1. Münazaranın Konusu : Gelinler&Kaynanalar - Katılımlar bitti

Hangi grubu savunmak istiyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    14

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.523

empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
m.gif
u.gif
n.gif
a.gif
z.gif
a.gif
r.gif
a.gif
empty.gif
k.gif
o.gif
n.gif
u.gif
s.gif
u.gif
empty.gif
empty.gif

empty.gif
g.gif
e.gif
l.gif
i.gif
n.gif
l.gif
e.gif
r.gif
empty.gif
k.gif
a.gif
y.gif
n.gif
a.gif
n.gif
a.gif
l.gif
a.gif
r.gif
empty.gif

Merhaba :)

Daha önce bitter_im'in önerisi ile konumuzu aktive edip anketini açmıştık fakat bir türlü münazaramızı başlatmak kısmet olmamıştı. Şimdi tekrardan konumuzu güncelleyip paylaşıma açıyoruz

:buyrun:Öncelikle münazaramız hakkındaki bilgilerimizi paylaşalım :buyrun:

- Münazaramızda yönetim tarafından bir konu seçilecektir
smilie_girl_142.gif

- Bu konu üzerinden anket açılarak karşıt grupların belirlenmesi adına oylama yapılacak. Yani münazaramıza katılmak isteyen üyelerimiz hangi tarafı savunmak istediğine kendisi karar verecek
smilie_girl_011.gif

- Katılım gösteren üyelerimiz seçtiği grupta sonuna kadar münazarasını yapmakla yükümlüdür
m1829.gif

- Münazaramız 1 hafta sürecek ve tarafını savunmak üzere 48 saat içerinde yorum atmayan üye diskalifiye edilecek
t31167.gif
dolayısı ile o grup maalesef kan kaybına uğrayacaktır

- İlk konumuz "Gelinler ve Kaynanalar" olarak belirlenmiştir. Münazara sırasında ara ara kırmızı yazılarla konuya ilişkin başlıklar atılacak ve konumuz o doğrultuda yönlenmeye devam edecektir
p0130.gif

Önemli Not : Taraflar düşüncelerini savunurken katılımcı olmadığı için yorum yazamayan ama konuyu takip eden üyelerimizde konudaki ankete katılarak hangi tarafı desteklediklerini belli edebilirler. Bu anketin bir de şöyle önemli bir tarafı var 1 hafta boyunca hangi grup daha çok oy aldıysa münazara sonunda kazanan grupta onlar olacaktır

Bu konu tamamen eğlenmek amaçlıdır ve bunun bilincinde olarak taraflarımızı savunurken tartışma yaratmamaya özel gösterelim efendim. Eğlencesi bol -kop takip etmesi keyifli bir çekişme olsun inşallah :hihi:

resim
resim

"Kaynanalar Grubu" mesajlarının tamamında turkuaz rengini kullanacaktır

"Gelinler Grubu" ise mesajlarının tamamında pembe rengini kullanacaktır

----------------
Taraflar belirlendi
resim

Kaynanalar Grubu

image.php

ayser

image.php

datlu sapuk

image.php

Güℓümse

image.php

GÜL JİYAN

image.php

nk83

resim

Gelinler Grubu

image.php

Deokman

image.php

Fındık Kurdu

image.php

Nara

image.php

bitter_im

image.php

esmeryarim

:halay

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
Bilgilendirme Amaçlı Etikettir

* @melekfeyza @hums @yasemin52 @yeliz47 @emoşş @berrine @Ulku nur @cefos @bengim @hint kınası @öznur çulha @cellda @melifalis @berrin tubay @hande_3434 @Fundaca @kuzgunanne @altiokmine @s_arslan @nazlı cangır @Civciv277 @bilgee @meraal @Hera @bayanbiftek @lena @beyaz-masal @office @Lilav @maviboncuk @sürpriz @elem @münteha @Leonie- @suphiye @bblau @tansel @pikecan @adengokce @aZeLYa55 @nazo06 @kuseyen @Nara @panter @kedijik @esmeryarim @Eylem_Işıl @füreyya @Şila @maren @*Bilgin* @LiLi @ZiLeY @mmelis @kikimoraa @küçük hanımm @SudeFB @firkete1 @nesrin yonkuç @burcu13 @havvacan @hazalım @hayall @elis @melek yüzlüm @kızların süper annesi @sühoş @-sumeyye @pamukelf @okypete @Beyonce @tuana @Çikolata @nüve @zeh @zele @mes32 @jelibon @pembenutella @fıdan @denizplt @deniz 22 @Güℓümse @zeynepnehir @nly @serpilL @niha55 @zuzu44 @sunay @Ayben @eylülkoc @oyamtar @elfb @telma @olcay @dermieladen @aslı83 @havvaelgün @dietileter @gululucan @gül2007 @gafarli @kbrszgn @btll @beste @çilekk @Şekerpare @ferah @talya @Aslı Oktay @nk83 @Deokman @incitanemtuana @elifsu @Fındık Kurdu @Arina @Es_se @rüzgar gülü @ayser @elis @*Neşe* @Kariyer @acigul @ademiyat @Ahududu @besmele @aminenur @alaz @AMOR @anneyimben @arzuco @asksinsencansinsen @aslı0909 @asmil @AYPARÇASI @azelya @başakk @berceste @Betty @bettyprenses @beyazgül @beyazinci @birsam @Blossom @BıCıR_kıS @böcegimm @canikom @chatlack @cimcimesultan @derin55 @Dilar @donut @divinity @DyGLu @duygudolu @ebe melek @eftelya @elasu @esmer bomba @esmer bomba @günce @fosforlu @fufuk @gurbetkusu @Gülümse @hazalım @iklim @k.a.y.r.a. @KaraKiz @KheChi @LaRisA @mavisim @Masum @melek25 @melegim @merwe @muju @munise @Neriman @Oruc @p@g @purelove @ravza @roşum @seren.. @serena @sufu* @sunshine @suskun @tatlıpozan @valeire @yesilgosluMELEK @ünzile @yoruldum71 @zehra @zencefil @Özor @_Dersena_ @halece @lalece @demirleydi @odunummm @tetyanayani @tunalp @sena 2009 @aypetra @Burcu Nehir @Banu aksu @semaseyda @tekinak99 @gülşah alkaş @Ruyamnur @Rabia Karagöz @tugba58 @turkanberivan @NisaNur37 @cqdmm.093 @cansubilgin @gecerüzgarı

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
güzel fikir ve güzel eğlencesi bol konular olacağından eminim

ben şimdilik kenarda kalsam sadece konuyu takip edip arada yorum bırakayım
bu sıra sık gelemediğimden takımımıda yolda bırakmış olurum

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin