101.Haftanın Konuğu -> bitter_im

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
bitoşum seni çok terletmeyeceğim
kahramanın kim
hayatını özetleyen slogan ne
yapmak istemediğin meslek
en sevdiğin reklam

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
tumblr_llh15cM3bQ1qg7uxo.gif

Favori aksesuarın ne?

Aksesuar sevmem yüzüktür küpedir hiç hoşlanmam :hihi:
Ama pırlanta olursa takabilirim anca
Ama yazın saat takmayı çok severim :panter:

Ne giyeceğini nasıl seçersin? Bu konuda zorlanırmısın?

Alel acele bir yere gideceksem elim ayagma girdiği için zorlanıyorum :hihi:
Öbür türlü planlıysa sabah uyanınca wc giderim önce :D elimi yüzümü yıkarken falan hemen alt üst uydurur odaya geçer giyinirim :hihi:

Giyim tarzını nasıl açıklarsın?

Günlük giyimim trend koleksiyon olur kazak jean triko gibi. Yani kısaca spor :panter:
Ama gideceğim mekana görede ayrı olur.

Saçlarına şekil vermen, ne kadar zamanını alır?

Açıkken kısa saç seviyordum hareketli omuzlarda.
Saçlarımda hafif dalga olduğu için pekte birşey yapmıyordum yani uğraşmazdım :)
Akşamdan yıkardım sabaha dahada dalğalanır orjinal maşa görevini görür :gul:

Saçlarında boya var mı? Kaç yaşında boyattın?

Evet şuan var yaklaşık 1yıldır saçımda boya yok ama akmasını bekliyorum kalanlar var :hihi:
18 19 yaş arasıydı sanırım ilk rengimde sonbahar kızılıydı :panter:

Ne sıklıkla makyaj yaparsın?
Evdeyken sürekli ruj ve lipstick sürerim :D
Ama dışarı çıkacaksam mutlaka bi rimel bi eyeliner veya kalem olur.
Ama abartı makyaj kullanmıyorum.

En beğendiğim kozmetik malzemesi hangisi?

Rujlarım :) bayılıyorum onlara özellikle pembiş tonlarına :panter:
Böylemi sordun marka olarakmı bilemedim

Ayakkabı çılgınlığın var mı?

Kıyafetime uymayan hiç bir ayakkabıyı almam :D
Yani fuzuli gereksiz ayakkabı alımı yapmam :panter:
Bir düğün söz nişanı olur yakın dost çevreden o şekilde alırım. Özellikle çıldırıp alabileceğimi sanmıyorum :istebu:

Giyinirken nelere dikkat edersin?

Kollarına çok dikkat ederim birde üzerime kesinlikle oturması gerekiyor.

Modaya uyarmısın? Yoksa ben kendi modamı kendim yaratırım mı dersin?

Tesettürüme göre cevaplıyayım :hihi:
Trend tesettür modası şuan bütçemi aşıyor.
Kendi stilim ve tarzımla bütçeme uygun giyinirim :panter:

Evleniyorsun ama gelinliğini beyaz dışında başka bir renk seçmek zorundasın. Bu hangi renk olurdu? Neden?

Önce kim zorunda tutuyor onu de hele bana bi saçını başını yolayım
Soruya dönecek olursam pudra veya açık pembe tonları tercih ederdim :D neden çünkü hem beyaza yakın hemde gece kıyafeti veya kınalık görünümü yerine gelinlik görünümüde verebilir. beğendigim bir kaç model var mesela :kedim:

tumblr_md0213c5b81qc8e6lo2_r2_250.gif

Yemekler ile aran nasıl? Yemeğimi yedirmeyi mi seversin?
Yemek çok seçerim herşeyi yemem mesela :hihi:
Birde gittiğim yerde eger ilk gittiysem tedirgin yerim rahatça yemek yiyemem :hihi: Yedirmeyide severim iki çift sohbetin tatlı sözlerin yanında yemekleri masraf olarak asla görmem sakınmam :kedim:

Hangi tarz yemekler sana daha çok hitap eder peki?

Sebze olsun ot olsun onlar tam benlik özellikle vitaminli yemekler bana göre. Gereksiz yemekleri kendi evimdede tüketmem gittiğim yerdede tüketmem :hihi:

En sevdiğin yemek ve tatlı desek bize ne dersin?

En sevdiğim yemek graten ve brokoli salatası :panter:
Tatlı olarakta sütlü tatlılar tercihim. :sirin:

Hangi yörenin yemekleri damak tadına daha çok uyuyor?

Biz boluluyuz ama hiç yöresel yemek yapmıyorum.
Herşeyi mevsiminde tüketmeye özen gösteririm.
Kış sebzeleri yaz sebzeleri gibi.
Mesela kışın brokoli karnıbahar olmazsa olmazım her hafta alırım.
Yazın taze fasulye ve semiz otu popülerlerim arasında :hihi:

Favori mezen desek ne dersin?

Patlıcan köri tek geçerim :)

Ömrünün sonuna kadar tek bir içecekle idare edeceksin deseler, sen hangisini seçerdin?

Tabiki su tercih ederim. Bir insan suyla hayat bulur bunun gerçek olduğunu düşünüyorum. Su vucudun ihtiyacı diğerleri olsada olur olmasada. Zaten meşrubat tüketen biri değilim :panter:

Dünyaya bir dondurma olarak gelseydin, hangisi olmak isterdin?

:D Dünyaya bir dondurma olarak gelmem biraz saçma olur çünkü dondurma üretilebilen bir tatlıdır :panter: beni üretenden Allah razı olsun diyerek çilekli yapmasınıda dilerdim :kptmya:

En sevdiğin abur cubur ne?

Abur cubur tüketmiyorum bacım :D
Tüketilmesinede karşıyım :D

Çay mı? Kahve mi? Meyve suyumu?

Çay ve kahve meyve suyuda organik olursa içerim :D
İlla birini seç diyorsanda organik olan meyvesuyunu alayım :cay:

Çay diyince aklım kahvaltıya, kahvaltı diyince aklım peynire gitti. Sence hangi peynir en güzeli?

Peynir seçmem hertürlüsünü yerim onuda organik alıyorum bacım :panter:

Sitenin mutfak perilerinden biri de sensin :incim: Yemek yapmaya ne zaman ilgi duymaya başladın?

Yemek yapmaya ilgi duymadım hiç bir zaman hemde.
Yemek yapmak zorunda kaldım yapmazsam aç kalacağımızı biliyordum.
İki abim ve babam benim elime bakıyorlar mecburiyetten mutfak şefi oldum :hihi: Ama şimdiyi soruyorsan yine yemek yapmayı sevmiyorum bıkmış durumdayım :) pasta kekleri soruyorsan onlara ilğim büyük o ilgide 2-3 yıldır büyüdü bende :hihi:

Bir pastane açacak olsan adını ne koyardın?

Keyf-i İkram olabilir çok ilğimi çekti :D

İnsanlar senin elinden ne yemeği severler? Ya da hadi be bitter_im şunu yapta yiyelim dedikleri bir yiyecek var mı?

Yemeklerde karnı yarık tek geçerim lezzetini dogal ve hafif olduğu için isterler.
Tatlılardan şuara rövanşta kurabiyelerim ve minik keklerim var :hihi:

Mutfaktaki en büyük fiyaskon neydi?

En büyük fiyaskom özenerek yaptığım bir pastanın elimden düşüp ters yere yapışmasıyla oldu :D Çok kötü bir durumdu çok üzülmüştüm :(

Diyelim ki 1 saat sonra sana geliyorum. Bu zaman zarfı içinde bana neler hazırlarsın? (Yoksa gelirken getir ulen akşamdan haber vereydin mi dersin :ko)

Asla öyle bir cümle kurmazdım başımın üzerinde yerin var buyur bacım diyerek teli kapatırdım :D Ve ilk yapacağım iş pratik kek çırpardım kek fırındayken tozları alır süpürgemi yapardım :D Ardında 3-2-1 pogaçası hazırlardım :hihi: Sonra Keki fırından çıkarır poğacaları fırlatırdım fırına kek soguyana kadar kremasını yapardım bir güzel süslerdim.
Poğaçalarda pişmiş olurdu :D Hemen misafir için hazırda olan kuruyemiş&kraker bisküvilerimide bir güzel tabaklara servis ederdim sen gelene kadar çayda demli :D eee 1 saat doldu bacım nerde kaldın :sinirli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
original.gif

Kalbin ne kadar kırık?

Kalbim bir erkeğe yada ailemden başkasına asla kırılmadı incilmiş olabilir ama kırılmadı. Beni kıran ve vuran hep ailem oldu gerisini sen hesap et :panter:

Sevdiğinle evleniyorsunuz diyelim (Allah bir yastıkta kocatsın :hihi:) Onunla nasıl bir düğün hayal ediyorsun?

Açık havada yeşillikler ve deniz kokulu rengarenk büyük lambaları olan bir mekanda hayal ediyorum inşallah Allah gönlüme göre verir :utan:

Sevdiğinin sana nasıl hitap etmesini istersin? Sen ona nasıl hitap etmeyi seversin?

Aşkım maşkım demesini istemezdim onlar benim mazimde çok kullanıldı :D
Evleneceğim kişi çok şanslı ve ona özel kelimeler olmalı. Erkeğim eşim derdim :kedim:
Onunda bana kadınım demesi hoşuma gider :panter: bunlar yeter gerisi gereksiz laf salatası :hihi:

Sevgilin olacak kişide hangi özelliklerin daha önde olmasını istersin?

En önemlisi saygısını asla bozmamalı. Ne olursa olsun. Benim gibi mütevazi pambık şekeri gibi olsun :hihi: Birde beni çok iyi anlamasını istiyorum.

Sence bir erkeğin en karizmatik olduğu an hangisidir?

Şimdi erkek sinek uzmanlığımı kullandırtacan
Bacım erkek var erkek var. Her erkek karizmatik olamaz. Karizma bir erkek zaten imajıyla stiliyle hertürlü gideri olur :hihi: Ama Tip kadar giyim kuşamada dikkat etmesi zaten bir erkeği çekici ve karizmatik yapar :panter:

Bir erkeğin hangi hareketi sana işte budur :istebu: dedirtir

Mütevaziliği arabanın kapısını açması :D masaya ben oturmadan oturmaması hatta sandalyemi ben otururken tutması :D Bunlar benim eşimde mutlak olması gereken özellikler :D Yani erkek erkektir ama incelikle kibarlıkla kılıbık olunmuyor. Bu düşünceyi silseler zaten dünya daha güzel bir hal alacak...

Çok yeni bir ilişkiye başlamışsın diyelim. Bu ilişkiyi ne bitirebilir?

Yeni başladığım ilişkilerde çok ciddi tavırlıyımdır sulu zırtlak kişileri sevmem ve amaçları başka olan erkeklerle zaten ilişki devam etmez.

Sevgililer günü hakkında ne düşünüyorsun peki?

Sevgililer günü güzel bir adet çıkartmışlar iyi hoş ama bence sevgililer günü diye yılda 1 kere çiçek alan erkeğe karşıyım. O gün deil arada sırada alsana be adam :D neden o günü bekliyorsun bu saçma Erkeklere bir emrivakilik durumu uyandırıyor. Telaşa kapılıyorlar yok küsmeler yok tripler bunlar boş şeyler.. Çocukça..
Sevdini o gün deil hergün bilmem daha çok mutlu eder :panter:

Birisinin aklını çelmek için, ona hangi iltifatta bulunursun?

Ahh yavriim yumurta gibi çocuksun anam Sakalını bıyıgnı keser gerdanıma kolye yaparım beee :kptmya::kahkaha:
Deil tabi işin gırgırı :D Aklını çelmek için çabalamam ben zaten doğuştan yetenikliyim :D :gul:

Yeni biriyle tanıştın diyelim. Onda gördüğün hangi özellik, bir anda soğumana neden olur?

Şiddete meyilliyse kesinlikle soğurum.
Ben şiddetin hertürlüsüne karşıyım.
Hakaret edersede geçerli.

Ruh eşinde ne arıyorsun?

Ruh eşi diye birşey sahiden varmı bilmiyorum ama.
Adam gibi sevecekse gelsin :D kimmiş bu kız bana birini buldunda çaktırmıyonmu :gul:

Aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aşk hakkında geçici heyecanlar oldugunu düşünüyorum.
Bu heyecanları alevlendirmektede her iki cinsinde elinde. İkisi birşeyler yaptığı sürece bence aşk ilk günkü tazeliğini korur :ask:

Sevgilinden ayrıldıktan sonra ilk ne yaparsın? (Kuaföre gitmek - elinde çikolata dondurma depresyona girmek vs gibi)

Yok beeeeeaa ne depresyonu :D bende manita bitermi hemen ötekine gider çarşıda 3-5 tur atar kendimi yenilerim :D Format misali

Sevgilinde olmazsa olmaz özellik desek?

Olmazsa olmazı giyinmeyi bilsin :D

Evlilikle ilgili düşüncelerin nedir?

Herkes evliliği 1 kerede olsa tadmak ister.
İyi yada kötü bence tadmalı. Herkes evliliği hak ediyor. Ama evlendim demek için evlenilmemeli gerçekten evlenmek istediği için evlenilmeli diye düşünüyorum :utan:

Sevgilinin ailesine bir türlü kendini sevdiremedin. Nasıl bir yol izlersin?

Kendimi kimseye begendirmek zorunda değilim.
Kimse beni sevmekle yükümlüde degil.
Çabalamam yani :panter: Olmuyorsa olmuyor..

Peki ya senin ailen sevdiğin kişiyi onaylamazsa ne yaparsın?

Aileme saygı duyarım önce sebebini sorarım.
Mantıklı cevapları ve açıklamaları varsa tabiki ailemin istediğini yaparım.
Ama mantıksız şeyler söylerlerse ikna etmeye çalışırım.

En yakın arkadaşının sevgilisi sana hafiften yazıyor sanki? Durumu fark ettiğinde tepkin ne olur?

Kesinlikle uzak dururum bana ters bu olaylar arkadaşımada söylerim. Baktım beni degil onu tutuyor ikisinede yol veririm. O tarz insanlardan hoşlanmıyorum..

Hangi tip seni mıknatıs misali kendine çeker?

Uzun boylu ve fiziğinin düzgün olması yetiyor :1:

Sevgilinin annesiyle tanışmaya gittin diyelim. Yemek yiyorsunuz ama yemek damak tadınla uzaktan yakından alakalı değil. Hadi bakalım, ne yapacaksın şimdi?

Bu durumla karşılaştım yakın zamanda.
İlk defa gittiğim için renk vermedim.
Mütevaziliğimi korumak için tadlarına bakarak yedim. Az aldığımı sorduklarındada miğdem yanıyor veya ağrıyor gibi küçük yalana sığındım :D Sonrasıda yalanı patlattım ellerinize sağlık herşey çok güzeldi :D

Nasıl bir evlenme teklifi sana evet dedirtir?

Ben zaten ona eveti vermişimdirki o öyle birşeye yelteniyordur :D O yüzden hiiç farketmez. Bir buket çiçek bir yüzükle mekan hiç farketmez sokak ortasında bile olabilir.

Sana göre, "Sonsuza kadar mutlu olmak" ne anlama geliyor?

Sonsuza kadar mutluluk sadece masallarda olur.
Hiç bir insan sonsuza kadar mutlu degildir bu imkansızdır..

Noktaları doldur....

İnsanlar beni seviyor çünkü....bende seviyorumdur ondan :D ...............

Keşke ......siğarayı dion demi :D....'yı bırakabilsem / yapmasam

Mutluyum çünkü... herşeye ragmen beni düşünenler var deger verdiklerim var. :ask:

30 yıl sonra ben... Sanırım 4. kocada olurum :gul:

Ben yaşlanınca kesin .çıtır olarak kalıcam.. olacağım

Çok şükür ki... böyle bir siteye üyeyim :eek:ky:

Hayat neden... acımasız ?

Elbet birgün... banada sıra gelecek :D

Hayatta en çok yapmak istediğim şey .Roma'ya gitmek..

Ben çok yükselicem. inanıyorum!

En sevdiğim

Çöldesiniz ve yanına siteden 5 kişi alabiliyorsun seç bakalım kimlermiş onlar (beş kişiyi ne eksik ne fazla yazman lazım)

1.@nk83
2.@Aslı Oktay
3.@Aşk Sancısı
4.@Şahmaran.
5.@flamingo

Çölden kurtulabilmek için yanında sadece 4 kişi olması lazım.Yani birini bırakacaksın hangisini bırakırsınız?

Kim : @flamingo seni bırakıyorum bu işin sonu kötü kurtar kendini anam

Çöl ateş gibi yakıyor! Kilometrelerce uzanıyor. Her yerde kum var. içinizden biri sürekli susadığını söyleyip sızlanarak seni deli ediyor huzuru sağlamak için onu bir cami avlusu bulamadığına göre bir yerde bırakman gerekli. Kim o sızlandığı için bıraktığın kişi?

Kim : @Şahmaran. kesin o sızlanır :D

Geriye 3 kişi kaldı. Yürüdünüz, yürüdünüz, yürüdünüz. Sıcak, sıcak, sıcak. Felaket! Aradığınız vaha kurumuş! içlerinden biri bunu görünce bayıldı ama sizinde durmanıza imkan yok o bayıldığı için bıraktığın kişi kim?

Kim : kıyamam ama yaa @Aşk Sancısı :D dedim okadar hızlı yürüme sıcakta bayılcan diye :gul: dur ama ben onu suni tenefüsle ayıltırım :D :gul:

Geride 2 kişi kaldı. Uzun sıcak bir yürüyüşten sonra ilerde çölün bittiğini görebiliyorsunuz. Fakat ne yazık ki çölden sadece bir kişi ile çıkabilirsiniz. Hangisini bırakıp hangisini yanına alacaksınız?

Kim : Kendimi bırakıyom aslıyla sen aranızda halledin :gul:

Sonuç için aşağıya bakk

Şimdi o en son bıraktığın kişiyi neden en sona bıraktığını açıkla ve ona birşey hediye et (resim-söz-şiir-müzik vs.)

Bu durumda ben olmadığım için @nk83 @Aslı Oktay'a resim şiir hediye et bakem hadi güllerim benim :gul:

Vee bu sonuçtanda anlaşılıyorki bitter bacınız sizin için kendini bile feda eder ama sizi asla yarı yolda bırakmaz -ayse :hhhhhh:

Not; Etiketlenenler lütfen espri amaçlıdır kırğınlıga dargınlıga meyil etmiyelim :panter:

logo_cartoon.png

Neden bu sitedesin? Seni buraya bağlayan şey ne?

Site ile büyüdüm ben benim için manevi degerleri anıları ve güzel insanları çok fazla.
Burada deger verdiğim insanları çok özlüyorum.
Ve ben onları bir gün girmesem siteye ikinci gün çok özlemiş bir şekilde siteye koşuyorum.
Ve istiyorumki bir çok özlediğimde yeniden bizimle olsun..

Sitede hangi bölüm daha çok ilgini çekiyor. Neden?

Dekorasyon farklı dekorasyon fikirleri her zaman dikkatimi çeker :panter:

Sitede en çok dikkatini çeken ve en çok da etkileyen isimler kimler?

Herkesi önemsiyorum burada isim vermek haksızlık olur kırgınlık olsun istemediğim için özel olarak isim vermek istemiyorum :panter:

Şimdiye kadar sitede seni en çok mutlu eden ve en çok üzen şey ne oldu?

En çok mutlu eden şey doğum günlerimin kutlanmasıydı kutlayan kutlamayan herkese tekrar teşekkürler :panter:
En üzücü olayım olmadı sanal ortam sonuçta üzülmek polemik gereksiz..

Hayatını yönetmek için yaşam "koçlarına" ihtiyacın var. Siteden hangi isimler senin yönetmek istediğin kısımların başına geçecek bakalım? (misal :D Bitter_im benim neşemi kontrol eden yanım, Bitter_im benim mantığımı kontrol eden yanım vs gibi )

Hmm bu haksızlık ama ben bütün siteyi yaşam koçu yapamamki ben böyle rahatım herkes beni sevsin yeter :hihi:
kaytarıyorum bu konuda bacım anla beni :)

Soruların için çok teşekkür ederim kokulu öpücüklerimi gönderiyorum yakala :eek:pucuk::eek:pucuk::eek:pucuk:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
30 yıl sonra ben sorusunda bir kaykıldım ki sorma :gul:

Son soru hangi çiçeği seversin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Benim sorularım şimdilik bu kadar duruma göre yine gelebilirim. Kolay gelsin bacıcım
Çok teşekkür ederim soruların çok hoştu canımcım :eek:
ahhaa :ko hayırlı olsun bitter_im :nazo: ehh işte etme bulma dünyası :selam: Neyse bu sorulara cevaplarınız bittiğinde bende devreye girmiş olacağım sanırım :huhuu:
:D yörü git nan sırtımdan ter zikzak cizerek popişe indi ne diyon sen
Sor bebegim ayıp edion :D
:acep::acep:
sanırım bitter artık siteye terk etti daha gelmez söleyeyım :kptmya:
nk ne yaptın sennn bizi soru bırakmadın valla :D
:D geldim beaaa ne kaçaçcam :d ben kaçacak üyemiyim
ahh kuzummm
soruları görünce dayanamayıp siteyi terketmiş:ko
nk soracak soru bırakmamışın gıı:kahkaha:
:D Sende sor bebeğim merak ettiğin bişi varsa
Gercekten bütün sorular sorulmuş nk tarafından.:)

Ben de bitterim in nickini çok beğeniyorum, onu diyeyim bari
Kendisini de cok seviyorum;)
Cevaplari bekliyoruz bakalım-alkis
Ayy canım benim çok teşekkür ederim bende seni ve hepiciğinizi çok seviyorum :ask::ask::ask:
nk cim sağolsun:utan: bizlere soracak soru bırakmamış..:derdimcok:
şimdi terleme sırası sende çikolatam..
:hihi: çok teşekkür ederim ablacım
nk her şeyi sormuş biz ne soracağız şimdi neyse bitter cevaplasın da merakımızı giderelim en azından :ko
:d Temem merakını gider bakalim :hihi:
aman tanrııım.bittere kolay gelsiin.daha ilk sayfada pes dedim ben.:gulsemmi:
:D Yok bea ne pes edicem :D pes edecek birimiyim sence
Ben gayet standart sorular sordum hanımlar eminim sizlerin de soracağı bir dünya soru vardır şimdi aaa nk hepsini sormuş diye kaytarmayın bastırın :kahkaha:

2 sayfa hiç birşey değil bana 1 günde 4 sayfa soru doldurmuşlardı cevaplarken de hala sorular akın akın geliyordu hiç anlamam :gul:hele bir gelsin 1 saatte yalar yutar o bu soruları :cay:

Bitter son nefesini mi vermiş tövbe tövbe ben akşam ruh çağırma operasyonu yapam öyle cevaplasın o zaman :cirla: gelene kadar sayfayı kapatmayacağım ayın konuğu olursun valla bacım gel şuraya :sinirli:
:D çok sagol bebegim düşünceli hatunum seviyom seni
Valla sorulara baktım o kadar çok ki... ben olsam çok tan pes ederdim.... canım bitter_im sana kolay gelsin :sevindirikasli::sevindirikasli::sevindirikasli:
:ask: canım benim çok teşekkür ederim :eek:
Hangi makaracı Türk versiyonu mu yabancı versiyonu mu malum çeşit çeşitti :cokkomik:

Kitabına ilk giriş çok iyiydi kız :D
ikiside olur fark etmez ikisininde gideri var :D
Heya kitap girişi fena benden bi sap olacakta işte :D fırsat bulamadım :nazo: yazar odasına :D
Benim hakkımda düşüncelerin neler anlat hele :)

Seni çok seviyom :d rüyalarımı o biçim süslüyonki sorma :D üüü neler neler :gul: yeter mi daha sölimmi hı

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:D :D ben öyle düşünüyom sen farklısınımı düşünmüştünki :kahkaha:

Çiçek olarakta papatyaları çooook severim :hhhhhh:
Sanada papatya yolliyim :hhhhhh:

O zaman benim güzel meleğiiiim sorularıma verdiğin o hoş o bir birinden samimi cevaplar için sana çok teşekkür ederim :hhhhhh: eminim benim olduğum gibi bunca senedir hayatında dokunduğun herkes seni tanımaktan çok mutlu olmuştur :ask:

7GXAK248papatya-buketi50.jpg

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Dün akşam oturdum bir saat boyunca okudum. Çok samimi ve rahat cevaplar vermişsin.
Pozitifliğini de çok sevdim. İyiki konuk olmuşsun bitterim:selam:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Allaha şükürler olsun sıra bizede geldi :)

o5ZuTHL.png

Öncelikle hayırlı olsun ve kolay gelsin diyerek başlayalım

Teşekkürler bitanem 
Hangi dizileri seyredersin:
Dizi izlemiyorum balım..
En çok neyi seversin: Gezmeyi sohbet etmeyi.
Hayatınızda özel biri var mı: Evet şuan birisi var.
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz: Latife ederim ama yemem yiyenide görmedim :hihi:
Resim Yapmayı severmisiniz: İlgi alanıma girmiyor. Yeteneğimde yoktur :)
Sizce aşk nedir: Aşk aşkı bilene her türlü duyguyu verir..
En çok ne yapmak hoşunuza gider: Sevdiklerimle bir arada olmak :hhhhhh:
Radyodaki djden hangi sarkıyı istek yaparsın neden? Sezen aksuda bir parça isterdim mutlaka..
Duygusalmısınız: Yok değilimdir soguk kanlıyım :D
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı): Kitap okumayı seviyorum şuan okumuyorum.
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı: Hayvanları sevimli buluyorum ama elleyim kucaklayım gibi şeylerim yok :D
Alış veriş Yapmayı severmisiniz: İhtiyacım varsa severim harici özellikle çıkıp yapmam.
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz: Sosyalim diye düşünüyorum :D
Tuttuğun takım? Hiç iğlim yok canım :panter:
En büyük takıntın nedir? Evin dağınık olması :)
En büyük hayalin? Roma’da birkaç gün geçirmek
Giyim tarzın? Yerine göre değişir günlük spor. Sokak modası :)
En istikrarlı olduğun konu nedir? Birgün en yüksekte olabilmek.
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz? Bilmem öyle hiç düşünmedim :utan:
Nasil bir Kisilige sahipsiniz? Atik ve aktif bir kişiliğim var.
Romantikmisiniz ..? Hayır değilimdir :hihi:
En sevdiğin renk ? Pembe ve tonları..
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?
En sevdigin sarki hangisi? Neden ? Seni kimler aldı? Sözleri birini hatırlatıyor :ask:
En sevdiğin yazar ve kitap? Rachel Gibson – Buzda Aşk
En beğendiğin film ve aktör/aktrist? Devlerin aşkı – Türkan Şoray.
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin? şuan var ama ona karşı sevgim azalmakta..
Sevdiğin için neleri göze alırsın? Hiç birşey almam..
Bir gününüz nasıl geçiyor? Relax daima huzurlu olmak için çabalarım.
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın...
Alıp başını gittiğin oldu mu ?
Mütevazi bir mahallede oturuyorum. Saygı deger komşularım var hepsi sevecendir. Belirli avm ve mekanlara takılırım sabittir. Kalitesiz yerlere girmem :hihi:
Yaptığın en büyük çılgınlık? Ankara’da bir gece geçirmek çok çılgıncaydı. Reşit değildim ve sonu karakolda bitmişti :hihi:
Bugünlerde en çok duyduğun söz? [COLOR="Magenta"Çok güzelleşmişsin kııı :ne: Ben zaten güzelim ayol :hihh: ]
Evde yokluğunu hissettiğin şey? Annem ve Babam
Yalan söylermisin ? Pembe yalanlar durum kurtarıcıdır :)
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? Ajda pekkan olurdum :D bu yaşında hatun hala taş ve popi :hihi:
Gelecekten umutlumusun ? Hayır değilim gelecek için korkuyorum. Şuanki devir çok değişik ve 10 yıl sonraki devire göre şuanki devrimiz bile olağanüstü bir devir.
Moralin bozuk oldugunda aklını neyle dağıtırsın/yada o moral bozukluguna sebep olan konuyamı yönelirsin? Stres atacak bir şeyler bulurum. Pasta yapmak veya buz pateninde çılgınca kaymak mevsim yaz’ise hemen bir havuza gitmek :)
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? Sevdiklerimden ihanet görmekten korkuyorum. Özlediklerim çocukluğum.. sevdiklerim sınırlı onlarda bende saklı :)
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? Aşk yaşamak çok hoşlanırım :D Erkek arkaşımla romantik dakikalar yaşamak beni mutlu eder 
Şu an olmasını istediğin birşey? Zaman makinası binip 30yıl sonrasını görmek :)
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? Öyle bir yere gitmek gibi bir ne lüksüm var nede çabam :panter: Böyle mutluyum.
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
Öyle zaaflarım yok maalesef :)
Parayla saadet olur mu? Harcama yapmasını bilene sapıtmayana göre olur tabiî ki. Parayı akıllıca kullanmakta bence zarar yok. Ama amaçsızca kullanmak mutluluk ve saadet getirmez..
İzlemekten k.eyif aldığın tv programları?
Beyaz show
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?
Yeğenlerim ‘ablamın cocukları’ çok kıymetlidirler benim için..
Görünüşünden memnunmusun ?
Evet anneme çok benzediğim için çok şanslı hissediyorum kendimi..
Yaşlanmak senin için ne ifade ediyor?
Yaşlandığımda arkamda çok güzel şeyler yaptığımı görebiliyorsam benim için başarı ifade eder. Ama boş bir hayat acı verir.. Ömür hayat çok güzel yaşamak gerek..
Aşk herşeyi affeder mi?
Hayır affetmez. Aşk kalıcı deil uçucu bir şey..
Karşı cinste hoşlandığın tip ?
Uzun boylu olması kâfi 
Karşı cinste aradığın özellikler?
Selvi boylu :D kumral saçlı fiziğide düz fit olmalı.
Benzetildiğin biri varmı?
ünlülerde yok ama çevremde var.
Hiç terk edildin mi?
Evet maalesef öyle bir devredende geçtim
İnternette de normal hayattaki gibimi davranıyorsun?
Hayır sanal ortam çok başka bir dünya rahatlık var bi kere.
Ama gerçek hayatımda çok çok alakasız biriyimdir :)
Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazarmısın?
Oldukça düzenli bir hayat sürüyorum zaten. Her şey dengede şuan hayatımda extra bir insana ihtiyacım yok. Amacımda gelecekteki çocuklarıma harika bir hayat sunabilmek. Benim konumumda olmaması için elimden geleni yapmak..
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ?
Adminliğimin verdiği yetkiyle her bölüm :)
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden?
Foruma yıllarımı verdim :)
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda @Şekerpare ismini çok beğeniyorum.
Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
Maalesef öyle biri olmadı :)
Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
İsim veremiycem bacım online üyelerimizle oldukça samimi olmaya çalışıyorum :hhhhhh:
Forumda seni en fazla üzen olay?
Yok canım estagfrullah :ask:
Forumda seni en mutlu eden olay?
Doğum günlerim.
Forumda senden hoslanmayanlar var mı ?
Sanmıyorum :hihi:
Rahatsızlık duyduğun herhangi bir üye yada konu var mı?
Yok öyle takıntılarım olmadı. Yokta yani :hihi:
Şimdiden teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim bitanemmm :cay:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
bitoşum seni çok terletmeyeceğim Terlet bitanem canın sağolsun
kahramanın kim
ne gibi :D kim gibi :gul:
hayatını özetleyen slogan ne
Sizin gücünüz anca benim tahtımı sallamaya yeter
yapmak istemediğin meslek
Chef pastacı olmak :D
en sevdiğin reklam

Bana teyzde teyze teyzeeee dediler döndüm baktım bana dediler daha dün herkese teyze diyordum :gul:

Teşekkürler kelebeğim :eek:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Çok teşekkür ederim canım tüm sorularıma samimiyetle verdiğin cevaplar için.Çoğu özelliklerinizi okuduğumda kendimi gördüm :)

Bir cevap vardıki en çok beni o etkiledi.

İşte bu cevap teşekkür ediyorum kendinizle bu kadar barışık ve dürüt olduğunuz için :) Küçük bir detay gibi görünsede benim gözümden kaçmaz :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Çok teşekkür ederim canım tüm sorularıma samimiyetle verdiğin cevaplar için.Çoğu özelliklerinizi okuduğumda kendimi gördüm :)

Bir cevap vardıki en çok beni o etkiledi.

İşte bu cevap teşekkür ediyorum kendinizle bu kadar barışık ve dürüt olduğunuz için :) Küçük bir detay gibi görünsede benim gözümden kaçmaz :)

Çok teşekkür ederim bende canım :)
Sormak istediğin soru varsa alırım :hihi:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Rica ederim anladım zaten dogal sorular olmadıgını :hihi:
Beklentim bu deildi benimde açıkcası.
Hayatımla alakalı daha sıcak gerçekçi sorulardı :dusun:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar