Sarı Renk Kıyafet Kombinleri.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.691
10811300.png

Sarı renkli kıyafetler; yaz renginin vazgeçilmez parçalarındandır. Yaz aylarında tercih edilen renklerden biri olan sarının, en çok yakıştığı renk siyahtır.

Sarı bir gömlek giyerek; bu şıklığı siyah bir pantolonla pekiştirebilirsiniz. Siyah ayakkabılarla da oldukça uyumlu olan bu kombin; özelliklede saçları sarı olan bayanlara çok yakışır. Örneğin; siyah bir elbise giyen bayan, ayakkabı olarak, sarı bir ayakkabı modeli seçerse daha şık ve uyumlu renklerle daha güzel hale gelebilir.

Sarı renginin en çok yakıştığı renklerden biride; kesinlikle pembedir. Pembe ve sarıyı yan yana koyarsanız; ne kadar uyumlu bir kombin oluşturabileceğinizi hayal edersiniz. Sarı bir etekle, pembe ayakkabı şıklığı müthiştir. Modacıların yaptığı şey; renk uyumlarına önem vermektir. Renkler birbiri ile uyum içindeyse; daha şık ve alımlı gözükebilirsiniz.

Sarının uyum sağladığı renklerden biri; yeşildir. Çok koyu yeşil olmamak kaydı ile yeşil ve sarı kıyafet kombinlerinde güzel bir ikili oluştururlar. Sarı bir elbise giyerek; belinize takacağınız yeşil bir kemer, sizi gecenin şık bayanları arasına sokacaktır.

Sarı rengi ile; kırmızı rengini de değişik bir kombin içinde kullanabilirsiniz. Sarı bir gömlek giyerek; taşlı ve kırmızı bir küpe taksanız bile; bulunduğunuz ortamda ilk fark edilen kişi siz olursunuz. Önemli olan renklerin uyumunu güzel bir şekilde bir araya getirmektir.

Kendinize yakıştırdığınız renk seçenekleri ile sarı renk şıklığını yakalayabilirsiniz.

36877491.png

33969873.png

87174240.png

39592145.png

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Sari renk kiyafetim pek yok sanirim benim rengim degil. :tskler:
Ama bu aralar begeniyorum bu rengi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar