15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben haber veririm cnm. Beni izlemeye devam edin:uc:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
kızlar bugun bende aldım bu urunlerı yarın bende baslıycam :eek: benımde 12 tl tuttu ama lıf bulamadım :( tek bır yer varmıs orasıda bugun pazar gunu oldugu ıcın kapalıydı yarın tekrar bakıcaz baslayınca tekrar gelırım yazmaya etkılerıyle alakalı...:eek:

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
Kızlar, dün akşam ilk seansımı yaptım.

Tüm yağları karıştırdım ve spreyli bir şişeye koydum. Oradan sıkarak bacaklarıma ve göbeğime yedirdim, ardından strech film ile sardım, yarım saat bekledim. Acaip derecede terletti, ayrıca biberiye yağının mentole benzer bir kokusu olduğu için en çok o serinlik verdi sanırım:D Ayrıca bol bol da biberiye yağı koktum. Hafif bir karıncalanma oldu gibi; ama bu dediğim gibi biberiye yağının kokusundan mı kaynaklanıyor bilemedim.

Ayrıca bir de sormak istediğim birşey var. At kılı fırçası ve kabak lifi kesesi kullanan var mı?

Bu ikisi de; özellikle at kılı fırçası selülitte 1 numara.. Kabak lifi kesesi de batıklarda...

bıktım şu batıklardan e selülitte var az biraz bende denesem fena olmaz arinam bende beklicem sonucunu

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
Tv.de duymuştum lifi mutlaka aşağıdan yukarı kullanmak gerekirmiş. yukarı aşağı keselemek daha fazla selülite yol açıyormuş hatırlatmak istedim.
gecen sene bende bu karışımın içine lahana yağı vu lut gölü tuzuda katıp kullanmıştım faydasını görmüştüm bebek cildi gibi olmuştu ama bu sene yine var :aglayan:

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
29 yaşla kemale eriliyormu maşallah diyelim tabiki :hhhhhh: bende de doğumdan sonra oluştu 32 yaşında tazeciktim o zamanlar :gul:

N

nursena

Misafir
eee büyüdüm cnm yaaa:) kemale ericez artık.. benim dogumdan sonrada hiç olmamıstı.. hep tazecikim ben:)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben halen devam ediyorum; ama fırça ve keseyi almadım henüz. İnşallah onları da bulunca daha da yararı olacak.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
bende dus alirken soguk su akitiyorum bacaklarima. dustan ciktiktan sonra bacaklarim isinir gibi oluyor. 2 gün oldu bakalim etki yapacak mi?:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Etki yaparsa konuşuruz buradan bidenem -ciko

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim sagol bende burda bulamam bunlari sanirim anca türkiyeye gelince alcam:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Devam ettim; ama sıcaklardan dolayı yarım bıraktım kızlar :dertli:,

Birde okaliptus gibi kokunca yağlar, sıcakla beraber tıkadı beni:) Kış döneminde yeniden başlayacağım :eek:

Bu arada çok fazla terlettiğini söyleyebilirim :panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar