14 Subat

D

d.melek

Misafir
Bunu şimdi buldum :utandim: Belki doğum günüde yaparım.-hmm

Gömlek alıp kocişime üzerime giyip öyle hediye etcem -hmm-hmm

Sizlerde böyle bişi yapabilirsiniz canlar sevgililer gününde

kaslarini oynatdigina gore gomlegin altinda hic bir sey olmuycak :D:D:D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:cokkomik: :cokkomik: :cokkomik:

Konu aldı başını gidiyor. Ben gideyim bare:dil:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
düsünüyom düsünüyom
banyo aynasina atesli bi günaydin notu yazacam rujumla
kalkar kalkmaz elini yüzünü yikayinca görsün
evim iki katli
asaya inene kadar notlar yazicim
ve ve veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
iste öyle arkasi yarin :kptmya:

D

d.melek

Misafir
evet,ama ben onun ismine ozel siir yazdim artik daha once,onun icin guzel sozcukler yazicam isminin bas harfleriyle. siiri o kadar cok beyenmistiki annesigilede gostermisti. siiri yazip guzl bir e cerceveye salip mail ile yollamsitim ona....-hmm

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Evinizin koridorunun zeminine mumluklar yerleştirin. 2-3 tane mumluk da yatak odasına koyun. Mumlukların ortasına güller serpiştirin, gülleri tek tek yere serin. Peş peşe sıralanan güller, yatak odasına kadar yerleştirilmektedir. Yatak odasındaki gülleri, yatağınıza kalp şeklinde koyun. Kalp şeklindeki gülün ortasına, bir oyuncak bebeği yüzüstü yerleştirin, eline bir adet gül tutturun. Mizansende, oyuncak bebek sevdiğinizin yollarına gül dökerek yatak odasına kadar geliyor ve orada yoruluyor. En son olarak da yatağınızın üstüne güllerden kalp çiziyor, yorgunluktan elindeki gülle beraber uyuyakalıyor. Sevdiğiniz kişi eve geldiğinde, koridordaki mum ışığı arasındaki gülleri görecek ve heyecanlanacak. Güller, koridorun devamında yatak odasına doğru devam edecek. Sevdiğiniz için heyecanlı bekleyiş başlamış olacak. Yatak odasına girdiğinde, mum ışığında bir kalp ve kalbin ortasında yorgun düşmüş bir oyuncak görecek. Oyuncağı çevirdiğinde, işte o değerli sözlerle karşılaşacak. Oyuncağa iliştirdiğiniz bir kağıtta ya da kartta ka ‘SENİ SEVİYORUM’ yazılı olacak ve sevdiğiniz, oyuncağın elindeki gülü alarak memnuniyetle sizin gözlerinize bakacak. :eek:
nasıl amaaaa...:dil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar