Yeni elbisem

nly

Üye
Tepki
49
Merhaba arkadaşlar. Çok normal gelebilir size ama sormak istedim sadece. Haftaya cmt b iş görüşmesine gidicem. Bu elbise sizce çok mu abartı olur?

2q9asts.jpg

bide buysa ayakkabı ne önerirsiniz?

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
Merhaba arkadaşlar. Çok normal gelebilir size ama sormak istedim sadece. Haftaya cmt b iş görüşmesine gidicem. Bu elbise sizce çok mu abartı olur?

2q9asts.jpg

bide buysa ayakkabı ne önerirsiniz?

bence abartılı olmaz çok bilgim yok ama yine de fikir vereyim dedim.
ben çok renkli olmayı sevmiyorum
o yüzden siyahtan aşka bir renk düşünemiyorum ayakkabıyı

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Kemerle uyum olması için siyah bir çanta ve siyah bir pabuç bence olumlu etki yaratır.
Malum ilk intiba mühimdir...

OP
N

nly

Üye
Tepki
49
Kemerle uyum olması için siyah bir çanta ve siyah bir pabuç bence olumlu etki yaratır.
Malum ilk intiba mühimdir...

aynen ben de o yuzden bıraz heyecanlıyım. keme siyah evet, o yüzden ben de siyah ayakkabı düşünüyorum. peki topuklu mu sence?

bir de siyah ayakkabı elbisenin rengine de gider. çanta da öyle

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
aynen ben de o yuzden bıraz heyecanlıyım. keme siyah evet, o yüzden ben de siyah ayakkabı düşünüyorum. peki topuklu mu sence?

bir de siyah ayakkabı elbisenin rengine de gider. çanta da öyle

Sen nasıl rahat ediyorsan öyle olsun.Sadece kemer deri ise tutup da rugan ya da süet bir siyah ayakkabı giyme.

OP
N

nly

Üye
Tepki
49
Sen nasıl rahat ediyorsan öyle olsun.Sadece kemer deri ise tutup da rugan ya da süet bir siyah ayakkabı giyme.

tmm tsk canm. yok zaten ben düz taban ayakkabı da rahatsız olanlardanım sanırım. ha topuk da öyle süper bişi değil.çekebilirsem ayakkabının da fotosunu çekerim koyarım.

OP
N

nly

Üye
Tepki
49
herkes siyah ayakkabıda anlaştığına göre evet siyah giyicem :) şans dileyin kızlar

OP
N

nly

Üye
Tepki
49
Merhaba tekrar kızlar. Dediğiniz gibi topuklu siyah ayakkabı ve siyah çanta ile gittim. Bence güzel oldu.Çorap da giydim. Giymesem de olurdu. Ne biliyim işte.Güzel bir görüşme oldu. Haber bekliorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar