11. Haftanın Konuğu »» sıladayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
gerçekmi ben kaçıırmıışşıım o mesajıı görmemişştim benim çocuklarıım çok sever islim kebabıınıı ve bende onlarıın sevdiğği herşşeyi severek yapııyorum canıım talııda benim sevdiğğimdi onuda yapmıışşken ekleyim dedim bugün benm tatlıı günümdü yapmıışştıım haftada birgün tatlııya izin var çünküm bitanem:eek::eek::eek:

canım irmik tatlısına bende bayılırımda ayrıca yemek süslemenede daha çok bayılıyorum

özel restoranlardaki yemekler gibi yapıyosun sılam:catalbicak::catalbicak::catalbicak::catalbicak:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet sılacım sıra bendeehoşşgeldin canıım evet sııra sende de bu sorular ne büle bacıım:kptmya:

sıla bir gününü nasıl geçirir??yoğğun bir şşekilde geçirir
mini etek giymeyi severmi severim ama yalnıız eşşimin yanıında giyebiliyorum dıışşarda yassağğ
makyaj yapmadan dışarı çıkmam diyenlerdemi evet makyajsıız çııkmam bcm
tavukmu yumurtadan yumurtamı tavuktan çıkmış yumurta da tavuktan tavukta yumurtadan çııkmıışş:kptmya:
bu jerrinin tomdan çektigi nedir jeryy nin tomdan çektiğğimi bacıım ben en çok toma üzülürüm yazıık tom başşlar kovalamaya ama başşıın binbir türlü kaza hep tomun başşıındadıır yazuuuuk kaç yaşşıında kadıınıım hala seyretmekten büyük keyif aldıığğıım bir çizgi film-hmm
muzur fıkraları nerden buluyosun araşştıırmacıı yazar ve gazeteciliktir meslek sıırrıı süylenmez:kptmya::kptmya:
dünyayla güneş arasındali mesafe ne kadar dır 228 milyon km dir
forumda en sevdigin smayle hangisi:eek:-hmm:bitter::teselli::findik::kizdimama::gul::gul::gul:bunlarıı çok seviyorum
gece kuşu olmaktan memnunmusun hemde nasııl-hmm
çocuklarla ilgilenirmisin fazlasııyla
aşk mı sevgimi sevgi
sevgimi saygımı her ikiside
hangi rengi seversin pembe ıışşııl ıışşııl canlıı renkleri severim

alttaki kelimeleri 1 kelimeyle anlat
aşk [Byalan
çiçek çok severim
çilek alerjim
kitap hazinem
devlet kriz
hürriyet özgürlük
masal her akşşam çocuklarııma okurum
dizi yaprak dökümü
tv boşş zaman
renk pembe
rakam 7
dünya içinde yaşşamayıı seviyorum
ahiret buluşşma
ölüm sonsuzluk
müzik çok severim
dedikodu nefret ederim
erkekler anlaşşıılmasıı zor varlııklar
koca saygıı sevgi
çocuk yaşşam ve hayat sevincim
sinir çok nadir olur
ayrılık sııla hasret
bebek rabbim herkese nasib etsin
bunalım alıışşverişş
hayat tatlıı tuzlu bi okadarda neşşeli
anne çok güzel bi duygu
kader alıın yazıısıı

şimdilik bu kadar yine gelecem anacımmgel anacıım beklerim güzel sorularıın için teşşekkürler canıım benim:eek::eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım irmik tatlısına bende bayılırımda ayrıca yemek süslemenede daha çok bayılıyorum

özel restoranlardaki yemekler gibi yapıyosun sılam:catalbicak::catalbicak::catalbicak::catalbicak:

ben herzaman sofraya oturduğğumda önce göz zevkim diyenlerdenim bitanem bu yüzdende yaptıığğıım yemekleri hep göz zevkime göre hazıırlarıım seviyorum çünkü mutfağğıımıı :eek::eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
pıstt bı soruma cevap vermemıssın bır ıkı soru daha eklıyım toplu cevap ver
sapıklıgımı begenıyomusn :D
sporla aran nasıl kosu bandındaıken aklıma geldı bu spor
ve benımle spora varmısın yokmuusn :D

bayiliyirim
sporla aram iyidir düzenli olarak hersabah saat 7 buçukta kondisyon bisikletinde 1 saat spor yapııyorum şşimdide kendime şşu kanal d de reklamıı verilen mekik aletini alııcam göbeğği fazla yormadan mekik çektiriyomuşş yaza kadar fit olmam lazıım baccıııııııııııııııııııımmmmmm
varıım bacıım-hmm-hmm-hmm-hmm

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bayiliyirim
sporla aram iyidir düzenli olarak hersabah saat 7 buçukta kondisyon bisikletinde 1 saat spor yapııyorum şşimdide kendime şşu kanal d de reklamıı verilen mekik aletini alııcam göbeğği fazla yormadan mekik çektiriyomuşş yaza kadar fit olmam lazıım baccıııııııııııııııııııımmmmmm
varıım bacıım-hmm-hmm-hmm-hmm

gıık madem duzenlı spor yapıyosun neden benı mspor topııgne hergun bıldırımde bulunmuyosun :cirla::kizdim:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
hayattan neler beklemektesin?
beğenerek dinlediğin ilahiyi paylaşırmısın?
eşin hiç seni küçük düşürdümü?
ev de kimin sözü geçer?
gezmeyi severmisin?
son nefesini allahın izniye nerede vermek istersin?

:eek:

:hhhhhh:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
hayattan neler beklemektesin?sağğlıık ve mutluluk
beğenerek dinlediğin ilahiyi paylaşırmısın?abdurrahman önülün söylediğği ve nihat hatip oğğlununda anlatıımııyla kerbela çok severim bu ilahiyi birde medineye varamadıım gül kokunu alamadıım ah ben resule doyamadıım yaralııyıım yaralııyıım bu ilahileri dinlerken hep ağğlarıım çok severim
eşin hiç seni küçük düşürdümü?toplum arasıında hayıır
ev de kimin sözü geçer?yerine göre değğişşiyo ama çocuklar üzerinde eşşimden çok benim sözüm geçer benim söylediğğim sözün üzerine başşka söz dinlemezler bunu aslıında pek istemiyorum babalarıınıında sözünü aynıı şşekilde dinlemelerini istiyorum ama ben daha otariter ve kuralcııyıım baba da aksine çocuklarıına karşşıı çok yumuşşak hiç kııramııyo kendisinin annesiz büyümesinden kaynaklanan birşşey herhalde
gezmeyi severmisin?bayıılıırıım ama bu sene pek gesmeye gidemiyorum fıırsat buldukça arkadaşşlarla vakit geçiriyoruz
son nefesini allahın izniye nerede vermek istersin?ah keşşke rabbim nasib etse kabede son nefesimi vermeye

canıım çok güzel sorulardıı teşşekkürler bitanem:eek::eek::eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
sılam bir hafta konuğumuz oldun birtanem..
Tüm gelen sorularımızı tüm içtenliğin ve samimiyetinle cevap verdin,öncelikle bunun için sana sonsuz teşekkürler ediyorum..
Hanımefendi.com'un bana kazandırdığı en vefalı dostlardan biri oldun canım benim..
Seni tanıdığıma çok memnun oldum,çok hoş ve güzel sohbetlerdi..
Teşekkür ediyor ve öpücüklerimin en özelini senin için gönderiyorum:eek:ve konumuzu burada sonlandırıyorum:hhhhhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar