1. Makyaj Yarışmamız İçin Başvurular Başlamıştır Kızlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sizlerin yorumlarını alarak katılım yoğunluğuna göre bundan sonra makyaj yarışması yapmaya karar verdim.

İlk makyaj türümüz beğendiğimiz bir ünlünün makyajını birebir yapmak. :eek:

Örneğin; bir ünlümüzün resmini seçiyorsunuz makyajlı ve aynı o makyajı yaparak resimlerinizi seçip bana yolluyorsunuz. Bu arada makyajını örnek aldığınız kişininde o resmini gönderirseniz karşılaştırma yapmamız açısından daha iyi olur.

Yarışma kurallarımıza gelince;

*Tam yüz, yarım yüz, sırf gözlerinizin resmini çekerek katılabilirsiniz.

*Photoshop kesinlikle yasak; yani fotoğrafınızın üzerinde herhangi bir oynamaya yapmayınız. Yapıldığını tespit ettiğimiz resim diskalifiye edilecektir.

*Resimlerinizin üzerine kullanıcı adınızı yazmak yasaktır!

*Yarışmacımızın kendisi deşifre ettiğini anladığımız anda yarışmamızdan diskalifiye edilecektir.

*Yarışmamızın içeriğini yalnızca 150 mesaj sayısı olan üyelerimiz görecektir. Yani misafirlere ve yeni üyelerimize yasaktır.
Umarım anlatabilmişimdir. Eğer anlamadığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz :hhhhhh:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
sade gözle katilin sizlerde ozaman fistiklar

adim atilmis bu ilk makyaj yarismamiz hayirli olsun
temasi süper
insaallah katilmaya calisicam
bol katilimli olur umarim:eller::fisfis::panter::huri:

Tam yüz vermek istemeyen arkadaşlar için sadece göz fotoğrafı ile de katılabilirsiniz dedim bakalım canım. Sonuçta kimseyi zorlamak istemem :eller:

Umarım katılırsın birtanem, çok isterim

G

guzelcem

Misafir
:fisfis:Canısı çok çok isterdim katılmayı maalesef ki eşim buna karşı çıkıyor kıyamet kopar izinsiz gönderirsem inanın evde tsunami olur:sok:sok:sok emniyet kafalıdır:alsana: katılan arkadaşlarıma başarılar diliyorum kolay gelsin bende oyumu kullanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar