Şahıımı rüyamda gördüm yorumlarıınıızı bekliyoruz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canlarım akşşam rüyamda şahımı gördüm ilginç bir rüyaydıı siz ne anladıınıız okuyun yorumlarıınıızıı şşahıımla birlikte bekliyoruz cancanlarıım

şşimdik canıım nerden başşlasam
akşşam geç saatti gerçi yattıığğıımda rüyamda seninle birlikte sanki yııllardıır birbirimizi tanııyormuşşuz gibi aynıı yede oturuyoruz sonra sen birden bire hülya hemen çııkmamgerekiyo diyosun bende noldu demeye kalmııyorum baktıım koşştur koşştur gidiyosun bende peşşinden bana niye geliyosun diye sorduğğunda bende seni yalnıız bıırakamam diyorum sonra bakııyorum çok değğişşik bir yere geliyoruz ikimiz yani ev desem ev değğil nasııl biryerdi daha sonra baktıım birkaç kişşi geldi yanıımııza seni götürmeye çalıışşııyorlar ay allahıım nasııl bağğrııyorum hayıır götüremezsiniz die adamlarla bir kavgaya tutuşşuyorum sonra sana koşş çabuk demeye kalmııyorum bide bakııyorum daha değğişşik bir yere geliyoruz ama o yer allahıım keşşke gerçektende öyle bir yere gitsek okadar güzeldiki sana diyorum ki şşahıım bak burda rahatsıın sakıın birdaha aldıığğıın haberle yola çııkma diyorum sonra uyanmıışşıım karıışşıık bir rüyaydıı anlam veremedim şşahıım rüyamda bana gerçek adıımla seslenmişştin bide ona çok şşaşşıırdıım biliyomusun rüyamıı hatıırlayıınca kalktıığğıımda allahıım sen gördüğğüm rüyayıı hayıırsa hayra şşerse sen uzak tut rabbim die dua ettim cnm

evet arkadaşşlar rüyam böyleydi yorumlarıınıızıı bekliyoruz :eek::eek::eek::eek::eek:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
benim sabahki halimde aynııydıı şşahıım benide etkiledi rüya ama karamsar olma bence çünkü rüyamda son gördüğğüm yer çok güzel biryerdi ben iyiye yoruyorum o yüzden canıım

evet arkadaşşlar rüya yorumlamayıı bilyorsanıız bekliyoruz canlarıım sizce ne anlama geliyor bu rüya

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar