eşim evde

bi fırsat bulursam netten araştırıyım

ama çooookkkk değişik ve güzel bişey bulamazsam yokum baştan söylimm

Bak pazarlık yok Fındık hanım..:dusun:
Herkes katılacak:findik:
Ülen çalışıyorum akşama kadar,birde eve gidip tatlı yapıyorum..
sırf katılım olsun diyeeeee....:hihh:

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
bu sefer jüriyim hadı kızlar kolay gelsın sımdıden elınıze yuregınıze emegınıza saglık:eek:

incim bilmiyorum ya:dusun:

bu kadar hamarat hatunun arasında gözüm korktu benim:bayil:

bu kez siz üstadlar yarışın-alkis:cak:

kizlaaar:kizdim:bakiyorum hemen kaytardiniz:kizdim:
olmaz olmaz asla o ne demek önemli olan katilmak hem deyisik tatlar ögreniyoruz hemde egleniyoruz illa 1. olmamiz gerekmiyor kaytarmayin bakem kizarim yoksa hhhmmmm-kizgin
ben varim valla ay bi düsüneyim neler yapabilirim daha vaktimiz cok hadi bakalim bütün arkadaslara kolay gelsin diyorum:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
amanında aman 2. yarışmamızda başlamış şerbetli tatlılar mmmmmmmmmmmmdesenize yine göz banyosu yapacağız haydi bakalım yeni yarışmamız hayırlı olsun canlarım incim yemek yarışması çok iyi oldu yaaaaaa böylelikle bilmediğimiz lezzetlere hanımefendilerimizin marifetli ellerinin neler hazırladığını görebilyoruz sabırsızlıkla bekliyorum yeni lezzetleri ve bende yeni tarifimle yarışmaya katılıyorum diğer katılacak olan arkadaşlarımada başarılar diliyorum:eek::eek::eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kızlaryaaaaaaaaaaaaa kaytarmak yok hepimiz birlikte yarışalım önemli olan eğlenmek değilmi canlarım yaaaaaaaaa kaytarmayın bak :kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:hep birlikte giriyik yarışmayaaaaaaaaaaa şahım bizim gacılara biraz dah kız sen işe yarar belkim bağ ben kızıyim:kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar