15.03.2010 - 19.03.2010 Tarihli Konuğumuz Kim Olsun???

İşte Konuklarımız ve İsimleri

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
:gul:allah sizi emi koptum inanin okuyunca yorumlari hemencecik 18+ yapivermisler burayida ayol bu gacilar:)amaninnn bi baktim benimde adim varmis siralamada,secilirsem tabiki memnuniyetle otururuz koltuga:eek:ama canim kedijim baktimki cok hevesli hatta oyunu bilem kendine vermis:dil:madem dedim bende oyumu sana veriyorum kedim zaten hec dert etme baksana sonuclar senin terleyecegini gosteriyo bidenem:eek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
:gul:allah sizi emi koptum inanin okuyunca yorumlari hemencecik 18+ yapivermisler burayida ayol bu gacilar:)amaninnn bi baktim benimde adim varmis siralamada,secilirsem tabiki memnuniyetle otururuz koltuga:eek:ama canim kedijim baktimki cok hevesli hatta oyunu bilem kendine vermis:dil:madem dedim bende oyumu sana veriyorum kedim zaten hec dert etme baksana sonuclar senin terleyecegini gosteriyo bidenem:eek:

Kızzz muhtemelen ben oturursam o koltuga bı daha haftanın konugu secmekden de vazgececek hatta tobe edecekler.:eek:

Sırf bol kahkaha adına ıstıyorum evet benım olmalı o koltuk.Zaten baskası olursa da daha ılk sorulanları cevaplayamadan pc sı cokecek kazaylaaa

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
Kızzz muhtemelen ben oturursam o koltuga bı daha haftanın konugu secmekden de vazgececek hatta tobe edecekler.:eek:

Sırf bol kahkaha adına ıstıyorum evet benım olmalı o koltuk.Zaten baskası olursa da daha ılk sorulanları cevaplayamadan pc sı cokecek kazaylaaa

kiz deluuuuuuu secilirsen neden bidaha tovbe edelimki seni tekrar koltuga almaya valla cok eglenceli birisisin eminimki sen secildiginde...sen,kahkaha olucaktir burasi koltuk zati senin bidenem:eek: :eek:seni soyle bi terletelimde sen tovbe etme bide bidaha koltuga oturmaya:)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul::gul:ayyyyyyyyyyy koptum yaaaaa kııs kedicik sen görürsün bizmi töbe etcez senmi görecen sııkıı hazıırlanııyorum haberin ola:dil::dil::dil:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Oyumu kullandım:sarki: Kedijik hayırlı olsun bebem:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar